Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Fyziky na pluginu - pořádek nebo anarchie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 105, 106, 107  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro zavedení jednotných fyzik?
Ano, jsem pro jednotné fyziky.
87%
 87%  [ 448 ]
Ne, jsem pro více fyzik.
12%
 12%  [ 62 ]
Celkem hlasů : 510

Autor Zpráva
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je to naopak

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když to srovnam s volvem 242 tak je to v podstatě až na chovaní při nižších rychlostních stupních. Tohle hlavně na dvojku nebo na trojku na výjezdu sebou tak škubne že to neni šance srovnat což u volva neni problem. Odpoledne jeste skusim poladit setup zatim jsem jen zkousel default ale u volva je default hodne dobry Wink
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
Chci se zeptat, možná už je to tu napsaný, ale ... Jak je to s nastavováním? Vzhledem k tomu, že je vlastně překlopen model fyziky, znamená to, že i při nastavování je přední část zadní a obráceně? Nebo údaje sedí? Díky


Je to naopak a je to dokonce s vykřičníkem napsané v read me, jen by ho musel někdo číst...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 11:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

njn Smile díky

tak jsem to zkoušel, jako neni to špatný, když tomu dá člověk plnej kouř při rozjezdu, tak se to parádně rozvlní, alespoň mam pocit, že mam nějaký ty koně pod prdelí. Myslim si, že to neni špatně, leč real porsche jsem ještě neřídil, ale první dojem ok.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To auto nefunguje jak by mělo. Porsche je proslulý svým perfektním vyvážením. To že je motor vpředu má za cíl aby auto dobře zatáčelo, bohužel tohle se chová ještě hůř než škodovka. Necítim žádnej grip na předku. Neni to nic proti tvůrcům fyziky, ale obávám se, že ty zadokolky do RBR nebudou nikdy fungovat jak mají. Už na základě chybějící ručky bych to nepovolil do pluginu.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a) Porsche 996 má motor vzadu stejně jako Škodovka. Na světě neexistuje sériově vyráběné Porsche s motorem vpředu.

b) Těžiště to ale má jako, kdyby to mělo motor vpředu, protože když se dá dozadu, tak se s tím nedá jet vůbec (pak to umí jen hezká kolečka).

c) Ručku nemá žádný zadohrab v RBR a v dohledné době mít nebude. Přesto je spousta lidí, co třeba s Volvem rádi jezdí, protože je to baví.



Jinak jsem přidal Focus WRC 99. Test tady: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=ba5e8cecb71ecf8801ee856427bfc8e3

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to jsem zblbnul. Každopádně to auto je vyvážené rozhodně líp než škodovka a i ta se řídí líp než tohle. Ale pokud se RBR má držet nějakých realistických kolejí, tak byl tyhle auta pro plugin nepovoloval.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakmile se s tim dokazu rozjet, tak to funguje pekne. Ale ten rozjezd je velmi tezkej. A nedokazu si to predstavit na mokru. Mozna by se hodila nejaka delsi prevodovka.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 18:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevím ja je to udělané u volva nebo jestli to dělá ten rozdíl ve výkonu auta, ale volvo se chová na výjezdu následovně:
Jestliže mu dám plnej kotel tak tak mě začne mávat prdelí ale poměrně pomalu tzn. není problem dát kontra trošku se stím poprat a hurá vpřed.

U porsche stačí trochu přidat a okamžitě mě to zahodí do příkopy stím že jsem nestačil ani postřehnou že mě ulítne prdel.

Prostě a jednoduše u volva poznám z volantu že mám ubrat nebo dát kontra včas. U porsche bohužel ne Cool
Předpokládám že to dělá délka vozu a jak moc je umístěný motor vpředu. Jak moc vpředu je u volva ve skutečnosti umístěný ? Protože zkušenosti z turnaů mám spíš takové jako by ten motor vpředu byl někde před čumákem nebo prostě vpředu není a to usuzuju z toho že u volva je pořeba hodně velký náraz na čumák aby došlo k poškození motoru, což je správně Razz
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kolizní meshe a rozložení hmotnosti jsou v RBR dvě věci. To, že se nějaké auto snáze rozbije je jen otázka kolizních meshů v modelu.

Co se rozjezdu týče, tak Volvo má o 120 koní míň a v krouťáku je rozdíl ještě podstatně větší, takže asi tak...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 18:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nahozena další auta...

Test Impreza 555 (rovnou povolena ve třídě A8 ): http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=f31b10a9099c89444e435a657b7d003a

Test Porsche 996 (jen v testovacím režimu): http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=6ac7f0cd75b5bbf0c30679f8b438a69a

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KVETON Zdenek





Založen: 24. 02. 2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Rožmitál pod Tř.

Příspěvek Předmět: Nářez Odpovědět s citátem

Pánové, nevim co se vám na něm nezdá, je super... Je to výzva pohrát si z volantem a plynem u tak silného auta...je pravda, že to chce hodně citu, každé neurvalé a nepřesné dávkování plynu trestá, ale o tom to je...a ručka ? tu vůbec nepotřebuju ( v zásadě jí nepoužívám ani u jiných aut, jen zřídka ) stačí si hrát jen s plynem...
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jj je dobré a som tiež za povolenie porsche na pluginu ale aj tak ostávam u Volva Laughing a ručka vôbec nechýba Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 12, 2009 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MYDLIAR Jozef





Založen: 06. 06. 2006
Příspěvky: 72
Bydliště: Liptovský Michal

Příspěvek Předmět: 996 Odpovědět s citátem

Zdar, Skusil som ho na snehu i na asfalte s France snow a celkom ok, ale na sotoline je neovladatelne - aspon mne.

_________________
https://www.facebook.com/groups/1104625912898227/
Příspěvek Zaslal: po duben 13, 2009 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Auto bez ručky je jak bez volantu

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: po duben 13, 2009 8:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 105, 106, 107  Další
Strana 99 z 107

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme