Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Vyvážení vozidel v MČR - NEPOUZITELNE VOZIDLA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Rozdílnost výkonů Odpovědět s citátem

Prohlížím výsledky na Monte a po 1 etapě švédska a dovolil bych si podotkonout ,že Octávka nepatří 100% ke špičce a na tědle dvou podnicích se drží v popředí a zajíždí si myslím slušné časy - takže super technika není nic platná když to sní neumíš a naopak i horší technika dokáže divy když si ji nastavíš přesně podle své potřeby. Twisted Evil

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 24, 2005 11:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BISAHA Ondrej





Založen: 10. 04. 2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Kroměříž, CZ

Příspěvek Předmět: je to hrozne Odpovědět s citátem

takze po prvni etape mexicke rally - prvních 12 vozidel SUBARU 05, FOCUS04, PEUGEOT307. První další auto Octavie a pak zase PEUGEOT307 Smile. Myslím, že to mluví za vše.
Příspěvek Zaslal: st prosinec 07, 2005 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: je to hrozne Odpovědět s citátem

BISAHA Ondrej napsal:
takze po prvni etape mexicke rally - prvních 12 vozidel SUBARU 05, FOCUS04, PEUGEOT307. První další auto Octavie a pak zase PEUGEOT307 Smile. Myslím, že to mluví za vše.


Jasnačka ,hodně dělaj povrchy ,ale myslím že na klouzavých površích se snižuje rozdíl výkonu ,jak jinak by jsi vysvětlil výkon Franty Valenty na švédsku krom toho že je dobrej.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st prosinec 07, 2005 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Staré auta a řízení Odpovědět s citátem

Já bych to viděl takto. Ony ty sice nové auta mají výkon a na rovinkách např na asfaltu je přímé srovnání několika aut jasné - Subaru třeba Oktávce ujede v rozjezdu o dost. Nicméně je nejdůležitější řidič, když je dobrý, tak prostě jede opravdu dobře a ten rozdíl výkonu dělá pár sekund. U nových aut mě ale štve ta věc, že mají nové default setupy, které už samy o sobě můžou byt docela slušné na rozdíl od defaultů ve hře samotné - ty jsou všechny stejné. Developer nového auta si tam zařadí setup vlastní a ve hře má vlastně o jeden slušný setup navíc - to bych viděl jako jeden důležitý rozdíl (i když ani setupem se nezajíždí super výsledky).
Ještě by mně hrozně zajímalo, kdo vlastně jezdí s volantem a kdo s klávesnicí. Já jezdím keyb a neměl jsem to nikdy možnost porovnat, takže těžko říct co je lepší. Bylo by fajn, kdyby to plugin mohl zobrazit.
Příspěvek Zaslal: pá leden 06, 2006 16:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jezdím teďka čudlíky - klávesnici Smile Volant jsem ukroutil a na reklamačce se jim to moc nelíbilo, takže mně nic jinýho nezbývá Crying or Very sad Snad časem něco seženu... Ale teď k tématu: Já jezdím nejrychlejc s 307, pak Xsara 05 a pak už těžko říct, každopádně s Impou 05 jezdím pomalejc než s Octávií... Vím, bude to asi ve mně, ne v autě Smile , ale i nastavení dělá hodně....
Příspěvek Zaslal: pá leden 06, 2006 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: veteráni Odpovědět s citátem

Tož chlopí nepřemýšlíte o tom pustit do soutěže i nějaké "veterány" : už máme výběr aut a ne zrovna špatných.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út březen 07, 2006 9:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme