Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. RT--WRC--Rally 19.-25.4.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HERTL Jaroslav





Založen: 24. 06. 2007
Příspěvky: 24

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V celku s tebou souhlasím ale přece neprší stále. Venku bylo taky 14 dní v kuse hezky ale v TR nikdy. A realitu jsem myslel bouračku opravdu v malé rychlosti. Tuknul jsem že by v reálu nepraskl ani nárazník ale opět DSF. Málokdy vyletím v plné rychlosti, to bych potom ani necekl.
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taktež teměř v nolové ryclosti a ejhle Shocked

http://www.youtube.com/watch?v=IZBkhINJug8&feature=related

co dodat RBR je jen hra ne realita. Realná je hlavně chovaním vozu tak ji ty drobné chyky odpusťme Wink

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jen naokraj, dneska ráno u nás mrzlo, přes den 22°C a teď je bouřka jako kráva, už slyšim ráno v rádiu, jak je tu zas vyplaveno několik vesnic. Tolik asi k dubnovému počasí.

Jinak celkem fajn závod, poprvé s WRCem v TR a opět se SR, njn co se dá dělat, bez brzd se člověk daleko nedostane. Na první RZ vítěz Jarda Pančocha (momentálně) to mě celkem překvapilo, gratuluji šéfe.
A v druhé rundě všem jezdcům hodně zdaru.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no ja som o real kazeni nic nepisal ale v tom suhlasim zasa ja s tebou niekedy je to fakt zufalstvo ale v tom nam zatial nic nepomoze treba len zatnut zuby ina pomocka na to este nieje
Příspěvek Zaslal: st duben 22, 2009 22:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem odjel první etapu (kromě dvou posledních RZt), tam mne potkal taky stromek v min. rychlosti, bohužel. Počasí jsem si užíval. Moje časy jsou velmi průměrné, ale snaha byla. A skladba podniku je opravdu vynikající. Myslím, že takto, co do počasí poskládaná rally tu ještě tak do extrému uvedená nebyla. A přitom to opravdu jde ujet, což jsem dokázal na první sekci. Tu první RZtu jsem vyhrál jen díky slickům, to je jasné, jinak bych neměl šanci. Ale i se slicky se mokré Cote dalo uřídit.

My tady v RBR nemůžem zařídit, že někde v lese bude mokro a mimo les sucho. Takže to můžete brát, jakože jsou třeba ty tři RZty tady ve skutečnosti jedna RZta s úseky suchými, vlhkými i mokrými. A to je zcela reálné a nemusí k tomu být ani super proměnlivé počasí.

Takže jenom tak dále a díky Davidovi za tak krásně reálně seskládaný podnik.
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 8:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SIMCIK Petr





Založen: 16. 10. 2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dojel jsem tuhle náročnou rally. Děkuji pořadatelům za pěknou trať a SUPER TEXTURY ( hlavně na Chiro..) Škoda, že TR bude za chvilku končit. Nemám moc času na "každodenní trénink" a i tomu odpovídájí časy ale jak by řekl klasik: není důležité vyhrát ale zůčastnit se ( a dojet bez SR Very Happy ) Rally zdar

_________________
Anvel Racing Team
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 15:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBINI Vladimir





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Točník

Příspěvek Předmět: Bisanne II Odpovědět s citátem

Rally a vše okolo super. Mám však pořád stejný problém v TR a to je Bisanne II. Vždy mě při načítání spadne a nikde jinde s ní problém není. V 1. kole naskočila, tak jsem myslel, že už je to dobrý. Jenže ve 2. kole opět stejný problém, tak jsem se chtěl podívat na rpl z první etapy a ani ten nejde spustit. Z jiných turnajů ji mám v rpl. 2x a funguje to normálně.
Tak nevím ??? Otočenky jsem stáhl nové a přeinstaloval. Tam ale problém není a v odstoupených vidím, že stejný problém má víc lidí.
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KONARIK Vit





Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Re: Bisanne II Odpovědět s citátem

Mám uplně stejný problém teď mě padla taky a v první etapě šla v pohodě Shocked Question
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam uplne stejny problem jak je TR a bissane2 pokazde mi to spadne nevim cim to je preinstaloval jsem otocenky a porad stejny problem

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIMCIK Petr





Založen: 16. 10. 2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Občas mám stejný problém ale pokždé problém zmizí jakmile přeinstaluju otočené tratě

_________________
Anvel Racing Team
Příspěvek Zaslal: čt duben 23, 2009 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mne v prvej etape tiez padla RZ 9 Bissan II pri nacitani, uvidime v druhej etape, no nieco sa deje ale co?

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá duben 24, 2009 6:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsem radil v jinym threadu...resili jsme to u znamyho...Preinstalace nepomohla, ale bylo tim, ze mel Visty a hru musel spustit jako ADMIN, potom bez padu!

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá duben 24, 2009 8:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A co v XP?

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá duben 24, 2009 8:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin hravas cez RBR dll? lebo ja na XP hram cez to a nepada to tak ako bez toho.A ku tej Viste:Hraval som na Viste RBR cca pol roka a hra mi spadla za ten cas asi 2x...spustal som to normalne dvojklikom na ikonu RBR ale pri niektorych inych hrach resp. programoch sa mi stalo ze pri prvom spusteni po instalacii som musel spustit ako Administrator.A este nieco:na Viste mi neslo spustit RBR cez RBR dll ale nevadi lebo aj tak to nepadalo

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá duben 24, 2009 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V XP to bude neco jineho...casto to dela nastaveni zvuku a nebo chybejici C++

EDIT: Muze to delat plno dalsich veci...je toho tu plne forum, ale pokud ti uz vubec nic nepomaha...tak je na to jeden ucinny lek: Poustej si hru v okne Wink

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: pá duben 24, 2009 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme