Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Soutěž o nejlepší skladbu tratě
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Která skladba tratě TR 2008 se Vám nejvíce líbila ?
1. S.A.D.A.C. Rally
8%
 8%  [ 11 ]
2. CRF-RBR Rally
6%
 6%  [ 9 ]
3. Generation Rally
3%
 3%  [ 5 ]
4. HSF Rally
6%
 6%  [ 8 ]
5. RM Rally
4%
 4%  [ 6 ]
6. Carlsbad Rally
6%
 6%  [ 9 ]
7. KCM Rally
5%
 5%  [ 7 ]
8. Tuning SK Rally
3%
 3%  [ 4 ]
9. REVO Rally
17%
 17%  [ 23 ]
10. Kizz me Rally
8%
 8%  [ 11 ]
11. RT--WRC-- Rally
17%
 17%  [ 22 ]
12. Montek Rally
10%
 10%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 129

Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Soutěž o nejlepší skladbu tratě Odpovědět s citátem

Jak jsme uvedli ve čtvrtém vydání TR Magazínu, vyhlašuje ředitelství TR, TR Magazín a pod záštitou Martina Kučery " Soutěž o nejlepší skladbu podniku TR ".
Jedná se o skladbu podniku, nikoliv o textury tratě.

Každý účastník TR může hlasovat pouze jednou. Započítány budou pouze hlasy od vlastníků licence TR. Ukončení hlasování bude 31.5.2009.
Vítězný tvůrce skladby tratě bude na vyhlášení odměněn diplomem a nějakou věcnou cenou.


TAK HLASOVÁNÍ JE U KONCE! Nakonec těsným rozdílem vítězí REVO Rally. GRATULUJEME


Naposledy upravil SENK Michal dne po červen 01, 2009 23:04, celkově upraveno 2 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já budu se zájmem sledovat kolik hlasů dostane poslední soutěž.....Před každou jinou se totiž rozpoutala obrovská diskuze nad tím, že je ta skladba nereálná, nudná, že se opakují pořád stejné zkoušky atd. Ale je zajímavé, že nic podobného se u této soutěže neobjevilo, i když první etapa je 3x čtyři stejné zkoušky a druhá etapa 3x čtyři stejné zkoušky v opačném směru. A je to jenom proto, že se jedná o "nové tratě" tak to nikomu nevadí. Jen aby bylo jasno, mě se ty tratě taky hrozně líbí a nikdy jsem nad skladbou neremcal a nebudu to dělat ani teď. Jen se mí líbí pročítat komentáře k různým skladbám a najednou ti samí co kritizovali mlčí a chrochtají blahem a to je hrozně úsměvné. Mějte se všichni fajn...Smile
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lubomíre,já jsem často měl nějaké připomínky k skladbám,tak zareaguju i teď.Na této skladbě není nic nereálného a tak není,proč jí kritizovat.Nejede se jedinkrát stejná RZ tam a zpět hned po sobě,aniž by to rozděloval servis.Po celou soutěž jsou jen slunečné podmínky,což se v reálu děje nejčastěji taky.8RZ,každá 3x,natom taky není myslím nic divného a tuším,že v nedávné historii se to občas vyskytovalo i v MS,možná dokonce někdy ještě i letos.Navíc je fakt,že se letos v TR RZ z USA nejely skoro vůbec a natož pak Montekland Smile ,takže s touto skladbou nemám jediný problém.To,že tratě vypadají jak vypadají na chuti ještě přidá,to uznávám,ale popravdě jsem,aniž bych o Monteklandu něco věděl v pořádný kus USA doufal,i když jí zrovna moc nemusím Wink .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve vší úctě k Hroudovi bych rád všechny upozornil, že soutěží SKLADBA nikoliv TEXTURY Exclamation

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je opravdu tezke odprostit se od dejmu zpusobenym texturama. Netusim jak to dopadne Smile

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A nemohla by bejt anketa k nejhorším podmínkám? Laughing Ale to by musel mít každej povoleno asi 11 hlasů Very Happy . A pro příští sezonu bych navrhoval změnit název z Team Rally na Extrem Wet Real Rally Laughing Wink .Sorry ta OT

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Resl Jan: souhlasím....jen jsem chtěl vyjádřit myšlenku, že se ne ke všem soutěžím přistupovalo stejně.....zatím co Montek použil v podstatě čtyři tratě na celou soutěž, nikdo se nad tím nepozastavil, protože to jsou "nové tratě" zatím co u některých soutěží bylo použito daleko více tratí a někteří tu nenechali na pořadatelském týmu nit suchou. Toť vše. Přišlo mi to prostě komické, jak někteří jezdci křičeli a teď pějou slova chvály Very Happy (Tím samozřejmě nic proti Monteku, aby bylo jasno)
Příspěvek Zaslal: st květen 06, 2009 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Ja som za RM Rally.
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 7:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samo že RM někteří to nepochopili

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych zase poslední Montek rally z hlasování úplně vypustil. Každý bude hledět na textury a né na skladbu Crying or Very sad Nic proti Monteklandu,je to super prácička,ale už vidím, kdyby se jelo v jedné sekci 3x Japonsko I a pak ve druhé sekci Japonsko II (otočenky) jak by každý nadával Confused Opravdu je těžké se oprosti od new textur ... Dokonce jednu dobu bylo i pravidlo jedna RZ 2 x v etapě... nebo 3x Question

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 8:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirka: Jo bylo, asi i je nevim. Ale to šlo o tratě PB, aby se nejezdily furt dokola.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 8:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto jednoznačně RT--WRC-- Rally Razz Twisted Evil

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 14:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

POKORNY Lubomir: Je fakt že až teď jsem se prvně podíval na skladbu Monteku a jediny co mužu řict je fuj. Čekal jsem že budou Rz Montekland + normálni Rz USA, ale toto je ještě horší. Nemusím když se jedou rz třikrát v etapě, ale to je jen můj problém Very Happy Rad bych i normal USA RZ. Za to musím Hroudu pochválit že je krasně sucho a slunečno. Wink

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé téma.
Každopádně se zdržím hlasování ke konkrétní soutěži, ale podle mě byla každá skladba tratě dobrá pro určitou skupinu jezdců a pro druhou zase ne. Takže vlastně nula od nuly pojde.
Každopádně dík všem, kdo se na tvorbě podílely a buďme k nim občas tolerantní za nějakej ten krok vedle.

U mě jednoznačně vítězí celá TR 2008
Příspěvek Zaslal: čt květen 07, 2009 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MUDRAK Vojtech





Založen: 26. 03. 2008
Příspěvky: 44

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem za REVO Rally Laughing

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/1277/rbr447kopiei.jpg
Příspěvek Zaslal: pá květen 08, 2009 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme