Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

reset turnaje

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JUHAS Patrik





Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 82

Příspěvek Předmět: reset turnaje Odpovědět s citátem

hej potreboval by som poradit. dneska som siel jeden turnaj. pri poslednej rz rally school stage II som normalne dosiel a vo vyskedkovh mi napisalo dnf a na konci turnaja mi ukazalo ze som bol diskfalifikovany. ked som napisal na reset turnaja tak mi to zamietol. prosim pomozte mi som zufaly Sad
Příspěvek Zaslal: so červen 13, 2009 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z čeho jsi zoufalý? Z toho, že ti někdo neumožnil dojet bezvýznamný turnájek o 4 RZ, kde máš ztrátu přes minutu ve sk.? To je skoro na léčení Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 13, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HALAJ Martin





Založen: 30. 04. 2007
Příspěvky: 4

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne sa to už tiež zopárkrát stalo na school II. niekedy dojdem do cieľa a zaráta mi RZ normálne ale niekedy som tiež DNF. iba raz som na toto žiadal o reset vysvetlil som že sa mi to stáva a reset mi prijali. skúsil som tú školu obrátenú aj nanovo nainštalovať. ale netuším či to pomohlo lebo odvtedy som to nejazdil
Příspěvek Zaslal: so červen 13, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JUHAS Patrik





Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 82

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

karle promin , nevedel sem jak to mam vyjadrit Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červen 13, 2009 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už se to tu mnohokrát řešilo. Na rallyškole 2 je nějaká hláška v rozpisu příliš blízko mezičasu. Někdy se stane, že hra kvůli tomu nezaznamená průjezd mezičasem a hráč je proto diskvalifikován. Řešením je pozměnit lehce rozpis (použít jiný). Reset proti tomu nepomůže, pokud není nastavený tak, aby jezdec opakoval celý turnaj.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: so červen 13, 2009 21:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si vyhledat: Verze 0.87D blbne . Tam se to řešilo a je tam asi 13 příspěvek z hora od Wallyho odkaz na opravený rozpis. Taky jsem stím míval problém a z novým rozpisem se to vyřešilo.
Příspěvek Zaslal: ne červen 14, 2009 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme