Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Re: Pohled z kabiny Odpovědět s citátem

KANDLER Jan napsal:
Cau ted asi nastvu vsechny co jezdi jine pohledy nez z kabiny ale co se da delat...

Dobrá myšlenka, ale koho v TR zajímá nějaká realita, jde jenom o čas. Confused
Muselo by se jen spoléhat na čestnost každého, že to tak opravdu jede, což v takovém podniku nejde. Wink

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá červenec 24, 2009 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zas realita. Realita je furt někde úplně jinde a myslím, že pohled v tom zas takovou roli nehraje (v přiblížení)...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 0:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady nejde ani tak o realitu. K té se samozřejmě snaží přiblížit všichni tvůrci, kteří pro RBR něco dělají a věnují tomu nemálo sil, času a umu. U jednotného pohledu přichází na řadu ale další aspekty. Jsou lidi, a není jich málo, kteří RBR jezdí na notebooku, případně malých monitorech. Docela rád bych tě viděl, jak pojedeš na notesu pohled z kabiny. Ale ani to není ten největší problém. Ten leží na samotných účastnících, tedy na nás. Na naší čestnosti a smyslu pro fair play. Kdo TR jezdil ví, že i když je právě této oblasti pořadateli věnována maximální pozornost, stejně se v každém ročníku najde někdo, kdo prostě pravidla porušuje. Pohled z okna se nedá nijak nastavit a tudíš ani kontrolovat a proto nemá smysl ho nějak omezovat a nařizovat. Každý ať si jede jaký mu vyhovuje.
PS: jezdím pohled z auta

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 9:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Re: Pohled z kabiny Odpovědět s citátem

KANDLER Jan napsal:
Jen se vas chci tak neak zeptat vsech co rikate na to ze by pro TR bylo zavedeno jen to ze by se jezdilo pohledem z kabiny.Uz pro to ze je to jedinecne priblizeni realite.
Paneboze tady taky? :-O
Kvuli tomuhle jsem prestal chodit na cesky LFS servery.
Jestli se tahle piiiiiip prosadi i tady ... tak mi zbude snad uz jen offline hrani Sad.
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 11:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toho se nemusíš bát, zde jsme (většinou) rozumní Laughing a toto NEPROJDE Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 14:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to jako zas tak velké přiblížení realitě neviděl, protože nikdy na pc nemůžeš z kabiny vidět to co v reálu!
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
VAREKA Patrik





Založen: 10. 10. 2007
Příspěvky: 146
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Pohled Odpovědět s citátem

No take jsem toho sameho nazoru ze by mel byt pohled jednotny je jasne ze k priblizeni realu to je malo ale co se tyce rovnych podminek pro kazdeho je to jen dobre. Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 25, 2009 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rovných podmínek? blbost

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by nemohla bejt rovnost???Ti co ji navrhujou tak všem koupí stejný monitory a počítače,všichni pojednou se stejným autem a pak to budě pěkná rovnost Laughing Laughing Laughing .Jinak se toho asi teda nedosáhne ale to je přece detail pro ty co to pořád navrhujou ne? Laughing Sorry za O.T. ,už jsme asi trošku mimo Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 9:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DITTMAROVA Jana





Založen: 26. 09. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Lipnik nad Becvou

Příspěvek Předmět: Pohledy Odpovědět s citátem

No jsem sice holka a mnozi reknou ze do toho nemam co kecat ale rovne podminky nemaji mnoho spolecneho s tim ze nekdo jede na 19 monitoru nebo nebo 21 je to blbost (nebo mate snad jeste nekdo 14?Smile)) nebo jestli ma nekdo trosku vicce pameti to je taky nesmysl.Co vim z me jezdecke praxe je to,ze kdyz jedete z pohledu kabiny za totalniho necasu mokro,spatne podminky dest,mlha atd.......tak nevidite skoro nic no neco jo ale oproti naraznikovym jezdcum je to uplne nekde jinde tem se spatne podminky vyhnou velkou oklikou.Takze davam hlas pohledu z kabiny Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 11:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: kabina Odpovědět s citátem

souhlasim,je to pravda a proto jsou tihle naraznikovy jezdci proti,nic jineho v tom neni!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: kabina Odpovědět s citátem

jsem taky pro pohled s kabiny i kdyz vim ze to nikdy neprojde,je to skoda!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 11:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak taky nejezdím z nárazníku,z toho pohledu 5 cm nad zemí je mi blbě a vidět před sebou celý auto jako nějakej model na dálkový ovládání,to už vůbec není pro mě,jen tak pro upřesnění Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasto nemusíš jezdit 5 cm nad zemí.Dá se to upravit v CamBonet.Můžeš si to zvednout jak potřebuješ.Já to mám tak že jsem v úrovni kapoty.Takže mám docela přehled o trati před sebou.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 12:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu, co má pohled z kabiny v RBR společného s realitou? Tohle o čem mluvíte, neni žádná rovnost. Je to zvýhodnění těch, kteří tenhle pohled běžně používají. Sám jsem zjistil, že třeba s pohledem z kapoty jedu o něco málo rychleji než z nárazníku, ale chybí mi u toho radost ze hry. To už bych radši skončil, než tohle Rolling Eyes

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 26, 2009 14:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
Strana 25 z 26

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme