Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Ruseni tymu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, ještě jsem nezažil nikoho, kdo by si ze mě takhle nevystřelil... Laughing No ale k tématu.. Já určitě nejsem ten o tom rozhoduje, ale z toho, co je tu psáno, jsem to pochopil tak jak jsem to napsal.. Wink

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: po říjen 06, 2008 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IZACH Vratislav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 60

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zdar..myslím si, že každý kdo je registrován na stránkách a pravidelně je sleduje, má právo na založení týmu, byť o jednom členovi..každý z týmu pak musí odjet určitý počet závodů z poháru, jinak nebude klasifikován v celkovém bodování..proč odhánět lidi co to tady mají rádi..
Příspěvek Zaslal: ne říjen 12, 2008 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jenom porad nechapu, k cemu vam ty dvouclenne tymy jsou? Proc je chcete zachovat? Tymy jsou preci proto, aby se ucastnily velkych poharu. A chcete mi rict, ze ma smysl v takovych poharech startovat s dvouclennym tymem? Ja jsem nebyl nikdy velikassky. Kdyz chci jezdit, tak jezdim i bez tymu. Kdyz chci jezdit v tymu, tak si najdu partu lidi, se kteryma je mi dobre. Nemyslim, ze najit tri lidi do tymu by byl takovy problem. Pokud ano, mel bych jako manager problem sehnat lidi, nevim, proc bych mel mit vlastni minitym. Je to i o schopnostech...
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 1:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IZACH Vratislav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 60

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

však si myslím, že někdo ani nechce mít víc lidí v týmu, prostě jen chtěl jezdit pod svým názvem..nemyslím si, že každý to bere s těma týmama, tak vážně. Vlatně bych řekl, že tým neznamená jen více jezdců, tým je přece i několik mechaniků, třeba jen u jednoho jezdce..

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 24, 2008 8:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HLAVA Jakub





Založen: 23. 03. 2008
Příspěvky: 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj poradi mi nekdo jak mam oficialne zalozit team????
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Viděl bych to mrknout se sem. K založení stačí jeden a pak máš měsíc na doplnění členů (minimum je 4), jinak bude tým deaktivován.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=teamlist
Příspěvek Zaslal: út leden 20, 2009 15:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptal jestli se bude pokračovat v "čištění" na http://rbr.onlineracing.cz/
Pokud dobře počítám, tak je tady 239 týmů a v nich 2135 jezdců a uživatelů celkem je celkem 26949.
Nechtělo by to nějak oddělit uživatele fóra od jezdců a neaktivní smazat nebo zamknout? Vím, že se to řekne lehce, ale realizace už je horší. Very Happy

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: st červen 24, 2009 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych, aby se začalo opět diskutovat o možnosti "čištění" profilů. Včera jsem hledal jeden konkrétní a zjistil jsem, že je zde spousta profilů jenom jako odkaz (spam). Založený profil, s nesmyslným jménem, vyplněným odkazem a emailem, ale žádný příspěvek do fóra. Namátkově jsem se díval i na odjeté turnaje a překvapení se nekonalo 0 (nula).

Možná by stačilo při zakládání nového profilu, dát jako podmínku odjet minimálně jeden turnaj do 7 dnů od založení profilu. I když to zase je problém, pokud se někdo zaregistruje jen kvůli fóru. Jak už tady je v předchozím příspěvku, tak tady by bylo dobré oddělit jezdce od uživatelů fóra.

Ruční promazávání asi nebude to pravé, jenom dneska je tam zatím 18 nových profilů, a minimálně v polovině případů je tam odkaz z oblasti spamu (ale spíš to bude více, jen tam zatím ten odkaz není).

Ještě jsem se díval na 26.7. a je to 35 nových profilů a z toho u 16 je podezřelý odkaz.
Příspěvek Zaslal: po červenec 27, 2009 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme