Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Magazín TR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BERNAT Jirka





Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,mám malý dotaz.. Nevím,čím to je,ale marně se snažím otevřít nové číslo TR magazínu,ale nejde mi to... Hází mi to,že webová stránka nebyla nalezena.. Sad Má někdo taky takový problém,nebo je chyba jen a pouze u mě?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 03, 2009 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko to je opět chyba správce webu Confused , stahni si číslo ze stránek KCM, fungující odkaz je na předchozí stránce

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 03, 2009 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BERNAT Jirka





Založen: 30. 10. 2008
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Karle, kdybych býval byl pozornější, nemusel jsem se zbytečně ptát.... Embarassed Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 03, 2009 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Magazín TR pro všechny připravil první z videí dokumentujících víkendové vyhlášení výsledků TR 2008 v Čeložnici. Najdete jej zatím na stránkách KCM v sekci download, kde postupně přibudou i další.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 08, 2009 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle, děkuju za malé přiblížení bezvadné atmosféry, jaká byla na Vyhlášení. Jsem rád, že jsem mohl také trochu přispět k úspěchu téhle super akce. Zamáčkl jsem i slzu dojetí.... A ten SONG ten fakt nemá chybu, Davide! Laughing
Mrzí mě moje neúčast, ale příští rok slibuju, že už přijedu. Wink

P.S. Někteří prý uvěřili, že opravdu volám z Kanárských ostrovů.... Kdepak Kanáry! Tady na Floridě je teď mnohem lépe Very Happy .

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: út červen 09, 2009 5:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Plníme slib, který jsme dali a sosat můžete Team Rally Magazín SPECIÁL, který je téměř celý věnovaný Vyhlášení výsledků TR08 v Čeložnici. Příjemnou zábavu
http://www.kcm-rbr.cz/TRMSP.pdf

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 27, 2009 13:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle, moc díky za super čtení po celou sezónu, snad budete mít čas na pokračování příští rok. Ps: máte tam u Martina Šulana jmenovku Kožíšek, ale to asi ani nevadí, Martina stejně všichni znají.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: so červen 27, 2009 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za upozornění. Ono k tomu došlo tak, až jsem ani moc nekoukal na tváře Embarassed . Martin Kožíšek tam nebyl a Martin Šulan za něj přebíral cenu. Takže je tam vlastně v zastoupení Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 27, 2009 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky děkuju všem,co se na chodu TR magazínu nějakým způsobem podíleli,díky.Doufám,i když vím,že s tím musí být veliká spousta práce,že budete s magazínem pokračovat i v příští sezóně,ať je naco se těšit Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červen 27, 2009 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si konečně našel čas a přečetl poslední číslo TR Magazínu. Teda musim zamáčknout slzu. Bylo to tam prostě super.
Díky za osvěžení paměti a v příští sezoně na shledanou na vybraných stáncích.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá červenec 03, 2009 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Blíží se další ročník Team rally. jeho minulým ročníkem Vás pravidelně provázel TR Magazín. Pokud by tomu mělo být i v nadcházejícím ročníku (a to, myslím, všichni chceme) je nezbytné doplnit redakci TRM o pravidelné i externí redaktory. Podmínkou je spolehlivost, tvůrčí mysl a alespoň trochu zvládnutá čeština. Přivítáme i Vaše návrhy na to, jak by mohl nový ročník vypadat, co by v něm mělo, nebo naopak nemělo být. Díky.
Nabídky prosím na email: k.arno@kcm-rbr.cz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 14, 2009 9:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme