Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

BLUE DEVIL Racing Team RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Team Rally Odpovědět s citátem

Perun s Váma.

Tak jsem Vám založil dva identické testy. Můžete je využít k testu se dvě různýma autama ve třídě, ale především je to myšleno zajet každý v jiné třídě, podobně jako to má založeno Jarda P.
1. test založil Ludva (viz příspěvek výše) a druhý asfaltový možná stihne založit též.
Já udělal šotolinu: test 3. a test 4.

Registrace končí 24h před startem, SR je 5min

Tak hurá na trať, ať se práší za kočárem!

PS: Samo sebou nezapomeňte na podání žádosti o licenci TR přímo na stránkach pořadatele!!!!!

EDIT: Nějakým záhadným způsobem ze stránek zmizel test č.3!


Naposledy upravil FAU Mira dne po září 14, 2009 20:03, celkově upraveno 1 krát

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po srpen 31, 2009 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Co TR 1? Odpovědět s citátem

Nazdárek, ten turnaj, co jsem založil nejede? Nebo nikdy nechce jet první? Smile
Příspěvek Zaslal: po září 07, 2009 9:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hi, taky mě to napadlo . . .
Já jsem byl celý víkend mimoň a k testu se nedostanu zřejmě ani dnes. Ale těším se naň, to zas jó!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: po září 07, 2009 9:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CIKRLE Patrik





Založen: 12. 11. 2008
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Turnaj je zalozen spravne dnes jsem si to projel. Trate moc pekne, ale co jsem predvadel no hruza Sad 1. RZ konec po par metrech, pak jsem se ocitnul na startu 4. RZ pak jsem jel pekne, ale pri dojezdu predposledni RZty jsem hodil strechu, poskodil zaveseni kol a posledni trat jsem jel jako novacek Smile)

Snad budete mit vice stesti Wink
Příspěvek Zaslal: po září 07, 2009 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Skín Blue Devil Odpovědět s citátem

Přátelé, kamarádi.

Mám tu čest Vám dnes představit historicky první skin našeho týmu.

Již pěkných pár měsíců jsem o něčem podobném uvažoval a rovněž několik týdnů nosil v hlavě již jasnější kontury. Až teprve na přelomu srpna a září se ta představa pomalu začala zhmotňovat.

Inu a tak jsem zasedl k rýsovacímu prkénku, vzal do ruky barvičky a začal nanášet první kapky barvy. Hotový výkres jsem zaslal do lakovny mistra Patrika. A tam se to začalo mlít naostro.

Nejprve bylo nutné kompletně obrousit celou karoserii a teprve na dokonale vyhlazený povrch se nastříkala naše MODRÁ JE DOBRÁ!
Mezitím schnutím se Patrik pustil do výroby polepky s motivem šachovnicového praporku. Jenže tady byl někdo nedočkavý a že se naše Fábinka musí za každou cenu ukázat světu. A tak ihned po nalepení té čerstvě vyhotovené fólie jsem skočil do vozu a prudce sešlápl plyn až na podlahu, kam to jen šlo.

Výsledek vidíte sami. Veškerá doposud řádně nezaschlá černá se z přední části přelila k zadnímu kolu. Taky mě za to Patrik "řádně pochválil!"
No nic, během mého výletu ta barva stačila zaschnout a už se s tím nedalo nic dělat. Nezbývá tedy než tento motiv aplikovat na zbývající flotilu rovnou.

Šťoura si jistě všimne povědomého dělícího pruhu na boku. Jelikož máme úzké vazby na ŠM, tak se muselo dodržet jejich grafického návrhu. Šablonu naštěstí dodali, tak s tím tolik práce nebylo.

Tím byl položen základní vzhled našeho prvního prototypu a následovala aplikace detailů. Za zmínku určitě stojí červené lemování průduchů, které evokují nozdry rozzuřeného býka.

A teď kontrolní otázka: copak Vám připomínají červeně lemované černé trojúhelníky nad světlometama?

Patrikova autolakovna nyní očekává Vaše reakce, postřehy, podněty, návrhy (jen ty slušné), přání (i nesplnitelné) a rovněř pochvalu za tu dřinu. Věřte že jsem si vymýšlel jak to jen šlo a Patrik překresloval a přelakovával jak na běžícím pásu!

Vaše fára se budou přestrojovat do nových barev postupně. Vždyť by se do té jeno malé autolakovny všechny ani nevešly! Prioritně mají přednost jezdci s licencí TR, následně ostatní licence a pak jezdci bez licencí. Ale na všechny se časem dostane, nebojte, o tu nádheru nepřijdete!

Ale koukám že stále píšu a píšu a přitom jsem nic neukázal?

Pozoooor!

TEĎ ! ! !

Než-li na tento odkaz klepneš, tak si vezmi plínku!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt září 10, 2009 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Team Rally Odpovědět s citátem

Drobná info o Blue Devil Crossu.

Právě probíhá registrace do závodu v Sedlčanech.
Jelikož se jedná o poslední bodovaný závod sezony, tak vrcholí i boj o tituly. Když se podíváte na tabulku Týmů, tak se na první pohled zdá, že už Dlue Devil nemůže nic a nikdo ohrozit, ale to je jen zdání!!!
Jeden z týmů totiž na poslední závod nasadí vše co mají v garáži a dle výpočtů by jim to mohlo klidně klapnout a titul nám na poslední chvíli vyfouknout!
A tak volám do zbraně i já! Zde najdete odkazy na jednotlivé části závodního víkendu.
Ten kdo z Vás se rozhodne jet a doposud nepodal přihlášku, nechť tak v rámci Fair Play učiní např. soukromou zprávou.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá září 11, 2009 13:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Team Rally Odpovědět s citátem

Perun s Váma

S blížícím se startem nového ročníku TR postupně stoupá adrenalin, což?

U mě tedy ano.

Testy jsou téměř u konce a výsledek je asi takový:

moje maličkost: A pro WRC a S2000
Koza Ludva: A pro WRC
Talíř Pavel: A pro WRC a S2000
Cikrle Patrik: A pro A8 a B pro S2000 a WRC
Chyška Honza: B pro S2000 a N4

Zbytek týmu zatím nemá licenci, tak se další nominace budou řešit až ve chvíli, kdy jim licence bude přidělena. Pokud se Vám náhodou stalo, že Vaše žádost není stále vyřízena, tak se prosím obraťte na mě a budeme to řešit spolu.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út září 15, 2009 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: TR a spol. Odpovědět s citátem

Tak SKIN je královský, už celé RT jezdím s ním!! Dobrá práce ..
Nechtěli byste ještě nějak přebarvit mě? moc mi to nejde..

Pavel pro změnu zaspal druhou etapu TR a v neděli se divil, kam že se všichni ztratili a proč už nemůže na start!! Very Happy

Na Bluecorss se prihlasim...
na rozjizdce c.2 jsem orazitkoval hned v prvnizatacce sosnu, tak snad trojka bude lepsi!!

a bacha - v tydnu bude pokracovat Blue Devil minucup!!!

ZDAREC
Příspěvek Zaslal: ne září 27, 2009 15:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIKRLE Patrik





Založen: 12. 11. 2008
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Re: TR a spol. Odpovědět s citátem

KOZA Ludvik napsal:

Nechtěli byste ještě nějak přebarvit mě? moc mi to nejde..


Co presne myslis?

Jinak nejede mi jeden z tvych turnaju (Rallye Nagasaki - Hirosima ) zacne mi to nacitat a tesne pred startem spadne do winu, nevim cim to je mozna to je jen u me.

Co se tyka TR a BDC tak v obou soutezich jsem pohorel nejak nejsem ve forme Sad
Příspěvek Zaslal: po září 28, 2009 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Přebarvení Odpovědět s citátem

Ahoj Patriku,

nu, že mám krásný, nový BlueDevil skin - ale jezdec ( já ) , je pořád stejně špatný. Very Happy

Zažádej si pluginem o reset turnaje. Mě, i Pavlovi to normálně jede ...
To je divné.

Ahoj
Příspěvek Zaslal: út září 29, 2009 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: POkracovaniu BLUE DEVIL CUPU Odpovědět s citátem

Včera jse založil dalsi podnik Blue Devil minicupu, rallye China!

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=3ede87d48d7a939fe04e868119dbba11

tak hrrrrrrrrr na trat!!!
Příspěvek Zaslal: pá říjen 02, 2009 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kamarádi, přátelé.

Představuji Vám našeho nového kolegu, který posílí naše řady především v honbě za přeludem zvaným Team Rally ve třídě S1600 s žihadlem žabožroutů.


. . . a je to KEBERT Martin.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CIKRLE Patrik





Založen: 12. 11. 2008
Příspěvky: 8

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim o zmenu vozu na dalsi podnik TR a to vuz Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A dekuji.


BTW: Hodne stesti Martine, at se ti u dablu libi Wink
Příspěvek Zaslal: st říjen 21, 2009 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte vespolek a diky Smile
Příspěvek Zaslal: čt říjen 22, 2009 7:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.

Dnes jsem pro Vás připravil zajímavou rally na počest těch, kteří podepsali svoji smlouvu s Blue Devil právě v říjnu, a že Vás je!

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=0b7b78f513bba4172109490820603642

Užijte si to!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt říjen 22, 2009 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme