Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLY ARGENTINA

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: RALLY ARGENTINA Odpovědět s citátem

Po mych chybach jsem mel poskozeny auto, veril jsem ze to spravim v 1 servisu.V jedne zatačce jsem byl rychli az moc tak jsem ju chtel riznout a preskocit Laughing , ale co se nestalo.Obevil se bug ve hre a ja narazil do niceho.To jsem taky jeste v klidu hodil za hlavu.Ale potom co jsem v servisu pretahl i tech 90 minut, tak me to ukazalo penale tusim 3:10 za limit v servisu.To me bylo jasny, ale uz byste konecne mohly vyresit to ze kdyz me to zobrazi tu penalizaci tak nejde dat zpet.no a tak jsem nedojel ani 1 RZ. Confused

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út březen 14, 2006 18:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANOUSEK Josef





Založen: 28. 09. 2005
Příspěvky: 15
Bydliště: Bakov nad jizerou

Příspěvek Předmět: Re: RALLY Argentina Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Po mych chybach jsem mel poskozeny auto, veril jsem ze to spravim v 1 servisu.V jedne zatačce jsem byl rychli az moc tak jsem ju chtel riznout a preskocit Laughing , ale co se nestalo.Obevil se bug ve hre a ja narazil do niceho.To jsem taky jeste v klidu hodil za hlavu.Ale potom co jsem v servisu pretahl i tech 90 minut, tak me to ukazalo penale tusim 3:10 za limit v servisu.To me bylo jasny, ale uz byste konecne mohly vyresit to ze kdyz me to zobrazi tu penalizaci tak nejde dat zpet.no a tak jsem nedojel ani 1 RZ. Confused




Tak to se mě stalo při euro rally cupu....a pěkně mě to s...
Příspěvek Zaslal: st březen 15, 2006 0:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Re: RALLY Argentina Odpovědět s citátem

Suhlasim, treba tu musku vyriesit, ale verim ze na tom wally coskoro popracuje

JANOUSEK Josef napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Po mych chybach jsem mel poskozeny auto, veril jsem ze to spravim v 1 servisu.V jedne zatačce jsem byl rychli az moc tak jsem ju chtel riznout a preskocit Laughing , ale co se nestalo.Obevil se bug ve hre a ja narazil do niceho.To jsem taky jeste v klidu hodil za hlavu.Ale potom co jsem v servisu pretahl i tech 90 minut, tak me to ukazalo penale tusim 3:10 za limit v servisu.To me bylo jasny, ale uz byste konecne mohly vyresit to ze kdyz me to zobrazi tu penalizaci tak nejde dat zpet.no a tak jsem nedojel ani 1 RZ. Confused




Tak to se mě stalo při euro rally cupu....a pěkně mě to s...
Very Happy

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: st březen 15, 2006 0:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to s tim narazem se mi taky stalo, ale pri testu... sjel jsem z brehu a narazil do niceho... reps. strom jsem tam nevidel....[/url]

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: st březen 15, 2006 1:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hej proč mě nejde 2 etapa?????????????V 1 etape jsem skoncil hned na 1 RZ a nechtelo me to pustit dal

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 17, 2006 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Hlavně sprint ale i rally Odpovědět s citátem

No já musím říct že jsem po delší době docela spokojen. V Rally jsem jel slušně, ale pak se mi do toho nacpalo Windows Update a hra se začala tak trhat, že jsem ani nemohl zastavit. Byl jsem z toho nějak vyklepaný a švácl jsem s tím do rokle. No ale i tak jsme skočili týmově asi nejlíp doposud.

Ve sprintu jsem naproti tomu jel na maximu možností, ale všichni jeli jak blázni a uplně bez chyby, takže to beztak nestačilo než na konec první desítky. Byl to ovšem pořádný mazec a musel jsem se opravdu snažit až mně z toho bolely očiska. Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: čt březen 23, 2006 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud mám hodnotit svoje vystoupení na Argentině (oba podniky), tak budu radši mlčet, protože tolik sprostých slov na svou adresu, to by bylo na vypípání. Důležitý je umět pojmenovat svoje chyby a ještě důležitější je je napravit. A to se mi hrubě nedaří. Nejezdím dlouho - vlastně teprve od zimy, zkušenosti chybí a talent zřejmě taky. Musím se s tím prát. Argentina je jednoznačně to nejhorší, co jsem doposud předvedl.
Teď za půlkou šampionátu si říkat od příště to bude lepší, je kravina. prostě musím zapomenout na Argentinu a plně se soustředit na Finsko. Shakedown ukázal, že by to mohlo být v normálu.
Vím, že tým potřebuje nutně body. Nutně !
Příspěvek Zaslal: so březen 25, 2006 13:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u me je to celkem jednoduchy.Rally= katastrofa s 65 min penalizace,takze vic neni treba dodavat Very Happy No a sprint je ta druha strana mince,do pulky jsem jel normalne,ale pak se mi trochu rozklepala kolena a nechtel jsem riskovat,ze ztratim dobrou pozici tak jsem zvolnil. Timto gratuluji Tomasi Koleckarovi Wink jsem nevedel na zacatku jak kdo bude rychly,priste se ukaze... Cool

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: so březen 25, 2006 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Vráťo za pěkný souboj ani jsem nevěřil že tě dokážu porazit Smile ,protože při minulých sprintech jsem měl pocit že Micinka přestává po 6 rz táhnout,ale tentokrát jela stejně až do konce Very Happy (asi jsem předtím zvoňoval já) tak jsem to zkusil a vyšlo to.Doufám že na Finsku se mi podáří zase držet krok Laughing

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po březen 27, 2006 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme