Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. KCM Rally 1. - 7.11.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Asi si minul odbočku do cíle co?


no asi jo ale to není důvod k tomu abych byl DNF ..
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dojel jsi do cíle nebo ne? Nedojel... To je bohužel jedna z pastí PTD...

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HOFBAUER Jakub napsal:
Dojel jsi do cíle nebo ne? Nedojel... To je bohužel jedna z pastí PTD...


kdyby mi někdo řekl kde je cíl tak tam jedu Wink.. to otvírá otázku proč to neřekne navigátor .. proč to neřekne hra že jedu špatně ? .. proč se hra nezastaví a diváci mne neposunou na cestu kama mám jet i za cenu penalizace ? .. normální zažité standardy které by měly fungovat .. nebo si mám snad myslet že bych se měl PTD naučit na oči abych nezabloudil? to snad ani ne ..
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 21:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHRASTINA Pavel napsal:
SPERGL Martin napsal:
CHRASTINA Pavel: Tak to jo, ale škoda... těch 9 sec. by se docela hodilo, je to tam pěkně na těsno Very Happy
Díky za rychlou odpověď


Martine, tys to pochopil špatně. Tvoje pentle byla odmazána opravdu celá, tj 15 sekund, jen plugin zobrazuje že máš stále 9 sekund, což není pravda. Zkontroluj si to sám: přičti si k tvému celkovému času po 4.rz čas z páté vložky a výsledný čas ti vyjde po 5. rz tak jak je na pluginu a svítí ti k tomu 9s, které ovšem k času přičtené nemáš. Takže plugin počítá správně, ale zobrazuje matoucí informaci. Zkrátka na to oranžové se nedívej Wink
Po tvém vysvětlení mi to bylo už jasné a ani jsem nemyslel na to, že by si odmazal jen kousek penalizace. Jen jsem původně myslel, že je to chyba pluginu a ten zbytek zůstal započtený i v celkovém čase. Tak jsem se tak nějak díval o kolik míst půjdu víš a když si pak napsal, že už je to odečtené, byla to pro mě vlastně škoda, protože těch devět sekund bych ještě klidně uvítal Laughing
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mirku: Rozpis Katky Trojanové to říka, v prvním kole ti Katka řekne rovno, a v druhém ti zahlási levou 6 odbočku.
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 21:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
Mirku: Rozpis Katky Trojanové to říka, v prvním kole ti Katka řekne rovno, a v druhém ti zahlási levou 6 odbočku.


a o to právě jde .. v prvé řadě .. když už někdo tvoří rozpis tak má udělat to že je třeba dělat rozpis v prvé řadě pro originál a to na střední nastavení stupnice tak jak je originál default nastavení vzdálenosti čtení a jestli někdo udělá rozpis grosse nebo jinou modifikaci kde mají hlášky jinou délku zvuku tak je jasné že pro jinou modifikaci nebo originál to nebude sedět a to není jen problém PTD ale i většiny nových rz. A když už se to vydá tak je třeba specifikovat pro kterou modifikaci a jaké nastavení je to vytvořeno .. i vzhledem k tomu že se upravit rozpis ve většině nových rz nejde..
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Míro ale ta levá 6 tam je i v originálu, i u grosse Idea jen je ta odbočka blbě vidět
Příspěvek Zaslal: st listopad 04, 2009 22:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRU Stanislav





Založen: 20. 01. 2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Jasenna [Zl] / Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, tu odbocku hlasi i Tomanek...Staci jen poslouchat Shocked
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 1:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já když jezdil v začátcích PTD tak jsem se do cíle trefil asi napopátý. Jestliže si jel PTD poprvé v životě rovnou v TR to je tvá nepřipravenost, nikoliv chyba v rozpisu. Bohužel. Rolling Eyes

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 6:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný,maj pravdu mazáci Wink .Jinak když jsme u toho,myslím že rozpis jako takovej je jenom jeden typ a jestli ho čte Katka Trojanová,Gross,Schovánek,Tománek (jezdím s Filipem Schovánkem) nebo kdokoli jinej tak ta zatáčka tam prostě hlášená je.Je to divný po těch problémech co měli všichni tehdy když byl PTD nově nasazen ale já nikdy ten cíl neminul Smile

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 8:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem za pět minut dvanáct dojel 1. etapu. Takže si dovolím malé shrnutí.

1. Textury a počasí paráda, naprostá spokojenost, atmosféru to perfektně dokreslovalo.

2. Skladba co se týče délky sekcí mi nakonec ani tak nevadila, zejména na šotolině. Auto bylo sice jen od provozního zatížení dost poškozené, zejména přední úchyty tlumičů byly tak na 30-40 procentech a to jsem jel čistě bez chyb, ale ok, projet se to dalo.

3. Asfaltová sekce naprosto špatně, přesně jak jsem říkal a doufám, že si z toho už jednou manažeři vezmou ponaučení. Opakovalo se přesně to co na SADAC Rally - Hrádek prostě odrovnává tlumiče. Nevím kde, ale je to tak. Ačkoli jsem opět (tak jako v testech) projel trať bez chyby, na jistotu a čistě, tak LZ tlumič opět 100% v háji.

Výsledek byl, a to mně opravdu štve, protože jsem to nemohl velice nijak ovlivnit, že na následující RZtě auto zcela nepochopitelně občas šlo do hodin i na rovné trati a v šotolinovém sjezdu to vyvrcholilo nekontrolovaným výletem mimo trať a i když jsem jel skoro krokem, na trávě jsem už pak jen bezmocně klouzal postupně zadkem do diváků a nemohl s tím nic dělat.

Takže prosím všechny tvůrce dalších turnajů - RZtu Hrádek prosím Vás dávejte vždy až před servis, anebo ... to je spíš prosba na Vaška Šourka, zda by nebylo možné nějak vyzkoumat, které místo ty tlumiče ruší.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 8:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPane ja asi vim kde to misto je, zhruba v pulce za tou pasazi s tim obloukem pres cestu je mostek a za nim se jede doprava esickem jakoby na hlavni silnici... A tam kdyz jedu s Misakem normalne, tak je zadni tlumic total v haji... Musim tam jet mirne v pravo a o kvalt pomaleji a pak jsou tlumice do 20% poskozeni, takze OK. Wink

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 8:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK, díky za tip Aleši, vyzkoušíme Idea
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem rád, že se Vám textury líbí a k Hrádkům a Liptákovům chci říct, že tam žádne zásadní problémy s opotřebováním Imprezy nemám. Ono je to teda hlavně tím, že tam jezdím velmi pomalu, takže tam možná budou místa náročnější na tlumiče, kam když se vletí rychle, tak se to an nich podepíše. A taky asi záleží, na setupu, jestli tam nemáte něco "blbě". Asi to chce najít kompromis mezi rychlostí a šetrnou jízdou. Ono se to hledá težko, ale mnozí z Vás už "zaručeně vědí" kde přesně se to děje, tak je potřeba takové místo projet opatrněji a ne stylem "fool trotl" a v servisu to opravim. K těmto tratím je potřeba přistoupit trochu jinak, než k ostatním, kde někteří jedou řekněme dost nešetrně, protože to hra prostě dovolí a ve videu se pak smějeme/divíme, jak ten či onen, dělá salta, projíždí hluboké příkopy a provádí jiné akrobatické kousky a přes to RZ dojíždí mezi prvními.
Bohužel ty tratě můžete jezdit do zblbnutí pořád dokola, což je veliká škoda, ale můžete tím pádem hledat ten správný kompromis.

Jo a ze začátku jsem na PTD taky dostával DNF, než jsem se dověděl, že do cíle musím uhnout. V rozpise to je, ale když to člověk netuší a soustředí se na cestu, tak to pořádně nevnímne a ono to odbočení není moc vidět.

(taky jsem si chtě zkusit dlouhý příspěvek ) Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já dostal párkrát v závodech na PTD penalizaci nebo dokonce diskvalifikaci za "zkracování" tratě na asfaltovém úseku před cílovou částí /většinou v prvním kole/.Navigátor hlásil "řízni",a přitom pentle. Na to,abych byl všemi koly mimo tam není místo. Takže teď se většinou snažím poctivě brousit asfalt na úkor času - stejně to tam dost klouže,takže na jistotu....A než jsem se trefil na levačku do cíle - to bylo komentářů Very Happy - taky mi nedocházelo,uhnout z asfaltu za příkop do trávy....
Příspěvek Zaslal: čt listopad 05, 2009 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Další
Strana 11 z 23

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme