Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

SETUP...?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHUM Lukas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: SETUP...? Odpovědět s citátem

Zdar,
mám problém a nevím jestli to je jen u mě nebo co s tím je, ale tohle by to určitě dělat nemělo ne? Můj problém: V turnaji si vyberu vůz s, kterým chci jet a šipkama doleva, popř. doprava si vyberu jakékoliv nastavení mého vozu, které jsem si udělal, ale ačkoliv si ho tam vyberu a dám odstrtoval, nastavení je tam pořád standartní, poznám to hlavně na brzdách, tak třeba na Okruhu (Strýčkovy) projedu tu pravou před retardérama a můžu ještě kus s mým nastavením jet a začít brzdit skoro až těsně před nima, ale s tím standartem musím brzdit hned jak projedu tu zatáčku, jiank bych to nedobrzdil a je to prostě tam hodně znát, jakto? Normálně v Shakedown si to vyberu šipakam, pro jistotu dám S a zkontroluji a je tam nastavené to standartní, a před turnaje, ale dát S nemůžu abych si to nahrál, když si to nastavené nahraju ( S -> Nahrát nastavení ) a dám ESC a dám odstartovat tak tam je, ale to před turnajema nejde, tak co to je? Děje se to u mě nebo i vás? Co s tím teda? Díky.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když si tam navolíš šipkama setup a dáš S, tak by tam měl být pokaždé standartní. Ale když dáš jen šipky a zapneš RZ, tak by se měl načíst ten tvůj setup. Nevím, kde je chyba.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 21:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHUM Lukas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm, já myslel při turnaji, prostě připojím se, šipakam vyberu setup, dám odstartovat a znatelně na ovládání vozu citím, že to není ono, že je to standartní nastavení.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 06, 2009 22:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme