Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FAIR PLAY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SLIVA Ales





Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 38

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toš nemaže se s tím chlapec Smile .
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAKUS Jan





Založen: 08. 07. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha - Páleč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tohoto testu, kde vznikl tento "rekord" jsem se taky zúčastnil a moc jsem se podivoval, že dostávám kolem 9s na 1. splitu, když na těchto tratích si celkem věřími na špičku a nikde jsem se neflákal. Je mi to taky upřímně jedno, pokud se to neděje na velkých turnajích. Standovi jsem po tom trochu nasranej psal, když jsem viděl jeho replay, myslel jsem, že jezdíme pro požitek a fair i vtěch nejobyčejnějších testech a ne jen pro časový údaj, který se zastaví na konci RZ, ale každý to vnímá trochu jinak, zdá se...Je mi líto pak jen těch zoufalých nováčku, kteří si musejí lámat hlavu nad takovými časy a ptají se, co dělají špatně? Zkrátka jezdí po trati:) Každopádně věřím, že něco takového, by si Standa třeba v TR nikdy nedovolil, ale já s tím nemohu souhlasit ani při testech, čas vzniklý neregulérní jízdou mě nemůže přece těšit. HOWG

EDIT: tak to byl jiný test, ale způsob dosažení času stejný...
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A já měl Pyrosovi za zlé, že dal do Sosnové tu "krvavou" zónu do místa, kde se prostě občas vyletět dá...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 14:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Ano vsetko co tu padlo je pravda a hlavne Misovi dakujem za penalizaciu. Replaye nahravam pri kazdom osobaku a som rad ze ste si tohto podvodu vsimli. Dufam ze sa niekto postara o to aby sa tento podvod uz viac nedal vyuzit. Co sa tice cutovania na inych RZtach co je odpoved pre Davida Hrbacka tak nie inde sa proste cutovat neda. Na vsetkych poharoch jazdim zodpovedne. Cenim si ale ze ste sa do mna prilis nenavazili lebo ako isto viete nejsom magor aby som nahral rekord s podvodom ale mate to tu aby to bolo jasne. Neviem co k tomu viac dodat len ze to radsej neskusajte. Nebudem tu hovorit trapne reci ze som sa obetoval ale aspon vidite ze aj dneska su este chyby v niektorych tratiach. A samozrejme sa ospravedlnujem ak som vas tim sklamal. Bolo to vsak pre dobro pluginu a nie pre vlastne. Vacsiu radost mi robia normalne casy na RZtach kde nieco podobne proste spravit nejde...

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PECHA Stanislav





Založen: 03. 06. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Bratislava Dlhé Diely

Příspěvek Předmět: . Odpovědět s citátem

Inak prave na to pozeram a niak ta penalizacia nefunguje... Pri case v statistike sa ta 40tka nepripisuje... Este ma mrzi co napsal BICA. Ze na to nemam to je trosku prehnane tvrdenie Sad Ja som Okruh s Nkom zajazdil bez tejto sracky za 21.

_________________
[url=http://www.rbrslovakia.ic.cz/Tiesto.htm][img]http://img405.imageshack.us/img405/9874/bannerrampacek.jpg[/img][/url]
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 15:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stano,tyhle trapný řeči o dobru pro plugin si radši nech.A za chybu trati toto rozhodně nepovažuj a buď rád,že se tady lidi pro nás snaží něco tvořit.Je to jenom v lidech a ne v trati,neboť jen debil by nepochopil,proč že tam ty retardéry vlastně jsou.Jinak je mi to vcelku jedno,jak si to jezdíš,jen prostě nějak nedokážu pochopit,že jezdit takovým způsobem může někoho vůbec bavit,ale halt i tací se najdou.Pokud Tě to takhle baví,zase pro tvoje dobro ti doporučím nějaké Needs for Speedy,Coliny a podobné.Tak ahoj střelče.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 15:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

[quote="PECHA Stanislav"]Ano vsetko co tu padlo je pravda a hlavne Misovi dakujem za penalizaciu. Replaye nahravam pri kazdom osobaku a som rad ze ste si tohto podvodu vsimli.

Tak takovou kravinu jsem už dlouho neslyšel, kde bereš takové sebevědomí psát takové bludy že děkuješ že jsme si toho všimli, fuj styd se
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 15:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda Stano,tieto tvoje tvrdenia sú fakt čudné,že ďakuješ,že si toho všimli a že je to pre dobro pluginu?Fakt si čudák a pre mnoho ľudí na plugine ním aj ostaneš Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEZSTAROSTI Jiri





Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 711

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hele Stando, nejseš Ty politik? Laughing Laughing Laughing

_________________
WALDA Motorsport - Jiří Bezstarosti - S1600 4EVER
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 16:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Stano jsi ubožejší, než jsem si myslel. To, že jsi podvodník velkého kalibru už tady nikomu nevymluvíš. Vím, o dalším z tvých "kousků". Tohle je úmyslný podvod a je jedno, zda v honění se za rekordem, nebo nějakém více či méně důležitém turnaji. Důležitá je tady totiž podstata.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

PECHA Stanislav napsal:
Bolo to vsak pre dobro pluginu a nie pre vlastne. Vacsiu radost mi robia normalne casy na RZtach kde nieco podobne proste spravit nejde...


komu to cpeš takové bludy Evil or Very Mad Rolling Eyes Shocked

edit:
PECHA Stanislav napsal:
... Este ma mrzi co napsal BICA. Ze na to nemam to je trosku prehnane tvrdenie Sad Ja som Okruh s Nkom zajazdil bez tejto sracky za 21.
ještě se tu rozbreč že ti Martin napsal toto když ty to máš za taková čas Laughing Laughing


Naposledy upravil HOLUB Milan dne čt listopad 19, 2009 18:42, celkově upraveno 1 krát

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Každý normální, který to jezdí pro zábavu, tak nad takovýma vyjebama nepřemýšlí, takže nevím komu tady cpeš do hlavy takové kecy, ale jak psal KARNO, jseš opravdu velký ......
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl sem nic raději psát ale to co si tu Stando vyblil za krávoviny mě přivedlo k nepříčetnosti Evil or Very Mad A mě tohle tvé jednaní ...píp... jako svi.. Exclamation Exclamation Exclamation Kdyby si chtěl upozornit na to že se to da někde zkrátit tak kontaktuješ Vaška na pm nebo Wallyho. Všude Vašek píše abychom mu pomohli odhalit chyby . Já když sem vyletl na Oslí a zjistil že sem zkratil trat bez pentle okamžitě sem volal klukum aby se tim něco dělalo Wink Kvůli takovýmhle podvraťákům jako si ty mě nebaví jezdit obyčejny nehlídany turnaje Crying or Very sad Jelikož je vidět že kolem těch sudů to maš sakra dobře natrénovany. Idea Takoví lidi jako ty totiž ničej tenhle web a tuto hru Evil or Very Mad A to že to jinde nejde zkratit mě neříkej . Evil or Very Mad Opravdu nechapu jak mužeš mít dobry pocit z takto odjetých rz. Ty totiž nejezdíš RALLY jako většina tady ale hraješ hru a vítězí ten kdo najde nejkratší cestu k cíli. Jdi do ...píp... a jezdi si NFS tam mužeš prorážet brany a bořit lampy a hledat cestičky k cíli a budeš nejrychlejší Laughing

Omlouvám se za sprosté výrazy ale už sem to nemohl vydržet a věř Stando že sem chtěl bejt daleko sprostější Exclamation Exclamation Vím ted už ,že toto není jedina RZ kterou takto ojebávaš Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Jsem zvědav co všechno se ještě na tebe provalí Rolling Eyes

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak aby sa to nestavalo aj v TR tak doporucujem zobrat licenciu TR Very Happy

to Bernat Jirka: na Facebooku je iba LIBI SE MI, bohuzial

to Hrbacek David: Pouzivaj tlacitko HLEDAT, toto tema je na fore zalozene uz treti krat

a pre vsetkych ostatnych: to este neviete ako sa da skracovat na PTD, penalizacia za skracovanie pred cielom sa nepripocita do vysledku ...

a ze inde sa cutovat neda, tak to je tiez pekna blbost, videl som Stanove replaye aj z inych trati, kde spravil rekordy, ale ze by siel podla pravidiel sa mi nezdalo (mali by sa tie replaye fakt kontrolovat)

a este jedna vec zaujimava, v tej druhej teme s nazvom Fair Play sa zase riesil Stano,
konkretne slo o falsovanie resetu koli havarii http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1502&postdays=0&postorder=asc&highlight=fair+play&start=75

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto je rekord pana Pechy na výše jmenované trati http://www.youtube.com/watch?v=CQkgPyw3x4w
doplněno: pro informaci tento záznam je měsíc starý, předešlé video "zajel" již v létě". Času na upozornění na chyby až až


Naposledy upravil NOVY Karel dne čt listopad 19, 2009 23:25, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 19, 2009 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme