Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Teplota vody je prilis vysoka

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Teplota vody je prilis vysoka Odpovědět s citátem

Chtel bych se zeptat jestli se da stylem jizdy nejak vyrazne zabranit konci pri hlaseni "Teplota vody je prilis vysoka". Zkousel jsem jet v co nejcivilizovanejsich otackach, ale stejne to bylo naprd.
Dik
Příspěvek Zaslal: út duben 18, 2006 18:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Re: Teplota vody je prilis vysoka Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Chtel bych se zeptat jestli se da stylem jizdy nejak vyrazne zabranit konci pri hlaseni "Teplota vody je prilis vysoka". Zkousel jsem jet v co nejcivilizovanejsich otackach, ale stejne to bylo naprd.
Dik

Pokud totálně zničíš chladič (vodní pumpu), tak ne. Ale dá se v takovém případě prodloužit životnost motoru - pokud se mi toto stane ve velkém turnaji, tak se snažim jet v co nejnižších otáčkách a plyn jenom tak šolícham. Pokud to takhle šetříš, tak se dá dojet ještě poměrně daleko - já jsem na realistické poškození dojel s touto hláškou 2/3 Shepherds shieldu + celý East west.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: út duben 18, 2006 19:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Teplota vody je prilis vysoka Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
STEJSKAL Petr napsal:
Chtel bych se zeptat jestli se da stylem jizdy nejak vyrazne zabranit konci pri hlaseni "Teplota vody je prilis vysoka". Zkousel jsem jet v co nejcivilizovanejsich otackach, ale stejne to bylo naprd.
Dik

Pokud totálně zničíš chladič (vodní pumpu), tak ne. Ale dá se v takovém případě prodloužit životnost motoru - pokud se mi toto stane ve velkém turnaji, tak se snažim jet v co nejnižších otáčkách a plyn jenom tak šolícham. Pokud to takhle šetříš, tak se dá dojet ještě poměrně daleko - já jsem na realistické poškození dojel s touto hláškou 2/3 Shepherds shieldu + celý East west.


Tak to ale mitfára polejval studenou vodou ne ? Razz Já měl podobný problémy "ve Finsku" chladič se spravil v servisu, ale při každý díře se znovu poškodil a už se jelo na blinkry
Příspěvek Zaslal: st duben 19, 2006 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme