Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Automat

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Carlos Sainz





Založen: 20. 04. 2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Automat Odpovědět s citátem

Proc me nejde nastavit v turnajich automat? S manualem vas neporazim Mad Ani kdyz mam vysviceny treba nastaveni auta nebo pneu apod. tak na to mackam a nic. Funguje jen Zpet a nebo Odstartuj. V nastaveni mam automat porad navolenej a nic. Question Question

_________________
Citroen Xsara WRC
Příspěvek Zaslal: čt duben 28, 2005 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nad tim vysvycenym menu zkus mackat sipky doleva a doprav - urcite to zabere Smile Aby ti zacal fungovat automat v turnajic, je treba ho nastavit v Nastevni->Prevodovka, ulozit a pak asi odjet alespoN jednu rychlou rally nebo jeden sampionatovej zavod (ted nevim co z toho). Pak by to melo fungovat i v turnajich.
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 8:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Re: Automat Odpovědět s citátem

Carlos Sainz napsal:
Proc me nejde nastavit v turnajich automat? S manualem vas neporazim Mad Ani kdyz mam vysviceny treba nastaveni auta nebo pneu apod. tak na to mackam a nic. Funguje jen Zpet a nebo Odstartuj. V nastaveni mam automat porad navolenej a nic. Question Question

Musím říct že jsem vyzkoušel automat a nedopadlo to slavně,neustále jsem lítal mimo trať takže klobouk dolu jestli jezdíš s automatem.
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 10:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Automat Odpovědět s citátem

Bobo napsal:
Musím říct že jsem vyzkoušel automat a nedopadlo to slavně,neustále jsem lítal mimo trať takže klobouk dolu jestli jezdíš s automatem.


No trochu jste me tu prekvapili. Ja tedy patrim k mensine, co pouziva automat. Myslim si, ze hry byvaji delane tak, ze s rucnim razenim lze jet rychleji nez s automatem, ale zatim jsem se to nenaucil. A dobre nastaveni auta by mi taky urcite pomohlo. No jeste na sobe budu muset hodne zapracovat, ale toho casu je tak malo Sad
Příspěvek Zaslal: pá duben 29, 2005 12:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Automat Odpovědět s citátem

Tak jsem si zmenil trochu nastaveni hry a ted, i kdyz mam nastaveny AUTOMAT, tak musim radit rucne. Kdyz si dam rychlou rally, kde se to na zacatku pta automat/manual tak tam to funguje ale v pluginech jak kdy. Uz se to tvarilo, ze je potreba nejdriv zajet jednu rychlou, treba skolu, ta je kratka a potom mi pujde automat i v pluginech, ale v 7.0a to bylo zase na rucni. (nesvadim to na 7.0a, na to mam zatim malo pokusu). Uz driv jsem mel problemy, ze jsem si zmenil neco v nastaveni a nahle jsem mel navigatora anglicky a cestina vubec nebyla v nabidce a ted zase tohle. Nemate nekdo nejaky tip?
Příspěvek Zaslal: st květen 11, 2005 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A už si zkoušel odjet s manuálem nějaký šampionát a pak teprve zkusit plugin? Většina nastavení se bere do pluginu z profilu, takže se míchaj věci ze šampionátou s rychlou rally. Bohužel, já jsem si to takhle nevymyslel - plugin jako takový nemá možnost ovládat manuál/automat. To si řídí RBR. Radim, vytvoř si novej profil a přinejhorším odjeť alespoň jeden šampionovej závod s manuálem...
Příspěvek Zaslal: čt květen 12, 2005 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme