Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

RALLYE DEUTSCHLAND
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KYSELA Lubo





Založen: 02. 11. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Pov.Bystrica (SVK)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Hodnocení této rally. Moje jízda byla špatná. Hodně špatná, myslel jsem, že to bude na asfaltu supr. Ale zas tak hrozný to nebylo...svůj výkon ale nehodnotim jako asfaltový, protože nezlobte se na mě, tohle žádný asfalt nebyl. Tohle byl nějakej hybrid mezi mokrem a suchem. Absolutně to není o skutečnosti. Snažíte se přeci dělat vše perfektní, textury, teď to podnebí v Anglii. Toto všechno je naprosto dokonalé a já se stávám závislákem pro tyto závody. Prožívám to stejně jako kdybych byl na skutečné rally, i když jsem skutečnou žádnou nejel Smile . Nevím, co budu dělat, až bude letní přestávka Rolling Eyes Ale vlastně vím...ale to patří do jiný větve.
Tato rally je bohužel VELKOU ČERNOU KAŇKOU na těchto závodech. Sorry, ale byla to utopie Sad



Pripajam sa k tomuto nazoru tato rally bola uplnou hanbou celeho rocnika
(problemy 99% ludi vobec so spustenim , absolutne debilna fyzika ...)

SOM SKLAMANY

_________________
´´eLKey´´

Image
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: ?? Odpovědět s citátem

Nevim jestli na RBRnet je to lepsi nebo horsi, nebo jestli na RBRnet to je jako v Nemecku. Jak uz jsem psal, nikdo z nas asi nema zkusenosti z realnym asfaltem na Rally Deutschland, takze bych s tim, ze fyzika stala za hovno, byl celkem opatrnej. A jestli 99% lidi melo problem s instalaci, tak to musim byt asi hrozne stastnej, ze patrim do toho 1%.
Kazdopadne jedeme dal!!!!
Příspěvek Zaslal: so duben 22, 2006 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KYSELA Lubo napsal:
BARTA Roman napsal:
Hodnocení této rally. Moje jízda byla špatná. Hodně špatná, myslel jsem, že to bude na asfaltu supr. Ale zas tak hrozný to nebylo...svůj výkon ale nehodnotim jako asfaltový, protože nezlobte se na mě, tohle žádný asfalt nebyl. Tohle byl nějakej hybrid mezi mokrem a suchem. Absolutně to není o skutečnosti. Snažíte se přeci dělat vše perfektní, textury, teď to podnebí v Anglii. Toto všechno je naprosto dokonalé a já se stávám závislákem pro tyto závody. Prožívám to stejně jako kdybych byl na skutečné rally, i když jsem skutečnou žádnou nejel Smile . Nevím, co budu dělat, až bude letní přestávka Rolling Eyes Ale vlastně vím...ale to patří do jiný větve.
Tato rally je bohužel VELKOU ČERNOU KAŇKOU na těchto závodech. Sorry, ale byla to utopie Sad



Pripajam sa k tomuto nazoru tato rally bola uplnou hanbou celeho rocnika
(problemy 99% ludi vobec so spustenim , absolutne debilna fyzika ...)

SOM SKLAMANY


rád bych oponoval ... ze 115 přihlášených v cíli 75 což není 99%

a fyzika je originál francie takže pokud nadáváš na německo .. budeš nadávat i na ostatní ...

vždy doporučuji zjistit fakta a potom řvát ...
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno jsem jel nějaký jiný závod na asfaltu a to bylo přesně ono. Tam bych tvrdil, že to bylo stejný jako originál Francie. Povrch byl ale SUCHÝ, BĚŽNÝ. Suchý nový není o asfaltu. Suchý rozbitý je taky OK.
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 11:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako kdybychom sli do detailu tak by mel novy klouzat nejmene a zozbity nejvice, tady je tomu jinak ale nechci to resit proste to klouzalo, klouzalo to vsem stejne kazdej se tomu prisbusobil po svem, ale rikat ze to byla ostuda nebo ze nedojelo 99% lidi si mi zda prinejmensim trochu prehnane.


Jo jeste me ted napadlo, San Remo jsem moc nezazil ale rikalo se o nem ze to pekelne klouze neni to tak?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 12:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Jako kdybychom sli do detailu tak by mel novy klouzat nejmene a zozbity nejvice, tady je tomu jinak ale nechci to resit proste to klouzalo, klouzalo to vsem stejne kazdej se tomu prisbusobil po svem, ale rikat ze to byla ostuda nebo ze nedojelo 99% lidi si mi zda prinejmensim trochu prehnane.


Rally i sprintrally byla absolutně v pohodě a dalši nádherna rally i když ve sprintu sem to rozbil ale pouze MOJI VLASTNI CHYBOU. A to bychom si Romane měli umět přiznat a nesvádět to na povrch když to klouže tak se musí tomu přizpusobit jizda. Jinak Michale myslím si že by to mělo byt s tím povrchem naopak než píšeš . Nový klouže vždy nejvíce i na šotolině i v realu první jezdec čistí trat a je pomalejší tudíž odtud asi název novy povrch. Opravte mě jestli kecám Laughing Laughing Běžny je pak ten co sedí nejvíce. Twisted Evil Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Souhlas Odpovědět s citátem

Souhlasim s Martinem.
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a abych to doplnil tak nový klouže nejvíce a rozbitý nejméně .. viz např. reálná motokárová dráha ... začne držet až je řádně pogumovaná ....

a od toho je shakedown v pluginu .. kde se dá povrch nastavit takže at se nikdo nevymlouvá že neměl jak auto nastavit na NOVÝ POVRCH .....
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No motokary skutecne neberu jako dukaz, ale to s tim novym a rozbitym jsem myslel u asfaltu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
NEMEC Michal napsal:
Jako kdybychom sli do detailu tak by mel novy klouzat nejmene a zozbity nejvice, tady je tomu jinak ale nechci to resit proste to klouzalo, klouzalo to vsem stejne kazdej se tomu prisbusobil po svem, ale rikat ze to byla ostuda nebo ze nedojelo 99% lidi si mi zda prinejmensim trochu prehnane.


Rally i sprintrally byla absolutně v pohodě a dalši nádherna rally i když ve sprintu sem to rozbil ale pouze MOJI VLASTNI CHYBOU. A to bychom si Romane měli umět přiznat a nesvádět to na povrch když to klouže tak se musí tomu přizpusobit jizda. Jinak Michale myslím si že by to mělo byt s tím povrchem naopak než píšeš . Nový klouže vždy nejvíce i na šotolině i v realu první jezdec čistí trat a je pomalejší tudíž odtud asi název novy povrch. Opravte mě jestli kecám Laughing Laughing Běžny je pak ten co sedí nejvíce. Twisted Evil Twisted Evil

Jasný, však jsem si to přiznal, že můj výkon byl špatnej. Prostě jsem byl zaskočenej tím klouzáním. Pravda je, že shakedown jsem nejel. trénoval jsem na novým suchým povrchu na RBRnet. Tím jsem to prokaučoval.
No Miku pokud jsem tě nasr*** tak sorry... Že ani neodpovídáš na ícékvéčku Embarassed
Příspěvek Zaslal: ne duben 23, 2006 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vazeni,

Mike me poprosil, abych pridelil penalizaci 30 vterin tem, kdo neodeslali svoje replaye z 1. a 2. RZty Rally Deutchland. Obzvlast ve sprintu to docela zamichalo poradim, tak si priste racte dat pozor.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: út duben 25, 2006 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme