Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PTD Rallysprint-padá hra

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VARMUZA Ales





Založen: 25. 08. 2009
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: PTD Rallysprint-padá hra Odpovědět s citátem

ahoj, při této trati, se objevím na startu a hra spadne, nekdy se dokonce i rozjedu, ale jen co odbocim na asfalt kousek po startu tak padá taky. Zkoušel jsem přeinstalovat RBR pak jen trať. Když byla nainstalovaná ta trať tak mi nešel ani stryckovy okruh. PTD jsem odinstaloval a stryckovy okruh uz zas jede. Nevíte někdo co s tím? Za každou radu předem děkuju Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá srpen 28, 2009 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam podobny problem, zasekne se mi obraz, ale zvuk jede dal, stane se to chvili po startu po odboceni na asfalt jeste chvili jedu a konec.
Příspěvek Zaslal: čt říjen 22, 2009 15:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KRATINA Tomas napsal:
Mam podobny problem, zasekne se mi obraz, ale zvuk jede dal, stane se to chvili po startu po odboceni na asfalt jeste chvili jedu a konec.


Problem se da obejit, je to zvlastni zpusob, ale me to funguje. Poradil mi to Jirka Mitacek z HSF teamu, takze mu za to dekuji.
Staci zapnout program na nahravani obrazovky Fraps a celou jizdu si nahravat, obraz se potom nezasekne. Ja jsem to nastavil na half size, 25 fps, bez zvuku a video zabira neco pres 1GB. Nevim jestli to budou starsi stroje stihat a nezacne se vam sekat hra, me to jede v pohode.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 23, 2009 15:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUBERA Michal





Založen: 28. 04. 2008
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám zase trochu jinej problém. Pokaždý když jedu PTD,tak mi hra v jednom a tom samym místě (výjezd z lesa na asfalt) spadne. Zkoušel jsem přeinstalovat hru,trať i kompletně celej komp,ale dělá to pořád.
Příspěvek Zaslal: čt březen 04, 2010 22:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme