Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Trať neodpovídá originálu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Trať neodpovídá originálu Odpovědět s citátem

Nevím co se to děje,ale skoro pořád když vjíždím do nějakého turnaje se mi plugin hlásí trať neodpovídá originálu.Začalo to MČR Deutschland,které jsem kvůli toho ani neodjel,potom mi to udělalo také na Vltavínu a našich soukromých rally, už mě to štve.Máte někdo podobné zkušenosti?Případně mi poraďte co dělám špatně,nebo co je špatně.Už jse několikrát přeinstaloval celou hru a dělá to pořád.Dííííkes Mad
Příspěvek Zaslal: st duben 26, 2006 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to vyřešil takto, odinstaloval Německo a pak nahrál original tracksetting.ini a pak nainstaloval rally školu 2 a všechno mi jede, protože starý instalace textur tratí byly jen asociace a jediný co se přepsalo byl ten ini Toms

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: st duben 26, 2006 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NESVADBA Ales





Založen: 01. 01. 2006
Příspěvky: 151

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Já to vyřešil takto, odinstaloval Německo a pak nahrál original tracksetting.ini a pak nainstaloval rally školu 2 a všechno mi jede, protože starý instalace textur tratí byly jen asociace a jediný co se přepsalo byl ten ini Toms
tak jsem udělal všechno jak jsi psal a stejně nic,ale i tak diiiky Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: st duben 26, 2006 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Mozna nepovolena kobinace Odpovědět s citátem

me to udelalo u mnou vytvoreneho turnaje taky, kdyz jsem provedl "nahodnou" kombinaic pocasi, denni doby, povrchu, .... --> pravdepodobne jsem tam nevedomky, ze se to nemuze, udelal nejakou nepovolenou kombinaci vysse zminenych elementu. => zkus zadat skutecne jenom POVOLENE kombinace, ktere najdes na tech otaznickach vedle voleni pocasi a podobne.
Příspěvek Zaslal: čt duben 27, 2006 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme