Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sportovní sedačka do kokpitu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
svincent





Založen: 28. 02. 2010
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Sportovní sedačka do kokpitu Odpovědět s citátem

zdravím, budu si pořizovat G27 volant a bylo by skoda mit takovej skvost jen tak na stole, tak sem se rozhodl zbudovat si kokpit. Hlavni ingredienci je samozrejme nejaka ta sportovni sedacka. Pekne jsou napriklad znacky Bimarco. A tak sem se chtel zeptat, jestli tu mezi fanousky motosportu neni nejaky clovek co se treba takove sedacky chce zbavit nebo o nekom nevi. Kdyby byla v dobrem stavu byl bych ochotny dat i takove dva tisice. Muj mail je: svincent@seznam.cz
Příspěvek Zaslal: ne únor 28, 2010 1:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeSix





Založen: 20. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem taky sestavoval, a závodní sedačku jsem koupil jetou už i s nožičkama za 3k. Tak nevi nevim.. No a příští týden se chystám dodělat ručku Wink
Příspěvek Zaslal: pá březen 05, 2010 16:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
svincent





Založen: 28. 02. 2010
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

3k mi prijde dost protoze sem videl uz za 4k uplne nove ale nadruhou stranu kdyz uz dam 9 tisic za volant tak me par stovek navic za sedacku nezabije... poradil byste mi nekdo kdo uz neco takoveho doma mate? treba jakou mate znacku
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 15:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeSix





Založen: 20. 02. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na značce moc nezáleží hlavně aby se ti v tom pohodlně sedělo, protože v tom strávíš hodně času. Já tu sedačku koupil, protože jsem jí měl ještě ten den co jsem si na ní vzpoměl, a hlavně už tam byla udělaná konstukce z nožičkama, takže se na ní dalo hned sedět. A volant jsme měli přidělanej na stolečku. To jsem měl Logitech GT, ale pak mě to chytlo, udělala se stavitelná konstrukce koupil jsem G25 a bylo to.. Hodim sem nejake foto.. Dnes ještě budu vymejšlet tu ručku, tak jsem zvědavej jak to dopadne.. ale už vim určitě že bude analogová, takže bude zabírat postupně i digitální že sepne naplno až nakonci, abych jí mohl použít třeba když to připojim k ps3. Včera jsem koupil k tomuto účelu joystick logitech attack 3, už je rozebranej a připravenej na montáž..
Příspěvek Zaslal: ne březen 07, 2010 11:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme