Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Problém s logitech DFP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
JAROLIMEK Tomas: Už delší dobu mi blbnul knoflík vzadu na volantu,na řazení dolů,začlo to házet o 2 rychlosti,sem tam...dalo se s tím jet,ale nebylo to nic dobrého.Dneska pri TR uz se to asi dodelalo uplne,chvili to necvaka vubec,chvili o 3 rychlosti atd

jn Very Happy to máš pravdu.... aj mne to robí, ale len niekedy... ja viem, že ho mám viac nez 7 rokov ale ako som rozobral tak mne to nepomohlo....:
Příspěvek Zaslal: po únor 15, 2010 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VOSICKA Lubos





Založen: 15. 09. 2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Benešov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JAROLIMEK Tomas napsal:
Zdravím vás chlapci Smile Už delší dobu mi blbnul knoflík vzadu na volantu,na řazení dolů,začlo to házet o 2 rychlosti,sem tam...dalo se s tím jet,ale nebylo to nic dobrého.Dneska pri TR uz se to asi dodelalo uplne,chvili to necvaka vubec,chvili o 3 rychlosti atd...Nemate nekdo zkusenosti,nebo napad,co s tim cudlikem udelat ? Asi to budu muset rozdělat a poštrachat se v tom co ? Smile kdyby nahodou někdo něco...tak dejte vědět.dík.


Zdar
Já ten problém už řešil. Problém je v životnosti toho spínače. Má omezenou životnost na určitý počet cyklů a doporučuji ho vyměnit. Je to korunová záležitost.
Příspěvek Zaslal: ne březen 07, 2010 12:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme