Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sekání hry s Logitech G25

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Sekání hry s Logitech G25 Odpovědět s citátem

Ahoj. Mám problem který nemohu stále vyřešit!! Koupil jsem si volant Logitech G25 ale při zapojení se mi hra v RBR i jiných hrách seká!!! Se starším volantem který sem zapojoval přes Game port se to nesekalo.Zkoušel jsem vypnout Logitech Gaming Software jak mi bylo doporučováno a stále nic! Vypnul sjem i Force Feedback a stále nic. Posílil jsem i půvadní RAM 512 o 1GB, myslel jsem že mi to pomůže a nic!!! Už nevím co stím dál.Díky za pomoc
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 15:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZIKMUND Jakub





Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: město sklářu SVĚLÁ NAD SÁZAVOU

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych este skusil zvysit procik ale nwm jsme tky zacatecnik Smile
Smile

_________________
Image fabia s2000 4ever
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš procesor??? To už u tohodle Pc nemá cenu,ale na tyhle hry myslím že to musí stačit ikdyž je starej.Mám Celeron 2700Mhz a teď už 1500 RAM. Zkoušel jsem ubrat něco na Zvukovce protože jsem se někde dočetl že to je hodně tím,chvíli to šlo ale pak se to zase sekalo,tak nevím jestli jsem zas něco nenastavil do původního stavu. Za každou pomoc díky
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZIKMUND Jakub





Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: město sklářu SVĚLÁ NAD SÁZAVOU

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nwm
a seka ce ti to ja ko celkove nebo obraz zvuk nebo cely

_________________
Image fabia s2000 4ever
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 22:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

seka se mi obraz i zvuk a kdyz volant odpojim a jedu sipky tak to jde normalne. Na starem volantu pripojeneho pomoci gameportu to slo take.... nevim cim to muze byt
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 22:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZIKMUND Jakub





Založen: 07. 04. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: město sklářu SVĚLÁ NAD SÁZAVOU

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je divny mno tak to netusim

_________________
Image fabia s2000 4ever
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

odinstaluj staré ovladače volantu i v registrech!!! pak nainstaluj z logitechu nové a mělo by to šlapat Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 23:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STaré jsem odinstaloval a dával nové a nepomohlo to. Tedy nevím jestli jsem je vymazal z registrů. To se prosimtě dělě kde??? Nevím jak je to možné ale ted jsem tam nainstaloval Logitech Gaming Software - pro volant Logitech Driving Force a jel jsem půl RZ a bez sekání.... Ale zas nemám k dispozici všechny funkce G25 především H-řazení. Takže poloviční ůspěch... Možná jsem to nevymazal z těch registrů,tak jak nato??? Možná bych potřeboval naopak staší ovladače,ale ty nevím kde vzít. Budu se tomu věnovat zase zítra. Když vás něco napdane tak mi písněte....Díky
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 23:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

dej start-spustit-(tam napiš "Regedit") a pak jsi tam najdi složku logitech a celou ji smaž pak znovu nainst. ovladače a mělo by to jet Cool jo a nezapomeň smazat taky složku logitech ve win-prog files atd

a tu je otom vlákno tak si to projdi:http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=733&postdays=0&postorder=asc&start=90

Ps: nejdřív ale odinstaluj staré ovladače přímo ve Win Exclamation

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so březen 06, 2010 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasně,napřed odinstalovat a pak vymazat v program files slozku Logitech a pak jit naty registry. Díky. Ale proč když sem volant poprve zapojil se ,mi to sekalo??? Žeby špatné ovladače?? A je divné když jsem tam všera nainstaloval Logitech Gaming Software - volantu Logitech Driving Force mi RBR šla bez sekání a to jsem žádné registry nemazal.Jasný pročtu si to ale jdu to teď napřed ještě pustit. Pak se kdyžtak ozvu jak mi to dopadlo
Příspěvek Zaslal: ne březen 07, 2010 9:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JE to divný!! Nainstaloval jsem si tam LGS 4.6 a po kalibraci mi tam naskoci volant Logitech Driving Force.když to potvrdím,nainstaluje se ale nemohu využívat všechny funkce G25.Vtomhle případě se mi hra v RBR neseká a jde to vpoho. Ale když při detekci volantu nepotvrdim Logitech Driving Force a nechám si detekovat Logitech G25,Nespustí se mi vůbec Logitech Gaming Software. Když tam dám jinou verzi LGS tak se mi to seká. V registrech jsem smazal snad vše,ale když to nevadí té verzi 4.6 tak snad jsem to dělal správně. Potřeboval bych tedy zkusit verzi mezi 4.6 a 5.0 - pokud existuje,na netu jsem ji nenasel. Tak mi poraďte kde je zakopanej ten pes!!!! Jak jinak mazat v těch registrech?? Pomocí hledat?? Já už nevím jak dál!! NA jednu stranu mam radost že jsem to rozchodil alespoň takhle,a nadruhou stranu mě štve mít G25 a nevyužívat spojku a H-řazení!!!
Příspěvek Zaslal: ne březen 07, 2010 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky.Sipak





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád se mito seká a ještě jsem si nezajezdil.Sad POMOC
Příspěvek Zaslal: ne březen 14, 2010 16:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme