Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nákup licencí na příští sezónu MČR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SPURNY Honza





Založen: 04. 10. 2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno / Vsetin

Příspěvek Předmět: Financovani MCR Odpovědět s citátem

Ahojte,

nejdrive si dovolim vyjadrit k veci - tedy k tem financim: ANO jsem pro, klidne to muze byt vic, na to sere pes, jak tady bylo receno, zaplatit dve nebo tri stovky za pul roku zabavy (mozna i vic) nemam s tim problem. Mozna ze by nebylo spatne oslovit i jine jezdce, ti co nejezdi MCR a plugin pouzivaji nejakym obrazkem DONATE v ramci pluginu, ale to necham na tvurcich. Takze poplatek za licenci jezdce ok, nerozlisoval bych jestli je to jezdec WRC nebo S1600 nebo jak, protoze je podle me nesmyslne a totalne nepruzne hlidat, aby nahodou ten kdo si zaplatitl s1600 nejel s wrcem a tak podobne.

Druhy problem je platba za team. Tady bych si dovolil nesouhlasit, vzdyc vsichni, co jsou v teamu uz jednou zaplatili v registraci za licenci. A jake jsou vyhody byt v teamu? Pro me jako radoveho clena temer zadne, je to jenom o nejake teamove prislusnosti a pocitu, ze mam nejake spojence. Napriklad ja, jsem clenem lhota-racing. Nepredpokladam, ze Radek (nas manager) by vyplazl petikilo za to, ze manageruje team lhota-racing. Takze by to bylo o tom, ze by oslovil cleny at mu prispejeme, treba kazdy kilo. Otazka je proc to delat? Zajezdit si zajezdim stejne v teamu jako mimo nej (myslim turnaj MCR) takze mi to neprinasi zadnou vyhodu explicitne plynouci z toho, ze bych jezdil v teamu MCR. Spoustu teamu by odpadlo. Soucasny stav je ok: Radek me oslovil abych za ne jezdil a ja jsem jim vyjezdil nejakej ten bodik, nebo dva a radek je spokojenej, ze jeho tym ma nejakej bodik. Ja jsem spokojenej, ze jsem pro nekoho "uzitecny"... vsichni jsme spokojeni. Takze namisto poplatku za team radeji zvyste o 100 Kc poplatek za licence a je to...

A ted k tomu ostatnimu:
Slozeni kategorii nebo typu vozidel bych naprosto neomezoval, jde o to, ze vsichni jezdime snad pro zabavu a proc by mi mel nekdo rikat, ze nesmim jet se svym oblibenym focusem nebo imprezou sakr-ble? Tovarni teamy (vim Miku, je to v jine diskuzi, ale stejne si to neodpustim) jo a ne, je to dvojsecne. Jiste je to hlavne o prestizi se tam dostat. OK. Ale ja, jakozto horsi jezdec z pole nemam sanci se dostat do tovarniho a pokud bych mel jezdit s Nkem nebo s1600, tak se nat o vyseru, a tedy nebudu platit licenci a radeji si budu jezdit proradost ve volnych turnajich - ktere ovsem nemaji takovy naboj jako prestizni MCR. Chci si proste jezdit se svym hezky pocaranym focusem. Proboha lidi, nechovejte se jako FIA nebo ceska asociace pro automobilove sporty a nechte lidem volnost, at si jezdi s cim chcou. Chcete si jezdit s trakacem, tak si kurva jezdete s trakacem, hcces jezdit se Zetorem, tak to nakopni a val, chces jet s imprezou, tak si jed, je vas tam sice sedesat, ale to neva, kdyz chces tak si jed.

Dekuji za pozornost
Dik za moznost se vyjadrit
Honza S.
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 18:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve všech bodech s tebou naprosto souhlasim, hlavně s tim posledním odstavcem.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 19:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HARAZIM Jan





Založen: 21. 03. 2006
Příspěvky: 400
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezky řečeno, to se musí nechat Wink
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honza Spurny: Napsal jsi to opravdu hezky. Souhlasim se vsim.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: po duben 17, 2006 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo nezbývá než s tebou souhlasit. Taky jsem v postavení jako ty, sice nějaký bodíky jsou, ale je daleko víc těch přede mnou, než za mnou Razz , což mi ale vůbec nevadí. Jezdím taky pro radost (i když úplně vážně jsou to někdy pěkný nervy) a jsem rád, když se moje Fábka objeví třeba ve videu.
Příspěvek Zaslal: so duben 29, 2006 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme