Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Chyba ve hře?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Chyba ve hře? Odpovědět s citátem

Ahoj, dneska jsem si zapnul RBR a jel jsem Finsko, ještě po minulých turnajích mi tam zůstali textury kde stromy nejsou zasněžené a a cesta je skoro bahnitá, a tak jsem zkusil stáhnout z (napíšu později) tracks.ini jenže to nejspíš nebylo ono a tak mě napadlo, že turnaje mají odinstaláky a tak jsem uninstal Nějakého turnaje. Jenže jak jsem hru zapnul, přišel jsem na jednu nepěknou věc... Přední kola všech aut jsou lehce posunutá do zadu a tak zasahují do blatníků a výfuk se jakoby zvětšil (o hodně u Mistubishi EVO IX)a u Imprezy 08 se myslím prodloužil a snad taky zvětšil a teď mi trčí z nárazníku velká trubka Sad... Nevím co s tím mám dělat, Hru mám dohranou, všechny modifikace nainstalované a přeinstalovat se mi to opravdu nechce. Nevíte někdo čím to může být? Podotýkám ještě, když jsem měnil track.ini tak jsem si udělal zálohu ze hry... myslím, že potom se to objevilo a tak jsem zálohu vrátil zpět jenže při vracení se mi ukázalo přepsat jenom dva soubory tracks_settings a Tracks myslím... A předtím mi to nabízelo přepisování čtyř souborů-nějakých jen pro čtení, nazpátek už ne, a já vůbec nevím co s tím. Netuším jestli je to zrovna tímhle, ale docela mě to štve, protože mám všechno a reinstalace by zabrala hodně času do podoby co mám teď RBR. Rolling Eyes Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Budu vděčný komukoliv kdo mi nějak poradí, nevím si vůbec rady Confused
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já doporučuji postupovat podle návodu jak začít. Instalátory nových aut do RBR jsou zde. Až budeš mít vše hotové a funkční, tak si udělej zálohu celé hry a nemusíš to příště celé znova instalovat... Wink
Jestli máš posunutá kola u aut, tak máš špatnou fyziku. (přeinstaluj si auta)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 13:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš, to dokonce zasahuje do pluginu, poslední dobou někdy od doby, co jsem si stáhl pár módů mi nejede plugin tak jak má... V onlinu mi nejedou turnaje kde se jede třeba v CZ, (Hrádek,Liptákov,Zadní Poříčí,...) ale v shakedownu mi jede Strýčkovy okruh, portugal i rallysprint. Jenže v onlinu když je něco kde jsou uvedené tratě, mi to napíše použijte originální fyziku z verze 1.02 (?) a nová auto mám už nainstalovaná, dokonce i plugin (nechápu jak myslíš postupovat podle návod "jak začít" to mám všecko hotové, a navíc kde stáhnout originální fyziku? Přeci aby mi model fungoval musím mít jeho fyziku nahranou ve physics... Prosím, poraď co mám dělat, rozumím, že ty by si hru přeinstalovat?

PS: Zde jsem stáhl tracks.ini http://rbrfan.onlineracing.cz/page/download_ostatni.htm Confused
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 14:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HEY, díky moc, auto už není deformovaný, jenom by mě zajímalo, když změním zvuk auto, bude to taky změnění "fyziky" protože co je originál v instalátoru pro Imprezu 08 není nic moc...
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 14:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ten originální tracks.ini ti smazal nové RZ. Pokud se ti to nechce instalovat znova, tak tady je můj Tracks.ini, proto ti to nešlo online...
Instalátory většinou mění i zvuky auta. Pokud se ti nelíbí, můžeš je změnit, když najdeš lepší. (zvuky na fyziku vliv nemají)
Zvuky: .../SCi Games/Richard Burns Rally/Audio/Cars

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 14:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KOTIK David





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Překrásná vesnička na Vysočině

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě děkuju ti moc za radu, tohle se mi ještě nestalo a tak jsem nevěděl, fakt dík! Hra už zase frčí jako dřív Smile
Příspěvek Zaslal: so únor 20, 2010 15:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hermanidlo





Založen: 23. 03. 2010
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, ptal sem se uz v jinym tematu, ale to uz je asi mrtvy... Mam takovou dalo by se rict chybu ve hre??? Jezdil sem driv s xsarou (zatim jezdim jen s autama origo ze hry a default setupy) ale nepodarilo se mi zajizdet lepsi casy nez srovnatelny s AI protivnikama na stredni obtiznost sezony a do setupu se mi nechtelo sahat a tak sem si projel ostatni auta a ted jezdim s P206. Casy jsou o 20 vterin lepsi, peugeot je dost dravy auto, ale na sotoline mi proti xsare dost skace. Tak sem se zacal hrabat v setupech, ale kupodivu obe auta sou nastaveny totozne (vyjma geometrie) - default setupy pro vsechny auta sou uplne stejny, mimo tu geometrii teda, ale kazdy se chova jinak ikdyz tuhosti pruzin tlumice atd maj stejny hodnoty. Ikdyz se v manualu pise ze pro kazdy auto udelali nejprijatelnejsi nastaveni (to neznamena snad pro vsechny auta uplne stejny ne?) Proto nechapu jak muze navic papirove tezsi peugeot poskakovat se stejnym nastavenim (konkretne v tomhle pripade pruzin a tlumicu) vic jak xsara? Rozdil techto aut je totiz nejznatelnejsi co se tyce toho skakani... neporadi mi nekdo?
Příspěvek Zaslal: út březen 23, 2010 21:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak musis taky uznat... že peugeot je kratsi a sirsi nez xsara Smile - to je ve fyzice.....

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hermanidlo





Založen: 23. 03. 2010
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETERA Jirka jun napsal:
tak musis taky uznat... že peugeot je kratsi a sirsi nez xsara Smile - to je ve fyzice.....


jo uznavam, jen nevim jak se pak v tom mam orientovat kdyz soucasti aut sou nastaveny stejne (tlumice, perovani... atd), ale chovaji se jinak... ikdyz maji jiny proporce, predpokladal bych ze napr tlumic na 7,9kN rychly komprese a 5kN zpetneho razu bude vzdycky fungovat stejne, coz mi prijde ze u tech dvou aut funguje uplne rozdilne a P206 skace mnohem vic po trati nez Xsara... o to mi slo... ty mas taky standartni hodnoty nastaveni pro vsechny auta totozny?
Příspěvek Zaslal: st březen 24, 2010 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme