Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

z opakovaného záznamu do avi, nebo do jiného formátu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: z opakovaného záznamu do avi, nebo do jiného formátu Odpovědět s citátem

Chci se zeptat , lze z opakovaného záznamu udělat nějak video formátu avi , nebo nějakého jiného formátu ?? díky za každý nápad Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 0:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: z opakovaného záznamu do avi, nebo do jiného formátu Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
Chci se zeptat , lze z opakovaného záznamu udělat nějak video formátu avi , nebo nějakého jiného formátu ?? díky za každý nápad Smile
Bud RBRDLL nebo treba FRAPS, jinak se driv nez zalozis novou diskuzi mrkni do fora. Je uz velke a tedy neprehledne, ale funkce hledat funguje docela dobre Very Happy
Replay do AVI
Jak udělat pořádný video z RBR ?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 9:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok , dík. Ani mě to nenapadlo. No já to zkusim Smile
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 9:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevíš jak se dělá v tom frapsu ??? potřebuju poučit Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 9:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
nevíš jak se dělá v tom frapsu ??? potřebuju poučit Very Happy
Pustis Fraps, na zalozce movies si to nastavis a behem hry, repalye ci cehokoli co chces ulozit zmacknes F9 a ono se to uklada. F9 znovu to zastavi a tak porad dokola. Ale nezapomen na dulezitou vec. Video je kvuli rychlosti nekomprimovane a tudiz je to velky file a bere to velkou reziji systemu. Ja kdyz jsem Frapsoval, tak jsem si snizil rozliseni na 1024 a frapsoval jen na half tedy vysledek 512. Jinak mi to nestiha a je to potom cely trhany.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 10:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ok , už jsem to udělal .... je to super , u mě to neni problém z kompem ...nam 3GHz a z pamětí to taky neni problem .... ale grafika je na hovno , tak mam rozlišení 800 - 600 , aby ten obraz byl 100% dobrej Very Happy ale díky za rady
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
ok , už jsem to udělal .... je to super , u mě to neni problém z kompem ...nam 3GHz a z pamětí to taky neni problem .... ale grafika je na hovno , tak mam rozlišení 800 - 600 , aby ten obraz byl 100% dobrej Very Happy ale díky za rady
Tak doufam, ze se nekdy pochlubis. Ja mam jen 3200+, takze 2200 real a giga pameti. Chtel bych neco novyho, jenze ted to je nejake divne s AMDeckama a tak pockam az si to ujasni. V testech ty 64bity nejsou o moc rychlejsi, nez mam ted

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne duben 30, 2006 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme