Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally school stage
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hrouda napsal:
Sad Tak ty nebudes souper pro me, jestli budes vsude tak rychlej.


Nebudu, tu školu už mam najetou. Na ostatních tratích se plácám jak ryba na suchu. Musim ještě moc a moc trénovat.

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: pá srpen 26, 2005 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ing.-Santus





Založen: 21. 08. 2005
Příspěvky: 24
Bydliště: PRAHA

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem začal jezdit turnaje a v Rally School jsem dal 01:20:24 se šáde, bída. Pak mě bohužel spadnul RBR takže bylo po turnaji Smile Na ostatních erzetách ale dostávám na prdel jak sviň. Si říkám jak to valim a najednou po třech kilometrech koukám a mam manko 16 vteřin, pak udělám hodiny, vrazim do diváků a jsem rád že dojedu....bych měl mít licenci Ž.

_________________
Ing. Santus
Příspěvek Zaslal: ne srpen 28, 2005 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jezdim s S16kou a nemůžu dát dolu můj rekord z rally školy 1:31 ..... musim ještě potrenovat na škole ..Smile
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 22:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja s S1600 jezdim naprosto minimalne, ale 1,31 se da dat celkem v pohode. Snaz se Wink

Chce to co nejmin rozevlate a co nevic rezat ta esicka, nerozhodit se na brodech a dobre brzdit, abys nesel z vhodne stopy a neblokoval prilis kola. Pokud hodne hrabes a vyjizdis, zkus trochu ubrat Wink

EDIT: Tak jsem to schvalne byl zkusit, s Puntem na default, akorat lehce pridana svornost na 400, asi na 4 pokus mi to konecne neblblo, tak 1:25,65 Smile

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: st květen 17, 2006 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poraď mi , na co je ta svornost , co tim docílíš ?? ( já jsem teprve začátečník , takže se musim ještě učit Very Happy )
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Svornost diferencialu je odpor, ktery diferencial klade proti protaceni jednoho kola vuci druhemu. Kdyz mas obycejne auto a mas jedno kolo na lede, tak se nerozjedes nebo dost tezko, protoze se toci to, co ma mensi odpor. A ta svornost tomu brani. Nevyhodou velke svornosti je to, ze to blbe zataci, protoze aby se dobre jelo do zatacky, tak se kola nemuzou tocit stejne rychle.

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky , a co by mohlo být tak za optimální nastavení na dvoukolce ( Peugeot 206 S 1600 ) ????
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 20:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nevim, ja s nima jezdim naprosto minimalne...

Mam asfalt na default a sotolinu na 400... Snih jezdim na sotolinu...

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt květen 18, 2006 20:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
Díky , a co by mohlo být tak za optimální nastavení na dvoukolce ( Peugeot 206 S 1600 ) ????



Taky jsem se s tím pral. Jezdím Fábku S1600 a než jsem ji jakž takž nastavil, byly to hodiny a hodiny. Svorností jsem hýbyl minimálně, pohrál jsem si s mapou diferáků a dosáhl alespoň toho, že auto při rozjezdu zbytečně nehrabe. Mám 3 druhy nastevení podle povrchu, sníh jezdím jako tvrdou šotolinu. Ale jak jsem psal, zkoušet, zkoušet a zkoušet. Můžeš zkusit i podívat se na defaultní nastavení jinejch aut, třeba ti pomůže Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červen 18, 2006 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.
Chtěl sem se optat... Kde může být problém, když se chci připojit k online turnaji a hlásí mi to že "Rally school stage" neodpovídá? Téměř všechny ostatní tratě mi jdou, až na nějaké detaily, ale pokud vím tak tato rally škola se nestahuje a neinstaluje jako např Hrádek, či Liptákov, tak nevím kde je problém. Obráceně mi to jde v pohodě.
Příspěvek Zaslal: po duben 05, 2010 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme