Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvuky v rozpisu spolujezdce ve Vistách 64 bitových

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TESAR Tomas





Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 14
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Zvuky v rozpisu spolujezdce ve Vistách 64 bitových Odpovědět s citátem

Zdravím, měl bych jeden problém na xp mi vše funguje, tak jsem chtěl zkusit i RBR na Vistách u bráchy, všechno mi chodí , jenom mi nechodí hlášky spolujezdcového rozpisu, vyzkoušel jsem už všechno možné, nevíte, kde by ještě mohl být zakopaný pes?Předem díky, když tak mi písnete do vzkazů případně. díky
Příspěvek Zaslal: st červenec 29, 2009 11:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proč se ptáš na jednu otázku 2x?
Visty 32 bitový x rozpis zvuku spolujezdce

Zvuk ve Vistě funguje, musíš mít ale správně nainstalováno a nastaveno vše potřebné. (záleží na HW)

JOHN Tomas napsal:
....řešení teda aspoň u mě

přepnout zvuk na stereo mám program na repráky high definition něco:-D a tam přepínám stereo a 5.1... když chci hrát rbr tak musím pokaždý přepnout na stereo jinak na všech 5 repráků neslyším spolujezdce...

jestli taky jedeš na 5.1 dal bych nato že to je ten samej problém..snad ti to pomůže já jsem nato nemohl přijít celej den nešlo mi do hlavy proč origo nainstalovaná hra nejde...

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: st červenec 29, 2009 12:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: Zvuk ve windows7 Odpovědět s citátem

Ahoj ! Nevím kam to napsat , aby to mělo efekt a zároveň nechci , aby mě někdo sjel , že zakádám nové téma . Napíšu to sem .
Z jistých naléhavých důvodů , jsem si musel koupit nový Windows a tak padla volba na W7 home premium 64 bit . Po instalaci a reinstal. RBR mi vše funguje kromě zvuku . Spolujezdce není slyšet vůbec a ostatní zvuky taky nejsou ideální . Zvukovku mám - Sound Blaster Audigi , tu jsem taky přeinstaloval a nic . Pokoušel jsem se najít nové ovladače , ale asi nejsem tak zběhlý a to co jsem našel stejně nepomohlo .
Prosím moc o jakou koliv radu .
Díky .
Příspěvek Zaslal: ne duben 11, 2010 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zkus v audio ini nastavit počet kanálů - standardne tam je nula...

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá duben 16, 2010 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme