Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

okolo Zelechovic

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BLAŽEK Roman





Založen: 30. 04. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Bohmerwald

Příspěvek Předmět: okolo Zelechovic Odpovědět s citátem

jsem hobby jezdec, často bouram ale to mi neva, jen jsem nepochopil, dojedu Rz sice protože jsem nemohl nasartovat jsme dost ztratil a hle, jsem v cíli a nade mnou je 2é jiných, kteří nedojeli a mají lepší čas. nakonec jsem 6 Rz jsem ani nevyjel, sekl se mi nb. Jak je to s těmi časy?
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U časů těch co jsou před Tebou i když nedojeli je vyznačena penalizace a písmeno U - neoficiální čas. Po skončení závodu bude jejich čas přepočítán. Vyznačená penalizace se připočte k nejrychlejšímu času ve skupině.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 9:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LEV Patrik





Založen: 11. 10. 2009
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: penalizace Odpovědět s citátem

nikde jsem to tady neviděl, tak se zeptám tady. Jaký čas se počítá, když nedojedu. Na některých turnajích se mně to zdá divné, protože jezdím +-30 sec za nejlepším ve skupině a předemnou jsou hráči co nedojeli. Při zakládaní turnaje se dá penalizace nastavit? A kolik to dělá?
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 14:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOVARICEK Miroslav





Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už psal Michal nad tebou, tak ten čas se dopočítá až po skončení turnaje k nejrychlejšímu času ve skupině. SR se dá nastavit při vytváření turnaje a to 1, 2, 3, nebo 5 min.

_________________
Image
Kovařa
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme