Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Sekání RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chcel by som sa opytat ci ma niekto podobny problem ako ja resp. ci sa da nejako odstranit?Takze: Mam graficku kartu Nvidia GF 9400 GT 512 Mb a RBR sa na nej seka...hlavne na sotoline a ked ku tomu zaprsi tak sa to neda jazdit.Ciastocne tomu pomohla instalacia najstarsich driverov co som zohnal na grafiku.Zaujimave je aj to ze to sekanie je vzdy sprevadzane aj cudnou zmenou zvuku auta....v pozadi je pocut akoby take chrcanie a miestami sa zvuk motoru ozyva 2x.Ked chrcanie prestane FPS sa vrati opet nad 60.Zvukovku mam od Creative Sound Blaster Audigy Live.Povodne som mal v PC Realtek integrovanu ale prave koli padaniu RBR som ju nahradil tou od Creative a to je uz v pohode teraz.Problematicke je to sekanie....momentalne som sa vratil ku GF 7300 GT 256 Mb ktora tam bola povodne a na nej je len drobny ubytok FPS v zlom pocasi na sotoline taktiez sprevadzany zmenou zvuku auta co je este v pohode hratelne.Hru mam nastavenu na 1280x1024x32 a full detaily...v ziadnom pripade nechcem ist cestou znizovania detailov,rozlisenia a pod.Ak ste teda niekto mali podobny problem podelte sa s radou ako na to....a este moje PC P4 3,2 GHZ 1.5 Gb DDR2 GF 9400GT 512 Mb (momentalne GF 7300 GT 256 Mb koli hore spominanym problemom Sad) 22'' monitor Benq...a sledoval som na tej GF aj teploty pocas hrania a drzia sa okolo 68 stupnov

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá říjen 09, 2009 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevie mi niekto poradit ako znizit kvalitu grafiky v RBR??? konkretne stromy... ked je vela stromov po kope zacne mi to sekat
Příspěvek Zaslal: pá říjen 09, 2009 12:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kúpiť nový PC Wink
Příspěvek Zaslal: pá říjen 09, 2009 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo já řešil problém se sekání rbr stejně jako Ty na šotolině zapršelo a hrozný,přitom pc mám podobný jako ty,akorát procesor mám 3GHZ dual,a sekalo se jak sviňě,až včera jsem to už nevydržel přihodil jsem k Vistám ještě XP a kdžy chci jezdit rbr tak tam zapnu XP a tam všechno šlape uplně libově.... takže pokud máš Visty radím budto přihodit visty,pokud se jich nechceš zbavit tak jako já,a nebo komplet přeinstalovat. Jinak jsem zkoušel různě i s grafikou laborovat, ale bylo to blbé,protože když jsem ubral detaily,tak zas třeba na asfaltu retardéry šli vidět až v momentě,když se to na mokru nedalo ubrzdit,používal jsem i game booster a prostě to nechodilo

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: pá říjen 09, 2009 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomas vdaka za radu ale ja pouzivam XP a vcera som ho formatoval PC a nova instalacia XP samozrejme....seka aj tak.Takze GF 9400 GT musi ostat v zasuvke stola a v PCI slote sa nadalej "ohrieva" babicka GF 7300 GT Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so říjen 10, 2009 10:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POLAK Tomas





Založen: 18. 04. 2005
Příspěvky: 168
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a ten game booster jsi zkoušel? ten vypne vše co není potřeba

_________________
POLAK Tomas (nijanek)
Příspěvek Zaslal: so říjen 10, 2009 19:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LESKO Simon





Založen: 28. 11. 2008
Příspěvky: 61

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš SB Live alebo Audigy. Ja som mal Live 5,1 a musel som ju vymeniť, lebo nestíhala spracovať všetky efekty zvukov a stále mi to sekalo. Presne ako píšeš, zmena zvuku auta a ak bolo viac zvukových efektov v hre ( šoto, dážď, alebo náraz ), tak to bolo stále v modrej obrazovke alebo mi hra celkom zastala a po chvíli sa zasa rozbehla. Dal som Audigy 2 a ovládač som tiež dlho hľadal. Ide mi teraz na najnovší bez problémov. Uprav si aj hlasitosť efektov v audio ini a skús vypnúť EAX. Ja som sa tiež neustále zameriaval na grafickú kartu a v tej to nebolo.
Příspěvek Zaslal: so říjen 10, 2009 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, bratr bude kupovat novy pocitac, potreboval bych poradit neco vykoneho a stabilniho pro RBR, abych nekoupil nejaky exoticky kus zeleza, se kterym by hra padala, takze neco odzkouseneho. Cena primerena Smile
Příspěvek Zaslal: čt březen 18, 2010 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aby se nestalo treba co se stalo me, mam silnejsi pocitac nez on a treba PTD Rallysprint se me na jednom miste sekne a na jeho starsim stroji mu to jede.
Příspěvek Zaslal: út březen 23, 2010 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAMSIK Daniel





Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Želechovice

Příspěvek Předmět: SEKANI CZ trati Odpovědět s citátem

zacaly se mi sekat ceske trate a nvm co stin??zeby to bylo Grafarnou?mam GF6100!!driv to jelo ale ted uz ne Sad !jaka jsou minimalni naroky na hru?
Příspěvek Zaslal: po duben 19, 2010 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATINA Tomas





Založen: 26. 08. 2009
Příspěvky: 52
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bratr ma nove PC a pri zapnuti RBR se mu hra neuveritelne zpomali. Fraps ukazuje FPS az 200, nekdy kdyz parkrat resetnem PC to funguje normalne.

základní deska Asus P43
procesor Intel Core 2 Duo 3GHz / 1333MHz / 6MB cache
RAM 2GB DDR3 / 1066MHz CL7
grafika nV GT240 1GB DDR3
Windows XP
Příspěvek Zaslal: pá květen 14, 2010 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTUNEK Honza





Založen: 26. 03. 2010
Příspěvky: 75
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek Předmět: PC Odpovědět s citátem

Potřeboval bych malou radu,Chtěl bych nového kompla,tak bádám a potřebuju poradit:z.deska:Gigabyte M68M,proc:AMD AthlonII x4 620,2600Mhz,o.pam.:4GB,g.kar.:ATI RADEON 5750,pamět DDR5 4500Mhz,jádro 700Mhz,pev.disk:SAMSUNG SpinPoint F3 500GB.
Známej to prodává za cca 8000kč,2 měsíce starej pův.cena 17 000kč.
Těd ta rada:VYPLATÍSE TO NA RBR?V mým komplu neni ani půlka toho co je v tomhle.Díky za rady.
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 17:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme