Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Mini poháry v rámci TR 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem tomu zase dal. Bude to jěště zajímavé vid Martine Smile

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: ne leden 31, 2010 18:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MALARIK Milos





Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pane kucero, z posledneho 7 podniku sem byl zduplovane zapisany v radku/pozici 19 s poctem bodu 25, ale uz sa tam nachadzam aj na pozicii 5, bolo by to fajn spocitat, asi sa vloudila chybicka, stava sa, dakuje za opravu milos..

_________________
Czech Rally Fans RBR Team
Příspěvek Zaslal: po únor 01, 2010 0:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Miloš.

Omlouvám se. Dělám to ručně a tentokrát se tam objevilo zase spousta nových jmen. Každopádně jsem rád, že to někdo sleduje a nedělám to zbytečně Very Happy
U Subaru Cupu mám ještě rest v pomlčkách a křížcích. U těch nových jmen budu muset projít zpětně odjeté závody abych věděl, co jim tam dát. Některé Myšisty zlákala N14.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po únor 01, 2010 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Honzo (Lehečko) Wink

Nechtěl bys třeba jet poslední závody s nominací pro tým Laughing Chtěl jsem Ti napsat po závodě komentář, ale automaticky jsem odbouchal ENTER. Něco ve smyslu, že asfalt mi nejde a jsem rád, že jsem dojel až do cíle. Nechci tě zbavit motivace, ale příště je zase asfalt a když zajedeš svůj standard, tak už je u nás rozhodnuto.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Martine, tak možnost jsem měl jet poslední podniky v nominaci ale také toužím po vítězství v mini poháru. Možná se ale dočkáš, v posledním podniku bych měl jet s nominací ale to se uvidí jaký budu mít náskok nerad bych pak koukal na to jak jsi mě na poslednim podniku připravil o prvenství Laughing

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 16:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Martine myslim si ze to byli supr zavody mezi sebou. Ještě že poslední podnik oba jedem s nominacema, pěkně si mi teda nadělil Wink

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

uplně jsem na tyhle minipoháry v rámci TR zapomněl a teď na to koukám že jsem poskočil na 4. příčku v bodování jezdců N4 bez nominace. To jsem fakt nečekal. Díky moc Martine za práci kterou jsi s tím měl. Sice je to jen bramborové umístění ale i tak mě takové zhodnocení sezony moc potěšilo. Díky!! du slavit Very Happy

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 23:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, a s tím jsem to taky dělal, že pro některé, kteří nedosáhnou na oficiální body, to bylo alespoň trochu motivující. Když se pak ukázali moji hlavní soupeři, tak jsem je pokaždé sledoval a bylo to pro mě zajímavější, než jezdit anonymě na nebodovaných místech.

Ty Honzo jsi na asfaltu měl pokaždé navrch a na šotolině jsem si to často nějak pokazil sám, takže jsi mě porazil zcela zaslouženě a k tomu Ti gratuluji. Myslel jsem, že se potkáme v Čeložnici Wink

Výsledky ještě neposvětil pan traťový komisař, ale i přes to už můžu pogratulovat všem "medajlistům". Pak je ještě jednou pro jistotu zkontroluju. Přecejen je to spousta jmen, krát šest tabulek a ještě krát dvě ručního přepisování. Kdyby jste si někdo všimnul nějaké nesrovnalosti, tak mi prosím dejte vědět.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, také Ti chci poděkovat a to nejen za pořádání Mini poháru... DÍKY Very Happy Wink
Pro mě to byla dobrá motivace startovat v TR i když jsem věděl ke konci sezóny, že to lepší jak třetí místo nebude. Twisted Evil
Jinak mám štěstí, že už je konec, protože Honza Z. chytil formu, takže bych se musel ještě bát o ten třetí flek! (gratulace k výkonu v posledním závodě)

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
LEHECKA Honza





Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky musim pochválit tento pohár. Jak řiká Martin byla to aspon nějaka motivace. Ano na asfaltu mi to jde ale na šotolině jezdíš parádně a je vidět že Montek je tvuj domaci podnik a zajel jsi ho skvěle. Bohužel příští rok už spolu nebudem bojovat, změnil jsem tým a budu jezdit s nominací.

_________________
Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MALARIK Milos





Založen: 13. 11. 2006
Příspěvky: 27
Bydliště: bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taktiez by som podakoval za spravenie tohoto minipoharu, ako uz niekto pisal aspon je nejaka motivacia,,,
no ja som to dotiahol na 1miesto v A8 a tesi mato, i ked som siel parkrat za tym, celkovo sa mi ale rocnik v skupine nevydaril, minuly som nazbieral viacej bodov..
ak bude budci rocnik, tak to ocenim, predsa v tyme hrajem v skupine 3 husle, takze ... aspon sa mozem porovnavat touto formou
no a celkove hodnotenie v TR Smile to je uplne ina liga

_________________
Czech Rally Fans RBR Team
Příspěvek Zaslal: po květen 24, 2010 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme