Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Návod k turnajům (update 25.5.2005)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

moze mi niekto prosim poradit?
neda sa toto nejako obist?

Chybný datum "Platí do". Datum/čas musí být alespoň 24 hodin v budoucnosti

Videl som uz turnaje ktore za jeden den mali 3 etapy. Daco take som chcel spravit aj ja no zastavila ma tato veta.
Příspěvek Zaslal: ne únor 21, 2010 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VEREB Daniel





Založen: 22. 04. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chcem sa na nieco opýtat, urobil som si turnaj dam si ze do testovaci turnaj sa smaze po 14 dnoch a hned po skonceni toho turnaju sa hned zmaze? preco
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 20:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYŠKA Stanislav





Založen: 15. 05. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Kelč

Příspěvek Předmět: Re: Návod k turnajům (update 25.5.2005) Odpovědět s citátem

Wally napsal:
Jak se přihlásit do turnaje

Nejprve je třeba si stáhnout RBR Tournaments plugin z těchto stránek. Tento plugin je určen pro verzi RBR 1.02, takže pokud tuto verzi nemáte, je třeba ještě nainstalovat tento patch. Postup instalace pluginu je jednoduchý: stačí ho nakopírovat do složky "Plugins", který by se měl nacházet ve složce samotné hry. Pokud tam takový adresář není, tak ho vytvořte.

Pro přihlášení k offline turnaji je potřeba být přihlášen i pod svým účtem. Upozornění: Pokud se přihlásíte tímto způsobem do turnaje, který je zároveň online, nebudete už mít možnost ho online hrát - pouzte offline. Po kliknutí na přihlášení k turnaji se stáhne soubor *.tor, který nakopírujete do složky "Plugins\RBRTM". Nejprve jí bude třeba vytvořit. Celá cesta k *.tor souboru pak bude vypadat nějak takto: "Richard Burns Rally\Plugins\RBRTM\_neco.tor".
Pokud se chcete přihlásit k online turnaji, stačí zapnout plugin, dát "Online", přihlásit se pod svým účtem a vybrat libovolný turnaj ze seznamu.

Pak už je potřeba jen spustit plugin z menu RBR (Nastavení->Plugins) a vybrat váš turnaj. Odeslání výsledků najdete na tom samém místě, jako přihlášení k turnaji. Po odjetí turnaje je nutné ten samý *.tor soubor odeslat zpět na naše stránky, kde se poté zpracují výsledky. Výsledky už nepůjdou odeslat po ukončení turnaje.

Jak vytvořit turnaj

Pro vytvoření turnaje potřebujete být přihlášen pod svým účtem. Po otevření odkazu pro vytvoření turnaje (na hlavní stránce turnajů) se otevře stránka s následujícími parametry:

Název a popis turnaje asi není třeba popisovat.
Offline i online turnaj lze vybrat zároveň, alespoň jedna volba však musí být vybrána.
Ze seznamu RZ je třeba zvolit alespoň jednu. Jednotlivé RZ se můžou opakovat.
Platnost od a do určuje rozmezí, ve kterém je možné se k turnaji přihlásit a odesílat výsledky.
Zakázat přerušení turnaje znamená, že turnaj se musí odjet vkuse, tzn. nesmí se vyskočit z pluginu na obrazovku se seznamem turnajů ani vypínat hra.
Volba pouze jedno auto na celý turnaj umožní jezdci vybrat si auto pouze v první RZ, v dalších už nebude mít možnost auto měnit.
Nezobrazovat dočasné výsledky znamená, že výsledky budou zobrazeny až po dokončení turnaje.
Při použití volby "ukládat replaye", bude plugin automaticky po každé RZ ukládat opakovaný záznam pod jménem tm_jmenoturnaje_cisloRZ.rpl. Tento replay je pak možné odeslat na web.
Volba "vyžadovat komentáře k RZ" - po každé RZ se zobrazí výzvy k zadání komentáře k RZ.
Pokud chcete, aby do turnaje mohl vstoupit člověk znající heslo přiřazené k turnaji, použijta volbu Chránit heslem a vyplnte heslo.

Volba modifikací:
V seznamu "Zakázané části RBR" lze přes Shift nebo Control vybrat ty části, které chcete zakázat. První jsou modely aut (např. Originální Corolla), pak následují jednotlivé části souboru s fyzikou (začínají slovem Fyzika). Pokud zakážete fyziku auta a nebude povolená žádná modifikovaná, auto se nezobrazí v nabídce pluginu. Pokud zakážete nějakou originální fyziku nepatřící autu a zároveň nepovolíte odpovídající fyziku v modifikacý, turnaj se vůbec nerozběhne!
V seznamu "Povolené modifikace" se naopak vybírají možnosti, které bude možno v daném turnaji využít. Pokud chcete povolit modifikovaný model auta i s jeho fyzikou, je nutné vybrat dvě položky - např. "Skoda Octavia WRC Evo II (místo Corolly)", ale také "Fyzika pro Skoda Octavia WRC Evo II(místo Corolly)"

Dále se nastavují vlastnosti pro jednotlivé RZ:
Přejmenovat název RZ nahradí skutečné jméno RZ a všude se bude zobrazovat jen toto pozměněné jméno.
Povolit změny auta, počasí, pneumatik, nastavení znamená a poškození vozu, že si každý bude moci nastavit vše podle sebe. V opačném případě je omezen na Vámi vybrané možnosti.
Povolit opakování RZ - pokud někdo odstoupí z dané RZ, může jí jet znovu
Povolit změnu nastavení - bude si možné zvolit vlastní nastavení vozu.

Po nastavení všech RZ a stisknutí tlačítka dokončit, se vytvoří Váš turnaj, který by měl být vidět v seznamu turnajů. Pokud turnaj v době ukončení platnosti nebude mít ani jeden odeslaný výsledek, bude automaticky vymazán.

pls povite mi nekdo jak se menuje ten soubor celí???
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
USER47





Založen: 17. 04. 2021
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NOVY Karel napsal:
pokud daruješ na server minimálně 200,-- Kč objeví se ti v turnajích. Jinak nemáš tuto možnost dostupnou.

Zdravím vespolek. Mohl by prosím někdo potvrdit, zda tohle stále platí? Nikde na turnajový stránce to nevidím, tak si nejsem jistej, zda se za 12 let něco nezměnilo. Díky.
Příspěvek Zaslal: ne duben 18, 2021 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, tohle se nezmenilo. Sice obcas chvilku trva, nez se Wally dostane ke sparovani plateb, ale jinak to plati Smile

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po duben 19, 2021 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
USER47





Založen: 17. 04. 2021
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, díky:)
Příspěvek Zaslal: po duben 19, 2021 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
USER47





Založen: 17. 04. 2021
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu to tady nějak funguje? Peníze jsem poslal víc jak před měsícem a bez jakýhokoli efektu. V úterý jsem psal Wallymu soukromou zprávu, ale je nedoručená. Není to tu celý nějaký mrtvý?
Příspěvek Zaslal: so květen 22, 2021 16:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak popravde, Wally obcas odpovida znacne se zpozdenim, ale ano, funguje to tu Smile Napis mi prosim PM, zkusim se na tu platbu podivat.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: so květen 22, 2021 17:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OTMAR Tomáš





Založen: 19. 04. 2020
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím takže podle odpovědí musím tedy přispět 200 Kč abych si mohl založit turnaj? Díky předem za rady.

_________________
Otmar
Příspěvek Zaslal: so prosinec 04, 2021 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je to tak. Tech 200 Kc se pouziva na beh serveru, registrace domen a podobne.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 05, 2021 8:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OTMAR Tomáš





Založen: 19. 04. 2020
Příspěvky: 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky takže když přispěji 200Kč tak se mi objeví možnost založit si vlastní turnaj pokud to dobře chápu

_________________
Otmar
Příspěvek Zaslal: ne prosinec 05, 2021 20:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LAPSANSKY Robert





Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Spišska Nová Ves-Slovensko

Příspěvek Předmět: Príspevok na chod serveru Odpovědět s citátem

ZDAR... 28.5.2022 som poslal peniaze na chod serveru aby som mohol vytvárať turnaje . No zatiaľ žiadna reakcia . Písal som aj SS Wallymu no pozerám že ani správa z roku 2015 nebola doručená . Ako alebo skym to riešiť ak chcem nejakú odpoveď.Dik

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 13, 2022 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WIENER Robin





Založen: 05. 05. 2020
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Ahoj, můžu se zeptat? Jak funguje superally? VyTvoril jsem turnaj a pokud jsem to neudělal stane, chtěl jsem suprally po asi 9 rztach. Všude jsem tedy zakrouzkoval suprally a na deváté RZ jsem zakrouzkoval záchytný bod. Ale na první RZ jsem měl havárii a nedokončil turnaj. Nastavil jsem to špatné a teď se jen mýlím, nebo superally je nějak limitované počtem RZ k zachytnemu bodu? Ještě bych se rád optal, jestli někdo víte. V arkádě vím, že se neudělují poháry, ale započítává se do statistik dnf, vyhrané RZ a najdete kilometry? Děkuju pánové.
Příspěvek Zaslal: po srpen 28, 2023 21:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme