Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rallye Český krumlov

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HEJNA Thomas





Založen: 26. 10. 2009
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Rallye Český krumlov Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, rozhodl jsem se že začnu tvořit tratě z rallye český krumlov. S tvorbou tratí sice nemám moc zkušeností, ale chtěl bych se do toho pustit. Proto se chci zeptat jestli tyto tratě již někdo nedělá
Příspěvek Zaslal: čt listopad 12, 2009 17:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, tenhle nápad jsme měli taky ale moc jsme to nerozjeli. Hlavní důvod byl nedostatek času a hlavně skoro žádné zkušenosti s modelováním.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 12, 2009 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HEJNA Thomas





Založen: 26. 10. 2009
Příspěvky: 12

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, já taky sice moc zkušeností s modelováním nemám, ale tak snad se to aspon trochu naučim, tak kdybych něco začal tvořit tak dám vědět. Asi začnu se starou testovací RZ Mojné, hlavně to mám co by kamenem dohodil, takže si to můžu pořádně zdokumentovat a naučit se na tom všechno
Příspěvek Zaslal: čt listopad 12, 2009 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak tu jsme chtěl taky ale pak jsme nakonec šli do Zátonské. Jinak na mojné mám připravenou mapu s RZ kdyby jsi chtěl.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 13, 2009 22:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi.
Kterou Záťoň myslíš? Tu poslední?Tam bych vynechal serpentýny.
A je tam spousta převýšení, to nejni lehký udělat. Hlavně trať udělej na menší kusy. Třeba od začátku kopce na kopec a pak zase další kus. A je dobrý ukládat do víc souborů, kdyby něco. A až doděláš placku, tak tu si někam zálohuj. Před terénem se to bude hodit.

Sem taky z Větřní. A začal sem dělat letošní Slavkov(Někdy dávno).
Gps linku mám Větřní(Kravín) - Lužná - Dobrná - Hašlovice - Bohdalovice - Slavkov - přes les - Větřní(Němče) - Kájov .
Já osobně sem před půl rokem odložil trasu z Větřní do Hašlovic.
Má to 5 km. Určitě se k tomu vrátim.
Stavim barák a nemám tolik času.

Pokud chce někdo dělat minulej Slavkov. Start nad Bohdalovicema, tak mu můžu poslat projekt do maxe 7. Nejlepší úsek je asi ten lesní na Moletín. Délka cca 5km, šířka silničky 2,5m , okolo vetšinou příkopy. To by bylo nadávek na přílišnej realismus Very Happy .

Dokud sem dělal placku, všechno šlo, ale teďka se snažím to vytvarovat podle souřadnic a moc mi to nejde. Když to srovnám s fotkama, tak nejsem moc spokojenej. V návodu je tvarování, když sou vrstevnice prakticky kolmo k trati,ale já to mám hodně podélně a to je děs. Ocením dobré rady.

Pokud si chcete svojí trať zkouknout v RBR, poradím. Pracuju v 3d maxovi 7. Pak to musíte hodit do maxe 9 a odtud to de přes black_f plugin(starší BTB) spustit v RBR. Píšu to jen proto, aby někdo neotravoval Waliho a spol, že chcou editor, dokud nemají hotovej a vytvarovanej aspoň terén s tratí. Do tý doby je nesmysl, aby někdo vůbec informoval o tom, že začal na něčem dělat! Pokud to teda není borec, který už něco dodělal.

A ještě maličkost. Na jaře až sleze sníh je nejlepší doba si trať vyfotit. Je to bez křoví atak. Třeba ten lesní úsek na Moletím je samý křoví a stromy. Člověk vidí jen cestu a pak už nic.
Klidně mi napište. Zdarec
Mato22@seznam.cz
Příspěvek Zaslal: st leden 20, 2010 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si chcete vyzkoušet svou trať v RBR, než začnete shánět Wallaby,tak si stáhněte tohle:

http://www.uloz.to/3915718/rbr-export-kw-x-port.zip

Na zjišťování chyb a kiksů v polygonech je to dobrý.
Příspěvek Zaslal: ne únor 07, 2010 22:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem trochu pokročil.

http://mato22rbr.svet-stranek.cz/mojetrat/

Zdar Wink
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Krásná práce!!

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Můžete kouknout na video.
Nejspíš to prodloužím až za bohdalovickou křižovatku. Tohle by někdo zajel do 3 minut. Uvidíme. Fraps mi neukládá z nový zvukovky zvuk, tak je tam jen od Běhálka. Povrch 1 km je už skoro hotovej, pak je to takový placatý jak francie, ale to se změní. Musel jsem ject na pul plynu,aby mi Běhálek stačil. Wink

http://www.youtube.com/watch?v=nBJ6WN_vinQ
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENKYR Erik





Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 22

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Noooo, tak to vypadá zatím moc dobře.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No bomba Smile Fandím.

_________________
SAS Krmelín
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to zatím moc, pěkně. Držím palce at se daří dál.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 22:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jedno video už se zvukem. Subaru N10 v rbr je nějak o moc rychlejší než Běhálkovo N12.
http://www.youtube.com/watch?v=GcTrH_d-gBs Wink
Příspěvek Zaslal: út červen 08, 2010 8:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme