Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

PADANI RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martin Havlas: X-Fi mam (CREATIVE SOUND BLASTER X-Fi Surround 5.1) Zkusim ty další ovladače co jsi sem napsal později. Díky za snahu a pomoc.

Pyros: Jasný, jenže já jen vyndal Audigy 2.0 a dal X-Fi, nic jinýho jsem neměnil, když tam vrátim audigy tak to normálně funguje, jenže mi zas nejede zvuk jinde, zkrátka situace naprd.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po únor 01, 2010 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
moralles





Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VALEK Vlasta napsal:
Morales : tak to asi mám podobný problém....při načítání Rz 7 v ICCS jsem se dozvěděl na rozloučenou se závodem : RUNTIME ERROR. ABNORMAL PROGRAM TERMINATION....taky vím kulový...

to budou nejaky knihovny ne?

_________________
C2Q Q8200 | 4GB ram | HD2600pro | 24" BenQ LED
MOTO: GSX-R 750 K4 RIZLAhttp://www.motorkari.cz/profil/RobinR/ |
http://hdsunset.blogspot.com/
Příspěvek Zaslal: út únor 02, 2010 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRZELKA Tomas





Založen: 23. 04. 2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Domažlice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hra neustále padá už oopravdu nevím čím to je.Je nějaká aktualizace.
Příspěvek Zaslal: ne březen 28, 2010 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš, jak padá? padá ti do lišty, nebo se ti nekorektně ukončuje?
V tom je rozdíl a nekorektní padání je zalogováno v systémových souborech a ty jdou analyzovat. Co se týče padání na lištu, tak jsem ještě nevysledovat co a proč, ale mám velké podezření na Wokna, že prostě "volají" nějakou službu, proces a pak shodí celoobrazový režim na lištu.
Příspěvek Zaslal: po březen 29, 2010 7:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRZELKA Tomas





Založen: 23. 04. 2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Domažlice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak kdy řekl bych obojí.Aler většinou padne úplně pryč takže musím znova spustit hru(není ani v liště)a zrovna když je to na pohárek tak to padne hrozná škoda . Potom mě to odrazuje to vůbec hrát.
Příspěvek Zaslal: po březen 29, 2010 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANUSKA Lubomir





Založen: 21. 05. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se častokrát stává (hlavně v on-line turnajích) že mi při startu do RZ monitor broblikne a zčerná, slyším jen zvuk. RZ se normálně načte, už se vidím jak stojím na startu, začíná odpočítávání a ......nic. No a musím turnaj ukončit, což třeba se mi stalo včera při TR, které jsem měl jakš takš dobře rozjeté. Nevíte v čem by byl problém ???
Zároveň se omlouvám, jestli toto téma se tu už někde řešilo.
Díky všem.
Příspěvek Zaslal: ne duben 25, 2010 7:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: padání po seřízení setupu Odpovědět s citátem

Ahoj , prosím o radu . Po instalaci nové verze pluginu mi při změně nastavení setupu auta v shakedownu nebo přímo v on-line turnaji spadne hra . Načte se RZ otočí se kamera a bác . Dělají to všechny auta a v RBR to nedělá tam to nastavím a odjedu . Díky moc za radu i pomoc a prosím , nebombardujte mě moc , že neumím číst atd. Crying or Very sad Věřím , že se najde někdo kdo mi poradí i tady . Nerad se brouzdám fórem Embarassed . Špatně se v něm člověk orientuje . Ještě jednou dík za pomoc !!
Příspěvek Zaslal: út květen 25, 2010 20:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GARAZIJA Radek





Založen: 16. 12. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Frýdlant

Příspěvek Předmět: To se opravdu nenajde se nikdo kdo mi poradí ? Odpovědět s citátem

GARAZIJA Radek napsal:
Ahoj , prosím o radu . Po instalaci nové verze pluginu mi při změně nastavení setupu auta v shakedownu nebo přímo v on-line turnaji spadne hra . Načte se RZ otočí se kamera a bác . Dělají to všechny auta a v RBR to nedělá tam to nastavím a odjedu . Díky moc za radu i pomoc a prosím , nebombardujte mě moc , že neumím číst atd. Crying or Very sad Věřím , že se najde někdo kdo mi poradí i tady . Nerad se brouzdám fórem Embarassed . Špatně se v něm člověk orientuje . Ještě jednou dík za pomoc !!
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes se mi stalo toto. Jel jsem turnaj se 4mi tratěmi, kde se opakovaly dvě tratě. Poprvé jsem obě projel bez problému, další průjezd jedné opakované RZ byl v pořádku ovšem po odklikání výsledků mi naběhlo načítání další opakované RZ, ale po necelé vteřině mi hra spadla do windows. Nevytvořil se mi žádný DMP soubor a ani nevyskočila žádná chyba. Vypadá to jako bych hru ani nespustil. Toto se mi v poslední době stalo víckrát, např. v pátek(RBR jsem od té doby jel jen dvakrát a to včera dva turnaje), když jsem jel jiný turnaj, mi to udělalo to samé. Nestalo se někomu něco podobného? Děkuji Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 13, 2010 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme