Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bez odpovědi.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, podle mě to oba trochu nafukujete. Romane tobě nikdo žádný peníze nevyčítá, tak nebuď někdy vztahovačnej. Odvedl jsi kus skvělé práce a to si zaslouží dar. Jsme rádi za tu trať!! Jen jsme ji chtěli trochu více využívat a to jaksi podle mě moc nejde. Těch pohárů není moc. Já sám mám licence jen tři a těch asfaltů tam asi taky moc nebude. A když tam bude Šumburk, tak si myslím, že nebude moc oblíbenej. Je dlouhej a nevyspitatelnej. Takže když si ho nebudeš moct zajet víckrát, to nemyslím 10x v jednom turnaji, ale třeba v malých cupech a obyčejných turnajích, tak ho moc nepotkáme. Na druhou stranu tě chápu, když nějakej šulin udělá turnaj 10x Šumburk a tebe se to dotkne.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právo na vytváření turnajů se Šumburkem mají aktuálně pořadatelé pohárů. To ale vůbec neznamená, že Šumburk musí dávat jen do pohárů. To tu snad ani nikdo nepsal (nebo že by?Smile ).
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Z popisu jednoho turnaje
Předposlední závod, další bude příští týden. Ten bude také poslední o prázdninách. Další Šumburk nebo Sosnová budou už jen v TR2010.

Tohle hodně lidí znepokojilo, včetně mě.
Wally, to co si tu napsal, mělo zaznít rovnou a byl by nejspíš klid Smile Takhle by to mohlo být ideální.
Je ale škoda, že zakladatelé 14ti Šumburků v jednom turnaji a jim podobní to zkazili ostatním. Myslím, že každý kdo na RBR nemá tolik času si chce občas udělat vlastní turnájek, namíchat RZ jak se mu líbí, počasí, servis atd. Nemůžeš ale Romane házet všechny do jednoho "hotlaperskýho" pytle Smile
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 10:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Martinem.
Trat mohla byt klidne verejna a kazdy kdo by vymyslel takovy nesmyslny turnaj, by hned sliznul trestne body. Timto by se postupem casu eliminovalo to co se nelibi druhemu taboru a v konecnem dusledku by byli vsichni spokojeni.
Jen poukazujeme na to, ze varianta c.1,ktera se zvolila nebyla dle meho nazoru nejstastnejsi.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 10:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na jednu stranu by to nebylo špatný omezovat počtem Šumburků v jednom turnaji a dávat tresty,ale na druhou ti ...... co jsou schopní naflákat 14 Šumburků najednou by toho zase využili jinak,dovedeš si představit že by každej udělal jednodenní turnaj s jedním Šumburkem,udělal by hned 3 turnaje stejný,který by druhej den končili a pak znova to samý?A určitě by nebyl sám a byli by jsme tam na tom samým místě jako na začátku a ten bordel mezi turnajema by byl mnohem větší...A řešit takovýhe detaily pořád,to už prostě musí srát každýho,prostě je to tak jak to je a už to nerozmazávejte Wink
Mimochodem Šumburk jsem jel od vydání asi dvakrát ,z toho jednou jsem to pohnojil a jednou se mi zasekl kompl takže jsem z něj viděl taky asi pár stovek metrů a nebrečím kolem toho pořád...A třeba tyhle hotlapery taky nemám rád,pořád se tady všichni oháněj že to chtěj mít jako skutečnou rally,ale asi jen když se jim to hodí...

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 10:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tech lidi, kteri to takto delali je par a to by se urcite podchytit dalo.
Navic si myslim, ze tady az tak nikdo nebreci, jen se chceme dobrat kloudnemu zaveru.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme teď založili IF Motorsport cup, ostatně je plno dobrých cupu na dobré urovni. Rádi bychom třeba tu Sosnovou nebo Šumburk taky použili, ale takhle to nejde. S těma trestnýma bodama to není špatnej nápad. Kdo by to tak udělal, tak mu sebrat třeba na měsíc právo založit turnaj a on by si to každej rozmyslel dělat takovej bordel. To by podle mě šlo. A za takovejch 14 dní by se to stalo jen vyjímečně. A ohlídat to podle mě není až takovej problém.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chachin





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Šalingrad

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

uf, hustý tady to číst Smile
sice mám na pluginu jen nick, ale placeno mám na vše, co se platilo ( plugin, hrádky,sosna, šumburk a nevím co ještě....)

chápu, že je třeba to tady držet v určitých mezích a dokonce chápu, že se situace sem tam změní, to je podle mě ok a máte mou podporu.

k šumburku: prej ho můžou zakládat jen ti co zakládaj poháry. OK, pak tedy poprosí navést někam, kde zjistím, kteří to jsou, abych mohl sem tam někoho poprosit.

a nebo, když už všichni maj svůj návrh, tak si taky jeden dovolím: Co takhle nechat šumburk zakládat jen managerum teamu?? To by přece měli být lidi, u kterých je jistá záruka kvalita a navíc teamu jsou již řízeny jistýma pravidlama a nemělo by se s toho stát hotlap mejdlo Smile

jsem hold jen rekreační jezdec, co si k tomu sedne jednou za 14 dní a dělám to takhle už od roku 2002. Ve velkých turnajích nemám šanci a ani se nepokouším, se tam hlásit .) proto se mi taky moc nelíbí to protěžování jména na pluginu, ale proste s tím nic nenadělám,

.......a tak je to se vším. Koupíš cedník, je díravej, necháš ho spravit, necedí a tak to máš se vším......

tot Vše a good luck všem na trati

_________________
Chachin - www.Czech.Rallyfans.info
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: to Chachin Odpovědět s citátem

k tomu tvojmu navrhu:
Nie kazdy manazer tymu prispel na plugin, takze nemoze zakladat turnaje, to by bolo potom, keby jazdci v tyme
protestovali proti svojmu manazerovi a chceli ho napriklad odvolat, lebo koli nemu nemaju moznost jazdit Sumburk, alebo by ho nutili,
aby zaplatil za plugin ze??? to radsej nie....


Naposledy upravil KRPELAN Michal dne čt červenec 08, 2010 14:21, celkově upraveno 2 krát

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Uz len koli TR a 300 KC bude bordel v tymoch, budu odchadzat jazdci, ktory nechcu zaplatit a nedostanu licenciu a tym padom su v tyme zbytocní. A este chcem vidiet ponuky od tymov, ze: Pod k nam, mas zaruceny start v TR Very Happy (Ked mi zaplatite licenciu pojdem, ved chcete realitu nie????)

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Chachin





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Šalingrad

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a vo tom to je Smile
manageros by měli být lidi, kterým na pluginu záleží a přispěli na nej a chtěj ho udržovat a rozvíjet Smile

taková byla má myšlenka

_________________
Chachin - www.Czech.Rallyfans.info
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 14:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LABAK Tomas





Založen: 10. 01. 2008
Příspěvky: 113

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myšlenka Chachina se mi líbí! Manažer je za všechno odpovědný!

_________________
http://www.maxpowerleague.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 15:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NAVRATIL Ondrej





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Valašské Meziřčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čistě laicka otazka na adminy potažmo Wallyho, lze vytvořit licenci (xyx), která by se udělila pouze dárcům (Šumburku, TR) s tím, že turnaj s šumburkem by mohl založit každý dle stávajících pravidel, ale onoho turnaje by se mohl zúčastnit pouze držitel oné xyx licence?? Prostě zda to jde naprogramovat tak, aby turnje s Šumburkem (?sosnouvou?) vyžadovaly licenci xyx?? Opakuji nevim jak je to proveditelne, zda je to vubec řešitelné.

Já jsem táké přispěl, ale pokud nebude Šumburk jako 1. RZ v TR tak si ho asi nezajedu. Co potom dárci z PL, DE a ja nevím z kama ještě?

Ano byl to dar, ale možná nějaká výhoda za to by nebyla špatná...

_________________
http://fistteam.wgz.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 17:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
Strana 17 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme