Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pokles úrovně fóra
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

- jsou tu lidi, kteří bez váhání ocení práci pro plugin bez podmínek (myslím že se můžu mezi ně zařadit, protože proč bych jinak přispěl na Šumburk, když mi na to PC nestačí)

- pak jsou tu ale také lidi, kteří přispějí, pokud za to něco dostanou, v případě Šumburku, ač se to nevydařilo, měl být přístup k RZtě při zakládání turnaje.

No a tvůrci tratí a další mohou být přece rádi za obě skupiny s tím, že té druhé také musí občas něco vysvětlit. A obávám se, že ta první skupina z té celkové sumy darů příliš velká bohužel nebude, takže to klidné vysvětlování přece je na místě. Ostatně - všichni tvůrci tratě pracují ze svého zájmu, s tím že pak dostanou pravděpodobně příspěvek, ale není to práce na objednávku. Tudíž je klidné vysvětlování zcela na místě. Protože .....

.... pokud to vysvětlí v klidu, dobře, dostane se jim také pěkné reakce a ocenění a případně mají zajištěnu dobrou reklamu pro příští takový podnik a záruku daru. Pokud ovšem zareagují špatně, je to naopak. Stačí myslet tržně Smile
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně zase rozumná řeč, jenže já na to už nemám nervy Jardo. Já si žádnou reklamu navíc dělat nepotřebuju. Nic dělat už radši nebudu, protože pak budu mít klidný spaní.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DANEK Miloslav





Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu by to nešlo řešit licencí pro rz Sumburk pro platící jezdce? Když nemám příslušnou licenci turnaje třeba OLD nebo TR tak mě to tam přece taky nepustí.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Jardo jaktože plugin nepozná platiče a neplatiče? To je jen o tom chtít, aby to rozpoznal. Plátce a neplátce na "server" taky rozpozná, nebo se mýlím?



Máš pravdu - jde o to chtít - ale taky hlavně mít čas a umět to. Uděláš to? Rád ti to přenechám - dávám Ti možnost...

Mám důležitější věci na práci, než dělat zdánlivě malé úpravy, kde zase budu muset přepisovat tuny kódu.

Zůstal jsem na veškeré kódování sám, tak se pak nediv, že toho hodně odmítám. Jednou z věcí je i tahle - odmítnul jsem.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno tak je to potom jasná věc - Pyros si to měl prostě s tebou vyjasnit předem anebo čekat v klidu, že pokud se podmínky "provozu" změní po poslání daru, že se tu bude asi pár lidí oprávněně čertit... co k tomu říct, víc asi nic.

Uzavřem to ne ? Idea Idea Idea
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně Wally, já tě chápu. A to tě Roman kontaktoval s touhle prosbou po vydání Šumburku a po tom, co ho všichni zakládali desetkrát po sobě, nebo už když trať začal tvořit?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyros: Klasika, teď ze mě chceš udělat toho špatného, ale vytrhl si to z kontextu.

BARTA Roman napsal:
SPERGL Martin:
Cituji: Je blbost aby někdo ocenil něčí práci jen tak a to mi nikdo nevymluví.
& ....neustále reaguješ podrážděně a když už někdo náhodou něco napíše...

konec citace.

Myslíš opravdu NÁHODOU NAPÍŠE ?? Nemyslel si "už měsíc mele furt to samé" ? Kdo by to proboha vydržel ?.
Ano moc pěkn věta. A na to nemám reagovat podrážděně ?

SPERGL Martin napsal:
Je blbost aby někdo ocenil něčí práci jen tak a to mi nikdo nevymluví. Nebo mě taky někdo pošle peníze za to, že si doma postavim parádní kokpit ze sedačkou, s řadičkou, ručkou a já nevim s čím ještě a pak vám ukážu fotky?

Možná špatné srovnání, ale je to tak. Samozřejmě, většina lidí tu práci ocení, včetně mě. Ale je rozdíl mezi oceněním a finančním oceněním. Obzvlášť v dnešní době, to si člověk (nebo teda alespoň já určitě) hlídá každý zbytečný výdaj.
Celou dobu jsem se k tomu nevyjadřoval a teď jsem já ten, co tu dráždí Romana Smile
Teď už fakt ale zase mlčím
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BICA Martin napsal:
Jasně Wally, já tě chápu. A to tě Roman kontaktoval s touhle prosbou po vydání Šumburku a po tom, co ho všichni zakládali desetkrát po sobě, nebo už když trať začal tvořit?


Kontaktoval mě ještě před vydáním, ale pak se rozhodnul (hlavně proto, aby na mě nemusel 100 let čekat), že to pustí všem.

Jenže asi nikdo netušil, co se bude dít, takže jsme zakládání turnajů na četnou žádost zase omezili. Přeci jen je nás tu snad ještě pořád většina, co nemusí hotlapery. Nebo snad ne?

Dát oprávnění pořadatelům pohárů je myslím zatím docela dobrý kompromis, aby se objevoval Šumburk v rozumné míře. Těch lidí je totiž dnes cca 20 a to i z různých zemí. Plus samozřejmě admini, ti také mohou zakládat Šumburk.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo netušil, že se po vydání bude Šumburk nějakej pátek zakládat tak jak se zakládal? Tak to je tady většina lidí asi hodně naivních. Tohle byla samozřejmě naprosto předpokládaná situace. A jestli musim nebo nemusim hotlapery? Jsou mi volný, asi tak ti to řeknu. Pokud si někdo chce najet Šumburk stokrát, jeho problém. Ale hrabat se v podmínkách ježdění tratě na kterou se platilo je dle mého názoru mnohem horší tah. Tady podle mě není prostor pro kompromisy. Vaškovi tratě se taky jezdili po vypuštěný jak blázen. Omezoval snad někdo něco? Vymejšlel někdo kompromisy? Mě se zdá, že ne. Prvotní enormní zájem postupně opadl, teď se Vaškovo tratě objevujou v turnajích, který maji hlavu a patu a vůbec nikdo si nestěžuje. Proč to probůh nemůže fungovat stejně i v tomhle případě?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 0:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A byl vážně takový problém napsat, že kdo založí turnaj s více než jedním Šumburkem a méně než třeba třema RZ (krom pohárů) dostane týdenní BAN nebo podobné řešení, které udrží hotlaperství na uzdě?
Jinak díkes za oslovení, dám si ho na vizitku.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 7:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nestačím se divit. Pokles úrovně fóra se nám projevuje už i ve vlákně o poklesu úrovně. Rolling Eyes Je to tady tak trošku jako u blbejch na dvorku...
Ještě Vás to nepřestalo bavit? Co to furt řešíte dokola?

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 7:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, dle mého to byla s Hrádky chyba takhle to pouštět a navíc to nebylo tak strašné, jako teď se Šumburkem (protože vyšly 4 tratě, které se míchaly a ne jen jedna). No a s hotlapery jsme tedy asi na tom oba odlišně, mně jedno nejsou. Hnusí se mi tenhle princip jezdit jednu trať 10x za sebou.

Už Hrádky měly být nasazené jen pro platící, sám Vašek to tak chtěl. Ale nakonec jsme se dohodli, že to nechá pro všechny. Takže se taky ledaccos měnilo jen opravdu těsně před vydáním. To že to ty nevíš a zdá se ti, že se nic neměnilo, je věc druhá. Příště už nikoho přemlouvat v tomhle směru nebudu, když to tu vidím.

A můžu se Vás dvou (Martine a Jakube) teď konkrétně zeptat, o co že Vám to vlastně jde? Asi jsem to nějak přestal chápat, jestli Vám skutečně o něco jde nebo se chcete jen hádat...
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To BICA Martin:
pár příkladů Martine
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=f39b3f3c5b686d2eb5ce3a65a68c6589
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=5ed7a297aa7635c4ea8e5bff9bfdaa19

Opravdu šlo jen o to, aby ten kdo nejezdí tolik, nebo je v tomto poctivý, nebyl znevýhodněn v pohárovém závodu. Představ si, že pojedou dva pohárový závod a jeden si projel 10 takovýchto výše uvedených turnajů. A ten druhý zákonitě proti hotlaperovi nemá šanci. A takhle jak to je teď, to je, resp. kvůli tomu je to ten kompromis, jak o něm výše píše Wally. Pak jde stranou kdo dobrovolně přispěl autorovi a kdo přispěl ve vědomí toho, že bude hotlapeřit. Sorry. To se mě a hodně lidem nelíbilo. Dal jsem na rady těch, o kterých myslím, že do toho mají co mluvit a jsou rozumní.
Navíc, ze Sosnovou toliko kritiky nebylo, protože logicky byla zadarmo. To je mi jasné.
Sám jsem zvědav, jak to bude s tratěmi od ostatních tvůrců. Vaška nepočítám, to je člověk, který se dokázal nad totto povznést. Možná dělá správně, u hotlaperů = většina, je a bude oblíben. Jenže já to prostě nesnesl.

Kdybych věděl, jak to dopadne, Sumburk bych vydal jako Sosnovou (zákládat jen TR a admini). Udělal bych to, protože to tady ta současná situace asi vyžaduje.

Jiná věcička by byla, pokud by server uměl pohlídat platiče TRATÍ od neplatičů. pak je to jasné. Pokud povinně zaplatíš, jezdi si. Ale tato platba je jako dar. Darem si nic nepodmiňuju přeci. Ale přesto jsem chtěl, ale nešlo to. Trocha sem to zamotal, změnilo se to dvakrát...ale to už jsem psal 1000x
I když jsem na Jardu Pančochu taky zlobně útočil a mnohdy právem, přesto třeba on zaplatil. Zaplatil, i když jezdit nemohl kvůli slabýmu kompu. Daroval mi odměnu za vynaloženou práci. Poděkování. Evidentně tu většině o poděkování nešlo. Vidíte, mysleli jste si spíš, že radši zacvakám, abych měl sychr, kdyby to náhodou dali jen pro platiče.

Když řeknu, že bych rád udělal ty nové verze od všeho, všichni se mi vysmějí, Bíca ode mě nic nechce, Mikšovský by mě nejradši zabil. Dávad zde nějaké hlasovení...stejně by ten výsledek o ničem nevypovídal. Hold je tu pár "Heros" a ti se baví rozdmýcháváním zbytečných debat.

Je to škoda. Pro tu menšinu, která tu je od začátku fora, která svorně pomáhala placením za tehdejší záchranu serveru, kdy hrozilo, že nebudeme mít nic. Osobně bych tu dobu po obnově nejraději vrátil zpátky. Tehdy to byla ta správná komunita, která za něco bojovala a něco dosáhla. Tohle , co je teď je nic, je to horší a horší, měsíc od měsíce.
Názory některých jsou účelné a stejně ničeho nedosáhnou. Od koho chcete ještě potvrzení stavi s mými RZ ? Od Wallyho vám to nestačí ? Neříkal jsem vám kdysi před necelým měsícem, že to prostě plugin neumí ? Věřili ste mi ? Nevěřili. Správně byste se měli omluvit. Některý z vás bych ssi postavil do řady a pěkně s chutí profackoval.
Za hloupý dvě stovky.....čoveče...já platil na server 800. A ptal jsem se kde sou peníze ? Ptal jsem se, když se mi něco nelíbilo, proč to není po mém ? Dyť sem si to zaplatil ne ??? NIKDY jsem neřekl ani půl slova.

Toto je jednodnoznačně můj nejdelší příspěvek sem. Nepředpokládám moc, že to zastaví nesmyslné hádky, ale zkusil jsem se takto "otevřít". Možná některým "zavřu".
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 8:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Wally mě jde o jedinou věc, aby se jasně napsalo jak to bude, je jedno jestli to bude zaklád Roman, admini nebo Pán Bůh, ale ať už se to nemění každej týden ať se děje co se děje.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 8:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A vážně je tak nutné a důležité říct všechno přesně předem a pak to 100 let dodržovat? Jde o to, aby si lidi Šumburk zajezdili nebo jde o to, aby všichni věděli, kdo ho může zakládat? Myslím, že spíš to první... Situace se prostě mění každým okamžikem a je na to potřeba reagovat.

Nechápu proč zrovna ty, který v sousedním tématu píše, jak ho už RBR nebaví, tohle zrovna potřebuje vědět.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme