Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pokles úrovně fóra
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Presne o to jde Wally - aby si lide zajezdili. Vzdyt je tady tuna jezdu, kteri nejedou TR cup, LT nebo OLD cup a presto by si chteli zajezdit tuto trat. Berou to v uvozovkach jako krivdu, kdy v domeni, ze si darem oceneny Sumburk budou schopni bez problemu zajet. V tom tkvi ten problem. Nasledne zmeny v uvolneni apod. uz byla jen tresnicka. Alespon tak ja vnimam to okoli.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To že mě nebaví jezdit, neznamená, že je mi plugin lhostejný. Několik let byl součástí mého života a tak jsem vcelku chtěl, aby fungovaly i vztahy s cizinci, kteří občas zmateně píšou a ptaj se mě co se děje. Ale máš pravdu, co já se o to starám, že.

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, mně jen přišlo dle tvých minulých vět v tomto tématu, že ti celkem lhostejný je, proto jsem regoval, tak jak jsem reagoval. Ale jsem rád, že to tak (zatím) není Wink

SKALICKY Michal:
Nikdo ale nepsal, že Šumburk bude jen v pohárech. Nebo někde ano? Popravdě jsem úplně všechno nečetl, protože mi z některých blábolů bolí oči a hlava...
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevidime do hlav tvurcu poharu. Nevime jak casto budou chtit delat jen tak volny turnaj pro sirokou verejnost. Nemyslim si, ze je bude bavit delat kazdy tyden jeden, dva, tri nebo nevim kolik turnaju se Sumburkem. Zatim je to pro nas vsechno s otaznikem.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 9:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně Romane, tyhle turnaje byly, jsou a budou. Ale jestli tady chceš závodit, budeš se s tim muset smířit, protože zbylejch 90% tratě se stejně nalítává v shaku a jsi bez šance. Ale dobře, chápu, nechcete aby se trať nalítávala, předpokládám, že jste to věděli už před vydáním. Přesto jste ji prezentovali jako volně jezditelnou a zakladatelnou pro platící. Takže lidi nadšený posílali peníze a teď najednou si jí založit nemůžou a někteří jí nebudou ani jezdit. A to je to, o co mi jde Wally. Lidi si zaplatili něco a dostali něco úplně jinýho. Nebo vůbec nic. To je jako když přijedu do pneuservisu, že chci přezout kola, zaplatim a když odjíždim tak koukám, že mi přezuli jen jedno. Dle mého skromného názoru je tato změna podmínek užívání tratě mnohem horším krokem než to hotlaperství.

Michale, tvůj příspěvek nechápu. Ve foru se diskutuje a ty to nazýváš poklesem úrovně. V tom případě můžete forum vypnout, protože názory moje a některých jiných jsou asi nežádoucí.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže znovu - nikdo neříká, že se to neupraví do podoby, jak to Roman prezentoval, ale teď to fakt dělat nebudu. Pokud si někoho najdete, kdo to upraví (a pokud možno nesprasí - to umím taky), tak to tak bude.
Chápu, že některým horkým hlavám je tu těžké vysvětlit, že celý den nesedím u počítače a neprogramuju jen tak z dobré vůle (nemám z toho fakt nic), aby mi tady někdo za to pak na fóru nadával. Prostě na to teď čas nemám a tečka. A přiznám se, že už ani náladu po těchto Vašich výlevech.

Pokud ti jde o to, že nemůžeš zakládat ty turnaji ty, tak myslím, že nebude Roman proti, když ti to právo dáme. Ale ty zřejmě zastupuješ všechny nebohé chudáky, kteří teď nemůžou dospat, že nemůžou založit turnaj se Šumburkem, že?
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 11:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nic nechápeš. Já ti neberu zásluhy a dost dobře chápu, že nemáš čas ani náladu se v tom furt hrabat, ale to jste přece museli vědět mnohem dřív než vyvstal tento problém. Že nemůžu zakládat turnaje se Šumburkem mi vůbec nevadí. Přece když začnu dělat trať a chci, aby jí jezdil jen ten kdo zaplatil, tak začnu řešit, jestli to tak vůbec půjde nebo ne? Takhle Roman udělal trať a pak zjistil, že nechce, aby jí jezdili neplatiči. No a hele ono to vlastně nejde. Nevadí, sice lidi platili, že jí budou jezdit a zakládat, ale nevadí, tak jim to zatrhnem, oni se neposerou. Ty si myslíš, že jsem na tebe naštvanej, že to nechceš udělat? Nejsem. Úplně tě chápu. Asi Roman zvolil špatnej postup. Nevim co se mu honilo hlavou když začal trať dělat. Vidim jen výsledek.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 13:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já zase nechápu Tebe. Co to pořád řešíte dokola? Toto už není diskuse, ale jenom se pořát mele dokola to samé. Tady to spějě k tomu že se celé fórum zamkne a bude po ptákách.
Naučte se konečně přijímat fakta od lidí co něco dělají a se svým dílem naloží po svém. Komu se to nelíbí, ať si vyrobí vlastní trať, zprovozní vlastní plugin a založí v něm vlastní pohárový závod. Pak si to řeště jak umíte. Kecat tady dovede každej, i ten co nic pořádnýho nikdy neudělal.
Vracím se zpět do fóra o TR, tady to přestává mít smysl sledovat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No vidíš, a já zase nechápu tebe. Pokud se nemýlím, nikdo tu neřeší, že si se svým dílem autor nemůže dělat co chce. Prostě může.

Tady mnoha lidem vadí (včetně mě), že byly deklarovány podmínky a ty autor nedodržel. Nikdo z nás nemůže vědět, jestli jsou splnitelné nebo ne. To byl jeho problém, když si je tak nastavil, měl si to nejdřív zjistit. Ti co přispěli, tím souhlasili s danými pravidly a proto jim (i mě) vadí jejich podstatné zhoršení. Možná se pletu (nestíhám všechny vlákna sledovat) ale od Romana tady nebyla ani omluva "milým platícím", že k něčemu takovému dojde. Zato tu byla spousta jeho naštvaných reakcí (i když ho chápu, způsobil si to sám), které ještě přitápějí pod kotel.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím o zásah některého z moderátorů (administrátorů) a případné zamknutí (smazání) zbytečných témat a důslednější moderování diskuzí! (případně o zvážení možnosti náboru nových moderátorů a úpravu pravidel zakládání nových témat atd, tak aby se to dalo vše zvládat a došlo k zpřehlednění fóra)
Myslím, že už je nejvyšší čas to začít řešit, nebo zvážit možnost omezení celého fóra (zamknutí), protože opravdu jeho kvalita čím dál víc klesá a tím se míjí svému účelu a řeší se tu osobní spory...
Jasným důkazem je dění okolo Šumburku, přitom by myslím stačilo, aby zde Roman Bárta jako autor napsal jen jasná pravidla používání RZ. Že jako "dočasné" řešení z technických důvodu mohou zakládat smysluplné turnaje jen např. tvůrci pohárů atd. A spor Lid vs. Bárta ať se řeší jinde. (vzájemná nepochopení ohledně daru...)
Stránky sleduji od jejich založení a myslím, že by to byla škoda, když se tady nakonec budeme jen hádat a osočovat na fóru mezi tou trochou užitečných informací co tady snad jsou.

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3660&postdays=0&postorder=asc&start=225

Zde to je popsáno, ale bylo to k ničemu. Veřejně zde chci poděkovat hlavnímu "šéfovi" Wallymu za podporu. Myslím, že by mě jinak nikdo už nevěřil ani klávesu mezerník. To je špatné.

Jediný Schafer Martin napsal: "Jasně řečeno,děkuji". Ovšem pokud to nemyslel škodolibě.
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 23:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano napsáno to bylo. I když by to chtělo asi napsat podrobněji do jednoho příspěvku na viditelné místo, aby to každý pochopil, proč to tak je...
Tím zde měla skončit diskuze na toto téma.

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme