Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Copak placení licence směšných 300,- Kč/na sezonu, to mě nijak netrápí, ale jiná věc se mi ale vůbec NELÍBÍ.
Tou věcí je, datum narození,bydliště a fotografie Shocked Foto snad pochopím na průkazku (komu ji ale budu kdy ukazovat Question ),ale k čemu jsou u PC hry soukr. data Question Exclamation A další věc, když si datum narození vymyslím,kdo to zjistí Question S tímto kategoricky nesouhlasím, co Vám říká Ochrana osobních údajů Question Michale, ještě to zvaž,toto je opravdu tenký led na který se pouštíš Idea
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 20:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouho jsem váhal s napsáním názoru, ale jak tady píše Jirka Haze, tak to je to, co se mi na tom taky nelíbí - přesně vyjadřuje můj názor.

Platba - dobrá. Co ale taky nějaký výhody? Třeba reset do 2h od požadavku (minimálně poslední den) mimo nočních hodin. Dál třeba PM těm, co mají odeslat replaye.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: ... Odpovědět s citátem

Jsem rád, že to Jirka napsal. Chtěl sem sám, ale už vidím ty negativní komentáře jiných, kteří se chtějí před vedením vytáhnout. Když se zavedl poplatek, tak by jste mohli zavést snad i nějaké výhody pro nás. Zatím v tom vidím jen samé obtíže a ze strany jezdců ustupování. Slyším to od spousty známých z rbr a na start se asi taky nepostavím. Hodně štěstí všem ostatním. [čistě můj názor, který již radši nebudu dál komentovat, děkuji]
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je fakt, jak píše Marek Jánošek, občas mi přijde že na otázky některých lidí se odpovídá automaticky podle jména, a některý lidi který nemaj ani šajnu se tu někomu cpou akorát do zadku.

Co se týče TR samotného, placená licence je cesta kupředu, jinak to nejde. Průhledné konto je věc jiná, mne osobně netrápí, ale jak již někdo napsal je to slušnost. A fotka? tak jistě že nepůjdu do fotolabu si nechat dělat spešl fotky kvůli TR ale něco si doma najdu a vyřežu, to neni snad problém u nikoho, snad jen u Toma Poláků Very Happy. Krom toho se tady skalní jezdci stejně většinou známe osobně, nebo skoro osobně a víme kolik je komu let. U dalších lidí se to dá odhadnout podle toho co sem píšou do fora, takže si myslím že napsat kdy jsi se narodil by problém bejt neměl, pokud s tím někdo má problé a třeba se stydí za to kolik mu je tak bude problém asi jinde. Dříve byly strašný keci kolem toho, když do MČR měla být pouze jména ve tvaru XXXXXX Xxxxxx a dneska to je vcelku samozřejmost a nikdo už neremcá.

Pokud se zmenší počet starujících v TR 2010, tak to bude jedině k dobru poháru, za dob MČR nás jezdilo cca 60 a vesměs jsme spolu všichni vycházeli v dobrém a nikdo si nikomu nedovolil říct že je "cenzura" nebo "cenzura cenzura". Na srazu se nás sešla většina a pařilo se u jednoho stolu celé odpoledne až do rána. Když jsem viděl jak to bylo na letošním srazu tak jsme úplně jinde. Je to dobou, dneska chce každej všechno zadarmo, hned a nic nedělat, jen brát brát a brát.

TR vzniklo z jedné myšlenky a to jen z obyčejných turnajů. Vybrané týmy by si založily soutěž a pozvalo na ni pár dalších týmů. Během druhé soutěže se to chytlo a přešlo se k tomu, že by se založil pohár se stejnou koncepcí. První TR, ač mělo samozřejmně spoustu dětských nemocí hodnotim jako nejlepší sezonu, tenkrát šlo o zábavu. Teď se to furt hádá a půlka fora je zaplácaná žvástama o ničem.

Realita? Moje oblíbené téma. Vemu to zkrátka. Jsou tu jedinci kteří ve foru píšou jak chtěji realitu a furt sem cpou situace z reálné rally, ale pak se nestydí si napsat o reset, protože to a tohle. To už si na realitu nevzpomínaj, že by si třeba měli postavit komp tak aby jim hra nepadala. Ostatně situace kolem udělování resetů je asi vůbec to jediné co mi na TR vadí.

Další TR je u mne samozřejmnost, novinka v bodování pro mne znamená že bych mohl zase konečně začít bodovat, což je u mne v poslední době jediná motivace proč si jednou za čtrnáct dní sednout k bedně a vyvětrat volant u RBR.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 23:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neni problem zaplatit za licenci, za trate taky prispeju, ale to jak se choval Pyros-Sumburk a ted i Michal-David je nechutna arogance k nam jezdcum, s cilem si namastit kapsu. Stal se z toho bohuzel nastroj na vydelek, coz RBR dost ublizuje.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, hlavní admin Wally, hledá moderátora/lividátora, sice mám na starosti tratě a s nervama sem z některých z vás v h*** ale asi se přihlásím a to budete koukat kolik lidí si tu už neškrtne, bez toho jestli bude kvičet, že jak něco řekne, je obvniňován. Tak se těšte flameři. Těšte se a hledejte si už jiný forum pomalu Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NODES Michal napsal:
Neni problem zaplatit za licenci, za trate taky prispeju, ale to jak se choval Pyros-Sumburk a ted i Michal-David je nechutna arogance k nam jezdcum, s cilem si namastit kapsu. Stal se z toho bohuzel nastroj na vydelek, coz RBR dost ublizuje.


Přesvědčil jsi mě právě o tom, že to tady opravdu bude lepší zavřít. Koncentrace namyšlenců, kteří si myslí, že do všeho můžou mluvit, už je tady opravdu moc vysoká. Takže si forum na posledních pár chvil užijte.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen bych chtěl tímto veřejně poděkovat všem těm namyšlencům co si myslí že jim patří celý svět za to, že jsme všichni přišli o zajímavé názory a řešení chybiček a problémů které můžou při RBR potkat každého a o novinky typu skinů, modelů, atd.
Určitě skvělá práce...tleskám!

/Wallymu se za tento krok ale vůbec nedivím/
sry za OT.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OPRSAL Michal





Založen: 19. 01. 2008
Příspěvky: 82
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Licenci zaplatím a zbytek komentovat raději nebudu, to nemáte nic jiného na práci ???Život přináší spoustu starostí , ale to co se řeší tady nemá obdoby Sad že zábava RBR dojde až do takových extrémů, tak to fakt čumím Shocked
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michal Nodes: Namastit kapsu Laughing ,no to teda nemůžu.Jestli ty říkáš těm pár tisícům namaštěná kapsa,tak já nevím.Věř,že za těch pár tisíc,by to nikdo,pokud by ho to i nějakým způsobem nebavilo nedělal.Ale jen zpoplatnění na Vás,lakomce,co chtějí jenom jezdit zadarmo,všechno zadarmo postahují a ještě si dovolí nejvíc brblat.Zpoplatnit to tady,prachy vždycky platily a platí.Doufám,že se to tady od Vás trošku pročistí.Zdar.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 12:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To RESL Jan: Ale ja jsem nerekl ze nezaplatim, napsal jsem, ze nemam problem se zaplacenim at licence, tak trati, to neresim, ale zpusob chovani mi vadi.Jeste muze napsat Michal, ze pokud nevybere X penez, tak TR nebude, stejne tak, jak to drive udelal Pyros. Berte to jen jako muj osobni nazor a pohled na vec. Je to diskuzni forum, a tak to beru, jen me mrzi, ze se tu posledni dobou nemuze napsat vlastni nazor. Neberte jako urazku, tak to neni mysleno.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, že Vás to ještě baví...
Mnozí nepochopili smysl zpoplatnění TR. Ono to nefunguje tak, že teď si to platím a teď budou organizátoři skákat jak já si písknu. Tím, že zaplatím si kupuji možnost TR se zúčastnit podle předem určených pravidlech a ty pravidla určují organizátoři. Exclamation Kam ty peníze půjdou myslím Michal napsal docela srozumitelně. Kdo chce přesné částky tak se jich teď asi nedočká, když není ještě vybraná ani koruna...
Teď před zahájením sezony máte možnost ty pravidla ovlivnit. Pokud se návrh bude líbit, tak se přijme, pokud se návrhy organizátorům líbit nebudou tak se nepříjme a to je potřeba akceptovat (s tím má hrstka profi prudičů asi problém) Vždycky máte možnost se poháru nezúčastnit a pak tady do toho ani nekecejte. Místo konstruktivních nápadů, co ještě zlepšit tady někteří jenom fňukají. Rolling Eyes
Doporučuji to tady pořádně promazat a dál se bavit jenom o tom jak bude příští TR vypadat.
A přídám i jeden návrh do pravidel a to doporučení napsat komentář minimálně po každé etapě. Dost mi tím ulehčíte práci a TR magazín se asi taky nebude zlobit
Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wally
Site Admin




Založen: 08. 02. 2005
Příspěvky: 810

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NODES Michal: Mám pocit, že si pleteš názor s provokací. To co jsi tady napsal ty, totiž nic jiného není. A právě kvůli těmto provokacím toto fórum nemá smysl provozovat...
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DOBES Jan: Myslíš, že nás to baví? Tak ti můžu říct, že nebaví. Stav posledních dní (týdnů) mě docela pěkně otrávil. Právě proto jsem se odhodlal k několika svým příspěvkům, přestože jinak se držím v pozadí.

Chceš podnětné návrhy? Několik se jich tady objevilo, ale všechny byly označeny jako výplod brečících co by chtěli všechno zadarmo, a shozeny pod stůl. Tak proč je chceš? Nemám problém s platbou (nejsem žádnej puberťák - jak jsou tady označováni téměř všichni rebelové, 15 let jsem už překročil 2,5x), ale nelíbí se mi jiné části. Nebudu je opakovat, už tady jsou. A teď k tomu má přibýt další riziko - psaní komentářů - 50% pádů RBR se mi děje právě při psaní komentáře (a určitě nemačkám žádné funkční klávesy - radši to píšu, už vidím, jak to každýho druhýho napadlo), tak už to radši ve velkých turnajích nedělám. A teď? Povinnej pád.

Taky tady bylo psáno, že za pád si může uživatel sám, má mít lepší počítač. Nesouhlasím, že se to dá tak jednoznačně označit. Dva měsíce mi RBR nespadlo, a po instalaci textur v jednom tréninku hned 3x za sebou. Ještě dneska mám nějakej bordel v jedný instalaci v počasí - díky TR. Jiná věc je pád kvůli jinému programu, a to je doufám od minulého ročníku ošetřeno resetem jenom při statusu "nenastoupil na RZ". Doufám, že bez výjimek.

Je tady ale ještě jeden nepříjemný háček, který se netýká jen tohoto turnaje. Když nepojede manažer týmu, nemůže se podívat, jak jeho si jeho jezdci vedou. Kvůli tomu jsem jezdil některé turnaje jen tak.


Nakonec jsem chtěl ten příspěvek stornovat, ale když sem si uvědomil kolik mi zabral času, který jsem mohl věnovat učení, tak jsem ho tady nechal.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERNY Tomas





Založen: 09. 11. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NODES Michal napsal:
Neni problem zaplatit za licenci, za trate taky prispeju, ale to jak se choval Pyros-Sumburk a ted i Michal-David je nechutna arogance k nam jezdcum, s cilem si namastit kapsu. Stal se z toho bohuzel nastroj na vydelek, coz RBR dost ublizuje.


Tak už jsem to nevydržel a musím taky něco napsat.Delší dobu sleduji ve stejných tématech,jak se tady několik jedinců hádá a napadá a stále nemůžu pochopit proč. To ,že se zpoplatní licence na TR je vpohodě,zřejmně si ani nedokáži představit kolik práce , času a i peněz je za přípravou TR,takže i kdyby si chtěl Michal" namastit kapsu" a jet za ty prachy na dovolenou,tak to beru. Prostě platím za službu,která je mi poskytnuta a můžu jet TR.

To samé je se Šumburkem. Vytvoření tratě stálo Romana spoustu času a práce ,udělal nádhernou trať a to že za svou práci chce zaplatit,si myslím je taky v pořádku.Já když pracuji,tak chci za to taky zaplatit. Vy ne? To že nepovolil nebo povolil zakládat turnaje se Šumburkem,je jeho věc. Možná to měl promyslet před tím,dát jasná pravidla,ale už se stalo a netřeba to pořád do nekonečna rozebírat,řekl bych,že o tom RBR není.

Mě vůbec nevadí,že jsem Romanovi přispěl a nemůžu jezdit Šumburk každý den.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 17:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 38, 39, 40  Další
Strana 9 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme