Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Nezdají se mi moje časy oproti ostatním ;)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jose MICHALCI





Založen: 17. 01. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brumov | Ostrava

Příspěvek Předmět: Nezdají se mi moje časy oproti ostatním ;) Odpovědět s citátem

Chci se zeptat - je možné, aby někdo zvětšil náskok zhruba za jednu třetinu krátké RZ o 10 s., když jedu bez chyby a nejlíp jak umím? Stejná skupina, dokonce stejné auto... nějak se mi to nezdá. Hraju většinou na klávesnici, s volantem bych totiž nebyl tak rychlý, myslím že líp odjet to už nejde. Jediná možnost je, že hodně záleží na nastavení auta, ale 10 s. náskoku během chvilky, to se mi nějak nezdá. Nebo jsem nějak penalizován za to, že auto ovládám klávesnicí? Wink Díky za odpovědi.

_________________
Sžívám se s novou gé dvacetpětkou...
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou lidi, kteří jedou RZ na rekord a je jim jedno jestli to rozstřelí nebo ne. Tzn že jedou na hraně, či spíš za hranou a zkoušejí jestli to vyjde. A proti takovým nemá člověk šanci, když jede bez chyby na dojetí a jim se to zrovna povede.
Navíc ta klávesnice.. nevím no. Na asfaltě je kláveska asi největší handicap.

Šak si najdi tu RZ někde ve videu ať můžeš srovnat tvoje časy s časem někoho jiného - i s videem.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 17:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jose MICHALCI





Založen: 17. 01. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brumov | Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím, kolik lidí jezdí tak, že buď zajedou na hraně/za hranou "rekord" nebo se vymelou, asi jich moc nebude... To přece nemůže dlouhodobě bavit, navíc ti lidi na čelních místech jsou dá se říct stabilní, takže to musí být dobří jezdci. V tom to asi nebude. Ono i když porovnám čas můj a čas prvního, tak při bezchybném zajetí dlouhé RZ dělá rozdíl třeba i minutu a půl, a to nějak nechápu - buď mají pořádně natrénováno + perfektně nastavené auto + jedou na hraně, ale bez chyb nebo fakt nevím, v čem je problém. Jinak já jezdím s volantem i s klávesnicí, podle toho jestli chcu "trhat rekordy" (což stejně netrhám Smile nebo jestli si chcu "realisticky" zajezdit... Ale je fakt, že klávesnice a asfalt nejde moc dohromady.

_________________
Sžívám se s novou gé dvacetpětkou...
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 18:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tihle jezdci ty RZ budou znát nazpaměť a mají je natrénované a je to i hodně o setupu, protože když si to dobře nastavíš, tak si s tím autem můžeš dovolit o hodně víc. Já dřív nenastavoval a teď to zkouším a je to kolikrát poznat.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak,já když začínal,tak jsem časy většiny jezdců nechápal,ale to se tréninkem,vyježděním,poznáním trati,nastavením auta postupně změní Wink Někdo ale hold zamrzne na určitých časech (to jsem i já) a někdo o dost zrychluje Exclamation Koukni se do rekordů a dej si jen CZ/SK. Ale hlavně,RBR není o časech ale hlavně o dojíždění a spolehlivosti. Na časy jezdí hotlaper Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 20:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BLAHA Martin





Založen: 31. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

pokud jedeš na klávesnici,tak bud rád že ti dávají někteří jen 10 sekund,klávesnice je handicap na každém povrchu.
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme