Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 19. - 25.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel jsem nevěděl, že galerka je limitovaná jen na 4 fotky, takže tu pátou, "nejlepší" se mi tam už nepovedlo nahrát. Dám jí tedy alespoň sem.
Můj obrovský dík patří obětavým divákům, bez kterých bychom už nemohli dál pokračovat. Very Happy

Image
Příspěvek Zaslal: po září 20, 2010 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych pochválit pořadatele,takhle těžkou etapu jsem ještě nejel,ti co spatřili cíl bez SR,zaslouží metál.
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 2:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JADAMEK Karel





Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 121
Bydliště: Hodonín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem úspěšně dokončil 1. etapu a musím uznat, že to bylo zatím to nejtěžší, co jsem kdy jel. Japonsko je pro mě utrpení samo o sobě a navíc jsem jel s nulovým tréninkem a netestovanýma texturama, ale podařilo se. Teď jenom nepokazit druhou etapu a budu na sebe právem hrdý Laughing
Hodně štěstí všem a hlavně kolegům z CRF Twisted Evil

_________________
>>>born to be wild<<<
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 9:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: technická komplikace - prosím pomoc. Odpovědět s citátem

Prosím o pomoc - pak klidně smažte.

Kolega Patrik Cikrle.
neustále mu padají otočené tratě, konkrétně otočené Japonsko

po úplné reinstalaci hry a opětovné intalaci jsme dosáhli posunu a to:

- tratě již nepadají v modu SHAKEDOWN ( před tím ano)
- nepadá už každá trat, ale pouze SIPIRKAKIM II v modu "povrch rozbitý a mokrý, špatné podmínky, dopoledne, hustý déšť, zataženo"

Jakmile je tato kombinace, hra spadne.

nevíte někdo, co toto může způsobovat?



ještě si v tuhle chvíli vyměňujeme informace o tom, jak přesně byla hra odinstalovaná, jaké přesné modifikace tam npvě má atd.
Máme dojem, že k hokeji došlo po doinstalaci Šourkova z MontekLandu. Ale je to jenom domněnka..

Díky za pomoc, pište PM, nebo zde, pokud nedostaneme vynadáno. Ale myslím že to do vlákna plus, minus patří.
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted sem zvedavej co mě to hodí za chybu dojel sem do cile I rz a pak to spadlo Sad jsdem zvědav jestli budu ve vysledkach jestli ne tak sem teda hoooodně zklamanej Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 12:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za zbytečnou paniku ..mam i rpl ale spadlo mě to ještě před odmačknutím konce rz tak sem měl bojiky jako prase Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 12:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
povolíme reset při pádu hry na RZ 1. Podmínkou ale je, že jezdec musí po startu odstoupit. Tím se mu dopočítá SR a bude moci odstartovat do druhé etapy.

Jen se zeptám,toto pravidlo bude platit jen vždy pro první RZ?Protože trávit čas u takovejch podmínek jako je teď na CRF a pak aby mi to zas jako na prvním závodě zamrzlo 4 RZ před koncem,tak to vůbec nemusím jezdit.Kompl se vyladit nepovedlo nikomu a už jsem se ptal na možnost aspoň dopočítat SR když mi to zamrzne ve druhý etapě,nějak mi ale zatím nebylo odpovězeno.Dík

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 20:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, toto pravidlo bude platit pouze pro první RZ.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út září 21, 2010 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LUBAS Ondrej





Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Kamenice u Prahy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jsem skončil záhy po startu,technika byla proti a hra se mi sekla při psaní komentáře...banální věc Smile .Chtěl jsem to odjet,protože teď ráno jedu do neděle pryč,ale nepovedlo se.Díky všem a u další rally tedy Smile Jinak podmínky na trati velmi těžké,paráda.


Naposledy upravil LUBAS Ondrej dne ne září 26, 2010 22:21, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image Focus67 NoLimitRacing - This is my life!
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 6:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Team a já ?? Odpovědět s citátem

Omlouvám se všem za editaci :
""Doufám že mi redakce nevynadá,když se zeptám,jestli nějaký tým nehledá jezdce Smile .Tým Modora racing dneska skončil a já jsem volný jezdec Crying or Very sad.Jezdím převážně N4,ale jsem schopen jezdit i jiné třídy Wink

Edit:Moc děkuji Carlsbad Rallye Team za přijetí do týmu... Kozák Jaroslav ""
.......................................................
i za to,že jsem JÁ zatím nikomu neodpověděl !!!
právě před chvílí jsem se vrátil z dvoutýdenní dovolené v Chorvatsku - a zjištění,že team přestal existovat,je pro mně dost velký šok,který budu muset chvilku vstřebávat.Že je osobní život v hajzlu -to jsem překonal/aspoň bude víc času na tohle blbnutí/- ale ještě tohle?? I když mě mohlo něco trknout /ale netrklo -myslel jsem,že je to zas problém mé zastaralé a rozkližené PC armatury/.
A ani nikdo z vedení mi nebyl schopný milostivě sdělit PROČ !!
Takže pánové -ještě jednou omluva a zároveň upozornění : jsem jen výlučně šestnáctková fábie / s úžasnou pomocí jednoho místního inženýra MČ /občas Swiftík -na změnu skupiny nemám nějak čas a už ani síly.....
A když teď tak přemýšlím - v prvním závodě jsme bodovali,a ty body jsou fuč - tak tohle mě s**e nejvíc !!
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 13:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Vlasto.

Jsem jeden z těch co Ti psal hned po exitusu Modory.
Tu PM máš určitě ještě ve schránce.
Jak píšeš, přesně o S1600 mám zájem a pokud kývneš, dokonce u nás budeš mít i svého bývalého kolegu.

Míra Fau
Blue Devil

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 13:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETA Lubos





Založen: 05. 08. 2009
Příspěvky: 29
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nechci spamovat ale napsat to musím!

to zrušení nebylo rozhodnutí tymu ale jediného člověka,ktery během dvou hodin zakotvil u jiného týmu a ani se neobtěžoval lidem z MODORY nic zdelit..ani že je tym zrušen(to až po dvou dnech)a už vubec neřekl lidem z tymu duvod proč se tak událo místo toho podle všeho ale vše obratem zdělil redakci TRM (nemám ověřeno)!ale to je jedno jediné ci tím chci říct že to nebylo týmové jednání a v podstatě veškerou intenzivní práci na přípravě týmu na sezonu 2011 jedním kliknutím poslal do kopru věnoval sem přípravě skinu,stránek atd poslední dva měsíce a stalo to spoustu nervu,domácích hádek a času a co ztoho?akorát tak vztek a bezmoc(nejvíc mě štve že nevíme vubec proč!)tot vše své sem si ktomu napsal už na staré tymové diskuzi musel sem si ulevit a dalo mi to hodně práce zustat slušnej sry za OT

_________________
www.modora-racing.webnode.cz
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Video Odpovědět s citátem

Tak se s vámi podělím o video, kde jsem ihned po startu trefil něco neurčitého a zčervenala obrazovka, nebýt toho mohl jsem být 4. abs.
http://www.youtube.com/watch?v=h9Qv8eiVd7g
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 16:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu takhle RZ18, ten Shepherds Shield II, a najedou po tom esíčku u domu kousek po startu koukám, že obvyklý retardér ve formě klád tam není ... byl tam ... celkem nepřijemný můj konec v soutěži Rolling Eyes ... Nevíte někdo, jakto, že najedou ten retardér nebyl vidět ??? Shocked

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: čt září 23, 2010 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zajimave, ze tu tezkou prvni etapu zvladnu a v druhe to tak blbe rozstrelim..... co už no... tento rok to nebude co minulej.... od příštího závodu nasadím tajnou zbraň.. ještě to nevzdavam Idea

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá září 24, 2010 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme