Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 10.-16.10.2010
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 3. Generation Rally 10.-16.10.2010 Odpovědět s citátem

Nové vlákno k třetímu podniku Team Rally 2010.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po říjen 04, 2010 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kvůli Šumburku se musí jet celá první etapa turnaje přes nový plugin, protože přes starý to nepustí. U nového pluginu se u mě výrazně ničí těsnění hlavy a třeba jen po projetí Joux Verte je na nějakých 6-10 procentech. Chtěl bych požádat, aby do doby, než bude vydaný fungující plugin, se Šumburk z TR vyřadil nebo se udělala instalačka Šumburku, která nebude podmiňovat použití nového pluginu.
Snad se na mě nesnese vlna kritiky, ale vim, že problém s těsněním má více lidí a pro mě je tohle o mnoho závažnější, než ničení tlumičů na nějaké verzi Hrádku nebo Liptákova, která byla z toho důvodu z TR vyřazena.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po říjen 04, 2010 19:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nepletu, tak chyba je pouze v zobrazení procent poškození - zobrazuje se cca 4x více než má, ale samotné poškození je standartní. Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: po říjen 04, 2010 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha Smile Já jsem měl ten dojem taky, takže jsem se tedy unáhlil, ale je lepší se zeptat, než mlčet.
Akorát potom nepoznam, jestli je to načnuté nebo ne. V servise to je napsané vždycky a tak na tom necham 10 minut a ani nevim, jestli je to nutné nebo ne Sad

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po říjen 04, 2010 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Sourkov Odpovědět s citátem

Ahoj,

prosím pořadatele o zařazení nějakého oficiálního testu RZ Šourkov I. a II. V minulosti měli někteří z pilotů technické potíže (verze instalaček, opravných balíčků atd.) a ani já sám nevím, kterou verzi čeho mám nainstalovanou. Bylo by moc fajn si RZ zkusit projet.

Co vy na to?

Hezký večer...
Příspěvek Zaslal: po říjen 04, 2010 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Vanik Jan:

Wally v komentu k nové verzi pluginu a následným dotazům jasně psal, že u těsnění se změnily jednotky. Přesně jak píše WORM, je to pouze kosmetika. Auto je bez problémů schopno jet s poškozením 16%, což dle mé zkušenosti odpovídá cca 4% u minulé verze pluginu. Dále se rychlost poškození snižuje, takže bez problémů ujedeš zbytek etapy.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 8:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
chci se zeptat na trať Mlynky. Bude zařazená do TR nebo ji nebudeme vídat?? Je možný,že by se do budoucna odemkla jako třeba Hrádek atd.? V RBR Cupu se už jela,fungovala a tak myslím,že by tomu už nemělo nic bránit ji používat. Je to krásná trať a bylo by ji škoda zazdit.
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 8:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dojem,že zatím na každé asfaltové soutěži se jela Sosnová a Šumburk.Vůbec se snad nezávodilo na Hrádku a Liptákové či Příbramských rz.Pro mě je Generation rally další zbytečná,protože Šumburk a Sosnová se mi neskutečně seká Crying or Very sad .Takže ted to bude jenom o projetí a ztrátou 2.minuty na rz Crying or Very sad (za to už ale vedení TR nemůže,tak mě prosím neukamenujte Laughing )
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Sourkov Odpovědět s citátem

Ahoj,

opakuji svůj dotaz a přidávám další.

1) bude zařazen nějaký test na Šourkov? ( stačí jeden průjezd jedním směrem) - z technických důvodů
2) Mám hru RBR ( resp. MontekLand) ve stavu, který mi umožnil projet kompletní poslední podnik TR 2009 Montek Rallye. Od té doby jsem v MontekLandu změny nedělal.Bude mi takto Šourkov fungovat i nyní?



v RBR se neustále musí něco instalovat, předělávat, přeplácávat. Nepamatuji si, co jsem dělal a nedělal a rád mám na TR vše v pořádku a ne potíže řešit až při hře.


Prosím, zařaďte jeden test.


Díky za pochopení a odpověď.
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
to Vanik Jan:

Wally v komentu k nové verzi pluginu a následným dotazům jasně psal, že u těsnění se změnily jednotky. Přesně jak píše WORM, je to pouze kosmetika. Auto je bez problémů schopno jet s poškozením 16%, což dle mé zkušenosti odpovídá cca 4% u minulé verze pluginu. Dále se rychlost poškození snižuje, takže bez problémů ujedeš zbytek etapy.

Poslední, co Wally psal je, že si tim neni jistý a aby mu lidi, kterým to v testu odchází, poslali replay. Doufam tedy, že máte pravdu a nic zásadního to nebude.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to Honzo taky stává že hodnota těsnění je hodně vysoká,ale auto jede pořád stejně,takže v tom problém určitě nebude Wink

to Babak Ondřej: trat Mlýnky nikdy nebyla nějak omezená a můžeš si ji jezdit i v offline režimu v shakedownu

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 13:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milane děkuju za odpověď, ale to bohužel vím. Jaksi offline nejezdím, samotnýho mě to bez soupeřů nebaví Smile. Proto jsem měl dotaz,jestli pojede online a snad někdo odpoví něco víc. Rád bych ho viděl i v turnajích. Bylo by to pěkný mít o jednu trať navíc. Těch asfaltů přece jen moc není.
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a já si myslel že už jsou Mlýnky povoleny v turnajích,ale ted jsem zjistil že ta možnost tu není a důvod proč tomu tak je netuším.

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 13:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Šourkov Odpovědět s citátem

Jak říká Ludva,

Při posledním vložení Šourkova do rally měla určitá skupina jezdců s touto RZ problémy a předpokládám, že to nyní bude stejné.

Možnost odzkoušet funkčnost obou verzí v shakedownu by uvítala jistě většina z nás. A pokud by to bylo za stejných povětrnostních podmínek jako v ostrém závodě, bylo by to fajn.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Sourkov - bušení do vrat :-) Odpovědět s citátem

Četl jsem forum k Memorialu CMR, četl jsem forum k MontekLandu v TR2009 a četl jsem i jinde. Na jednom vlákně se řeší pád Šourkova někde za mostkem ( tam vyšla oprava Sourkov.rar, ale nevim,jestli jsem ji applikoval ci ne. Asi ano, když mi Montek rallye 2010 proběhla), na jiném se řešilo nepuštění do turnaje a problém nebyl dořešen, na třetím foru řešil Jarda Pančocha zase pád hry při hlášce spolujezdce po vyslovení slova"tři". Mezi tím se míchaly potíže s verzí rozpisu, spousta spekulací o rozšířeném, nerozšířeném rozpisu od Davida, od Dufuse ( nebo koho), který fungoval nebo ne a každý padal jinak.. atd.

Na každém vláknu se řeší něco jiného a nikde není na sto procent dořešeno.
Chci si pouze vyzkoušet, jestli mi Šourkov jede a pak se když tak zařídit.


Když tak alespoň info, jestli se o něčem uvažuje, nebo jestli se tím nebudete zabývat. Ať tu nebušíme "na vrata" zbytečně.

díky
Příspěvek Zaslal: út říjen 05, 2010 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme