Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 31.10.-6.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RYTIR Radek





Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Unhošt' CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Proto klucí jsem si já licenci zrušil protože jezdím kamionem a jsem celý týden pryč a málokrát by se stalo že bych stihl obě etapy.Určitě by se kvůli mě nenastavoval podnik o jeden den třeba.Míra Čech má stopro pravdu. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně si myslím, že to je jen problém SADACU. Tomáš chybu napravil, omluvil se a start byl nechtěnou chybou posunut o 4 hodiny. Tolik se zase nestalo. Ale kluci za SADACU se cítí poškození,chybí jim každý bod, protože na Frontline nestačí. Opravdu by mě zajímalo, kdyby jste dělali takové dusno,kdyby se to stalo týmu na 15.místě!! Asi ne,že ano??? Budete pořadatele tak dlouho napadat a osočovat až se stane, že to příští rok dělat nebudou a my budeme jezdit jen malé Cupy. Trošku se nad sebou zamyslete!! Je to jen hra a jezdíme to pro radost. A ještě jednou!! NIKDO TO NEUDĚLAL SCHVÁLNĚ , tak to tak nežerte Razz Razz Razz

P.S: Veliká pochvala pořadatelům a pořádajícímu týmu za textury a skladbu tratě. Chvilkama jsem se musel hledat a soustředit,kam vlastně jedu. Až jsem na to v poslední RZ zapoměl Shocked Shocked .
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je asi v tom, že to nevadí Sadacu, ale jiným "diskutujícím". Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že už by tato diskuse stačila. Lidi snažte se někteří prosím zapamatovat, že na všechno co je napsané ve fóru nemusíme za každou cenu reagovat. Pak je fórum akorát zaplácané zbytečnými příspěvky. A na záležitosti, které zapadnou v milionu zbytečných reakcí se mě už ani nechce reagovat.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MAKINEN Tommi





Založen: 07. 10. 2009
Příspěvky: 45

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

i see result and S2000 class Stefan is winner and other guys battle with other postion Laughing i want to come fight with Stefan Wink joke..
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

yes stefan is awesome driver (but you too) , i think that you with him will be only favorites for overal win in irc 2011 Smile

most interesting is that stefan doesnt fight with s2000 drivers for win in this class but he fight with wrc drivers for second place overal Smile unbeliveable for me Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola HSF rally dokončena. Penalizováni byli: Aleš Slíva 10 min. za nedodání replayů ke kontrole, Filip Červenka, Daniel Bruder a Adam Barvík, všichni 20s. za "širší jízdu" na Tanneru.

"širší jízda" měl být mírnější výraz pro cutování (Luky měl jsi pravdu Laughing )


Naposledy upravil CHRASTINA Pavel dne pá listopad 12, 2010 18:28, celkově upraveno 1 krát

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 13:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Daniel





Založen: 29. 11. 2005
Příspěvky: 9
Bydliště: Chotyně 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Pavle ted sem se díval schválně na můj rpl z taneru a žadné zkrácení sem neviděl mohl by si mě říct co to je " širší jízda " ? Rolling Eyes jediné co mě napadlo je probrzděná šikana, ale to bylo po chybě, kdy sem pozdě brzdil na tom mokru spíš sem tam ztratil něž zkratil musel sem pak řadit až na 1 jinak sem nikde trat všema 4 kolama neopustil Rolling Eyes zdá se mě to hodně přísné a z videa tím pádem nic nebude Crying or Very sad :cry:Ale nechci se nějak hadat jestli si myslíš že sem si něco zlratil .
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 17:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Daniel





Založen: 29. 11. 2005
Příspěvky: 9
Bydliště: Chotyně 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl sem ještě napsat ,že mě nejde o ty 2 body stejně ted pojedu jinou třídu než S2000 ale už se nedostanu do videa a to mě mrzí Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 17:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Danny, probržděná šikana to není. Tam si myslím dokážu posoudit, pokud někde dobržďuje naknap. Pokud vidím, že stojí na brzdě, penaltu nedávám. V tvém případě je to kousek za startem levá 3-4, celé auto je mimo trať a není to probržděním. Chápu tvoje zklamání, ale kdybych měl zohledňovat při kontrolách (ne)účast ve videu, tak bych to nemusel rovnou celé dělat. Pokud ti ani teď nebude jasné, za co penalizuju, tak mi napiš PM a já ti dotyčný flek "vyfotím". Je to celkem neobvyklé místo, ale ze všech jsi byl jediný, kdo tam byl takto moc mimo trať Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Pavle,

vzhledem k tomu, že se udělená penalizace týká dvou jezdců našeho týmu, jsem se přinutil zhlédnout nejen jejich replaye, ale i replay Daniela a spolu s nimi i některých předních jezdců. Neznám přesně způsob, jakým kontroluješ tyto replaye, ale vzhledem k možnostem, které mám k dispozici, a ze kterých jsem schopen to posoudit, mi nepřipadá žádný výrazný rozdíl mezi jízdou penalizovaných jezdců a těch ostatních. Dokonce se domnívám, že někteří z těch ostatních by si penalizaci zasloužili mnohem víc. Jestliže penalizujeme zkrácení jako neoprávněné získání časové výhody, potom jízda 3/4 vozidla v porostu uvnitř zatáčky, kde hrozí v reálu poškození vozu, je pro mne mnohem víc znepokujující než to, co jsem viděl na replay tří postižených jezdců.

Původně jsem neměl vůbec v úmyslu se tímto zabývat, ale právě zhlédnutí replayů ostatních jezdců mne vedlo k názoru, že by bylo vhodné se malinko zamyslet nad danou problematikou zkracování tratě a tím získané časové výhody a následné penalizace.

Ber to jako názor jednoho z profesionálních jezdců rally, jež se účastní závodů RBR.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych nahlásil, že ten bug co je na australské trati (cedulka s šipkou) je i na trati Pirka Menoko 3,3 km od startu, je to hned ta první. Stalo se mi to v první etapě RZ3 v této soutěži.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá listopad 12, 2010 19:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARVIK Lada napsal:
Ahoj Pavle,

vzhledem k tomu, že se udělená penalizace týká dvou jezdců našeho týmu, jsem se přinutil zhlédnout nejen jejich replaye, ale i replay Daniela a spolu s nimi i některých předních jezdců. Neznám přesně způsob, jakým kontroluješ tyto replaye, ale vzhledem k možnostem, které mám k dispozici, a ze kterých jsem schopen to posoudit, mi nepřipadá žádný výrazný rozdíl mezi jízdou penalizovaných jezdců a těch ostatních. Dokonce se domnívám, že někteří z těch ostatních by si penalizaci zasloužili mnohem víc. Jestliže penalizujeme zkrácení jako neoprávněné získání časové výhody, potom jízda 3/4 vozidla v porostu uvnitř zatáčky, kde hrozí v reálu poškození vozu, je pro mne mnohem víc znepokujující než to, co jsem viděl na replay tří postižených jezdců.

Původně jsem neměl vůbec v úmyslu se tímto zabývat, ale právě zhlédnutí replayů ostatních jezdců mne vedlo k názoru, že by bylo vhodné se malinko zamyslet nad danou problematikou zkracování tratě a tím získané časové výhody a následné penalizace.

Ber to jako názor jednoho z profesionálních jezdců rally, jež se účastní závodů RBR.


Nazdar Laďo, platí pro tebe totéž, co jsem napsal Dannymu. Pokud se ti něco nezdá, pošli mně pm nebo mail s protestem, já ti zadám přesně místo, které se mi nelíbilo a pošlu ti ho. Reálnou rally tady nemíchejme, těch replayů jsem viděl nepoměrně víc než ty a z tvého pohledu se to samozřejmě může jevit jinak.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so listopad 13, 2010 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové podívejte se na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=dLQDVHEMygU v čase 0:52 a zjistíte že kdo to má prošláplý tak může jet všude. Pokud tam ovšem nění rozhodčí faktu (Chrást)
Příspěvek Zaslal: so listopad 13, 2010 8:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Snad to nebude objíždět ne? Laughing

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: so listopad 13, 2010 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme