Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 21.-27.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se tady už radši ani moc nevyjadřuju,pač je to většinou stejně zbytečný.Přesto napíšu svůj názor a to,že plně v tomto stojím za JaPanem a Martinem.Jako dávat trať,kde je prokázaný bug hned na startu a ví se o tom,někde na začátek sekce,nebo kamkoliv jinam,než je poslední Rzta v sekci,mě nepřijde moc fér jednání a přijde mě to poměrně zbytečný-nelogický.Opravdu nechápu,co má pořadatel z toho,že znevýhodní třeba 20% startovního pole oproti ostatím.To není dobrej přístup.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pořadatel vymyslel skladbu trati a ta byla ředitelstvím schválena. Doufám, že textury budou brzy ke stažení, aby se tady konečně začalo řešit zase něco jiného Rolling Eyes

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 23:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky se vyjádřím, ikdyž nerad Laughing byl jsem letos v Sedlčanech na autokrosu (poslední závod). měli startovat v myslím v 8 hodin. přijedu tam a nic se neděje, pouze ředitelství vyzívalo jezdce kategorie junior bugy aby se dostavili na start, nikdo nenastoupil, a kolem mě prošel jeden z Kupců a začal tam opodál vyprávět, že vůbec dneska nenastoupí kvůli tomu, že tam byla menší louže a že to je prý nesjízdné, do 16stovek taky nikdo nenastoupil a do 4litrů nastoupil pouze Pagač, který si odkroužil sám rozjížďku. Přišlo mi to směšné, protože když si vezmete, jak se to jezdilo dřív, že jezdili v hlubokejch kolejích a tak, tak dneska jezdí po šotolinovejch dálnicích.

Obecně ta úroveň klesá jak tady na foru, že si každý myslí když zaplatil, tak bude chtít něco extra a aby mu bylo vyhověno, ale takhle by to chodit nemělo, zaplatili sme si přeci, abysme měli kvalitní závody se super organizátorama a přitom se mi zdá, že tady každej brečí na cokoliv, až na samý maličkosti.

Vím že je to trochu OT, ale nedalo mi to, jsem docela zklamanej, jak tady za dva roky klesla úroveň jezdců, kterým se pořád dokola něco nelíbí, prostě když se Vám nelíbí, že po Hrádku máte rozbitej tlumič, no tak to radši nejezděte.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

upřímně - na Hrádku se mi tlumič rozbijí... noa? neřeším to.. prostě jedu dál Smile nijak mi to ani nepřijde... a to jezdim sakra divokym stylem. Ted k tomu suchymu zavodu - mě to vyhovuje, aspon se pojede pěkně na hraně celou dobu a i o tom jsou zavody.. minule se nejvic bouralo stylem - zaslapnuta brzda a klouz do stromu v malé rychlosti - tedka budou crashe uplně jiny Smile - nečekané, ve vysokych rychlostech.... Těším se Smile

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém netkví v rozbitém tlumiči. Už jsem přečkal horší věci, například v prvním ročníku jsem projel 3 rychlostky po sobě bez brzd. Problém je v tom, že ten tlumič se poškozuje jen určitému procentu jezdců. A proč má bejt závod nefér, když nemusí? Je přece úplně jednoduchý dát ten Hrádek na konec sekce. Zdeňku, já si nemyslim, že chceme něco extra. Nevim co je tak těžkýho na tom to tam překliknout.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 10:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK Zajici
Ještě k dylce - nemam vyhrady, některé RZ jsou svižné, dokonce i krátké, tak to líp uběhne, pro mě líp než mokré japonsko Laughing


Naposledy upravil PETERA Jirka jun dne st listopad 17, 2010 10:41, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už to je od včerejška předělané,tak to zase neřešte Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celé je to k smíchu. Ne to, že někdo chce změnu, aby závod byl fér, ale přístup pořadatelů, to je fakt něco. "Posuneme to, ale ne až na konec, abyste si nemysleli, že jste si to vybrečeli!" - to na mě působí tak, že ten Hrádek tam byl tímto způsobem umístěn záměrně, aby byl zase někdo ve výhodě.

Jak už psal Martin Bíca, to je takový problém dát ho až na konec? Já tam třeba problém nemám, ale vím dobře, jak jsou ty tratě zabugované a že někoho to musí fakt naštvat, když mu odejdou tlumiče jen tak a pak s tím musí absolvovat ještě další RZ, která není zrovna med na podvozek...

A že se někdo ohání tím "RBR už není to co bývalo, všichni jen fňukají". To je fakt, že RBR už není to co bývalo, ale není to chyba jen jezdců, bylo tady snad letos málo konfliktů zapříčiněných nesmyslama, ze strany pořadatelů a jednoho modaře? Se divím, že jste to fórum nezamkli i v této sekci, aby nikdo nefňukal a poslušně jezdil za prachy, které musel poslat.

Nějaký chytrák ještě třeba může namítnout, že mám málo příspěvků a tudíž vím kulový, ale fakt je, že to tu sleduju hodně dlouho, takže vím, o čem píšu.
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 11:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ted zkoušel s Fordem fiestou s1600 jet Hrádek.Levý zadní tlumič se mi rozbil na 100% a to jsem jel bez havárie a čistě...Proti harmonogramu rally ale nic nemám a podle mě je to udělané dobře. Wink
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 12:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav KOZAK: Ten tlumič je na 100% rozbitý,ještě než odjedeš ze startu Wink ,ale no co,halt TR je taková pouze sranda akce a tak nikoho netrápí,že třeba kluci na N12kách pojedou 2RZty na 100% rozbitých tlumičích,aniž by třeba o něco zavadili,zatímco někdo na štastnějším autě bude v klidu.Ale tak,někdo může třeba vymyslet pohádku o tom,jak všichni na N12 a Fiestě S1600 trefili nějakou obří díru na přejezdu,zatímco střelci na jiných autech byli chytřejší a díře se vyhli.Nebo je ještě jedna možnost,zjistit které auta tam mají problém a ty potom pro tento "specifický" závod vynechat,to bude paráda.Mě se to naštěstí doufám netýká,tak proč se do toho pletu,že?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skladba je pěkná, mě se líbí. Rozbitý tlumič na 100% jsem něměl nikdy, ale na 80% ano a nepocítil jsem to. Já bych se s tím smířil a nevadí mi to, naopak je to pěkný a vlastně jsem rád, že v každé sekci je aspoň jedna RZta z nových tratí, protože mi aspoň C4ky nebudou tolik ujíždět, jak by tomu bylo na na FR s FR setem. Když nevím, že jedu s rozbitým tlumičem, tak mi to nevadí, přizpůsobím se. Ale když o tom vím, tak se víc stresuju zbytečně. Co se mi nelíbí je statovní listina, samá C4ka ve WRC, v N4kách samý N14tky... to pak nevím proč tvůrci vytvářeli tolik aut, když je nikdo nejezdí a jezdí se jen dvě, tři auta z každé třídy... pochopitelně, že jsou nejlepší a pro někoho nejhezčí, ale příjde mi to škoda a hrozně jednobarevné... Confused
Příspěvek Zaslal: st listopad 17, 2010 22:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: jednobarevnost Odpovědět s citátem

Důvod jednobarevnosti je jednoduchý, aneb trocha filosofie nikoho nezabije …
RBR je simulátor a tak se nám sem poměrně velmi rychle nasimuloval další fakt z reálného rallye. Všichni chtějí mít nejlepší tým a nejlepší auto. Zatímco nejlepší tým má parametrů poměrně dost, a pro každého jinou váhu, nejlepší auto je proste C4 WRC, pak je Focus WRC, v Nkách je to N14 a hotovo.
Jak vždy říkám, jsem sváteční jezdec. Ale jestli jsem chtěl mít občas radost alespoň s dílčích výsledků na RZ, či radost z toho, že mi „Stanislav Pecha ujel jenom o 7 minut“ a nechtěl trávit hodiny u trénování, musel jsem si vzít C4 WRC. Nemám rád Citroen tým, nemám rád ani C4 WRC jako auto, nelíbí se mi. Ovšem když jsem si auto nainstaloval, bez setupu, jen tak s rohlíkem v puse jsem napoprvé přepsal rekordy s Fabii WRC za dva roky..

Tož tak. Osobně obdivuji každého, kdo se prohání v TR se starým vozem a dokonce má výsledky. Je obdivuhodné.
Příspěvek Zaslal: čt listopad 18, 2010 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, jo Ludvo. Přesně jak píšeš. Proto mají můj respekt všichni pánové Reslové, Ptáčkové, Šmidrkalové, Řezníčkové, nebudu je tu všechny jmenovat. Je to jenom to, co mi rychle vytanulo na paměti. Zajet výsledek v TRku s takovým autem, to je opravdu kumšt. Po dlouhé době jsem si vzal C4 WRC a tempo, jakým jsem si začal vylepšovat osobáky mi vzalo dech.

Mějte fajn den a hodně štěstí v KCM rally

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: čt listopad 18, 2010 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přesne tak, s 206tkou a starym fokusem zajiždet takove vysledky , fakt respekt (honza resl) nebo s N10 tam ted nekdo taky jezdí dobře ( bohužel jmeno si nepamatuji a hledat ted nemám čas )

no ale škoda jen že jedno auto které je v realu ve své tříde jedno ze tří nejlepších je C2 S1600, v RBR s nim nejde prakticky nikdo a poráží je lady a ignisy Smile nic proti ladám a ignisům

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt listopad 18, 2010 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANICEK Milos





Založen: 03. 04. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad střelec s N10 - náš teamový kolega Martin FARY.
GO SG RACING GO! GO MARTIN GO!
Ad Lada vs C2 - viděl jsi tu ladu někdy na trati? Aby ses nedivil Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt listopad 18, 2010 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Další
Strana 4 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme