Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 21.-27.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KEBERT Martin napsal:
Dovolil bych si upozornit na dve botky v instalacnim scriptu KCM.bat:....

Dovolím si reagovat (autor botek se jistě nebude zlobit Wink ), aby nevznikla nějaká zbytečná panika. První botka nemá naprosto žádný vliv na funkci, je to jen kosmetická záležitost při kopírování textur. Druhá botka IMHO není rovněž nic fatálního a sice nezazálohuje se nápis na zádech vestiček pořadatelů na francouzkých RZ a zůstane jim tam TeamRally.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 23, 2010 0:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A tak to jo.
To prvni je jasny, to jsem psal ze v tom zadna krize neni (teda az na tu chybovou hlasku Smile ), ale to druhy jsem si nebyl jisty o co presne go. Tim spis kdyz jsem se koukl to zalohy RBR a zjistil ze mi jeden DDS soubor prebyva (to jeste nevadi) a jiny oproti zaloze chybi (ne kvuli KCM, to se muselo stat v nekterych predchozich). A jestli pak takovehle veci nejsou pricinou proc zacnou lidi zjistovat proc jim doposud stabilni hra zacne necekane padat.
Příspěvek Zaslal: út listopad 23, 2010 0:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bisanne II vam bada urcite i v shaku. Jen musite upravit denni dobu a pocasi tak jak to je v TR (uvidite ve vysledcich) Pak testujte, kdy to prestane padat. Me pomohla jen uplne jina instalace RBR.
Příspěvek Zaslal: út listopad 23, 2010 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRAJCA Lukas





Založen: 26. 10. 2007
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Padání BisaneII Odpovědět s citátem

Ahoj,pro ty co jim padá BisaneII.Já sem udělal to že sem odinstaloval všechny textury z minulých TR a potom znova nainstaloval otočenky plus kcm textury.A asi to hlavní pokud máte v Richardburns.ini nastavené jméno a heslo aby vás to automaticky přihlásilo tak to smažte,je to i napsané v okně než otočenky instalujete že pak může blbnout počasí atd.Mě to pomohlo a úspěšně sem dokončil první etapu Smile Mockrát děkuju za 3 resety. Smile
Příspěvek Zaslal: út listopad 23, 2010 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOMECEK Libor





Založen: 05. 03. 2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek Předmět: RZ 10 Bisanne II Odpovědět s citátem

jsem jeden z těch komu nejde přelézt přes Bisanne II ... už jsem udělal snad všechno co se dá ! .. ted už mám jenom jednu otázku . co udělat abych se aspoň dostal do druhé etapy, smazřejmě s pěknou dávkou SR .... požádat o reset a nenastoupit na RZ10 .. nebo zažádat o reset a nechat to spadnout. ... díky za radu ...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 23, 2010 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat, zda jste někdo neměl problémy s načítáním Liptákova 1, tj. RZ9. Mně to jednou padlo v jednom testu, a pak v TR. Počítám, že je tam problém v tom určitém počasí a načítání textur. Ale stejně čekám, že kromě přeinstalace asi nic nevymyslím co ?
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 9:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já projel vše bezproblémů, nikde žádný zádrhel. Nevím jakou mám verzi,ale mám uplně tu první profi verzi na 3CD .
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k narůstajícím problémům s Bisanne2 máme jeden dotaz. Odjel někdo tutu RZ se systemem Vista, případně Win7?

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 12:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jop, odjeto na Win7 64bit. Nae problemo.
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HROCH Marek





Založen: 05. 03. 2009
Příspěvky: 117

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky win7 bez problému,jen po instalaci textur se dost dlouho načítají RZ.
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já to projel s Windows Vista 32bit a bez problémů Wink
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

HROCH Marek napsal:
Taky win7 bez problému,jen po instalaci textur se dost dlouho načítají RZ.


Přesně, poslední dvě RZ se načítaly hoodně dlouho, stihl sem si mezitím zapnout noťas a v klidu kouknout na email, a to noťas není žádný rychlík. Až sem měl strach že se mi kouslo PC.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám Vista 32 a u Bissane 2 a Sipir 2 při určitých nastaveních denní doby, počasí nebo povrchu mě hra padá při načítání RZ od začátku, žádné přeinstalace nebo nové instalace nepomohly...Problém řeším tak že si nastavím stejné (nebo nejbližší) podmínky jaké jsou v turnaji v shakedownu. A pak zkouším "až se to chytne". Někdy to vyjde třeba až na potřetí. Ale jakmile se RZ načte, nechám odpočítat a dám odstoupit. Hned vlezu do turnaje a zatím se mi vždy RZ načetla i tam. Není to sice řešení problému, ale třeba to někomu pomůže... (ještě občas zpouštím hru přes rbr.exe oproti mému standartnímu spouštění přes sse.exe)
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nekdy pomuze rbrdll nekdy reinstalace RBR ,nekdy jina verze z.dll, nekdy reinstalace otocenych trati, nekdy jak pise Petr rozebehnuti v shaku. Nicmene uz jsou ty chyby zname jak u Bisanne2 tak Falstone2..... Nevim proc se proste u techto rz zmena denni doby nezatrhne a bude. Vsem to usetri hodne casu a nervu. Michal by si urcite taky odpocinul, protoze sice treba tech co jim to pada neni vetsina, ale zase jim to pada porad. Ja sam mam jak XP tak Visty a 4 RBR instalace.. bohuzel jeste zadna neni uplne bez problemu.
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 14:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já mám trošinku strach, když se resety i přes očividně častější problémy neřeší, že už nebudu mít dost času na případný další reset, protože nikdo neví jak přesně postupovat a každému pomůže něco jiného. Takže zatímco od nějakých 11h sedín u kompu kontroluju udělení resetu, kterej ještě nedorazil, mohl bych zkoušet různá řešení... Sad

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: st listopad 24, 2010 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
Strana 7 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme