Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

setup fabia s1600

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: setup fabia s1600 Odpovědět s citátem

může mi někdo pomoct s nastavení setupu na Fábii s1600. díky za každou radu
Příspěvek Zaslal: út květen 09, 2006 20:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

co konkrétně máš na mysli za nastevení ?
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
co konkrétně máš na mysli za nastevení ?

Snažím se o nastavení a asfalt, nejde a nejde. Rychlost by docela šla, ale auto je tak tvrdý, že se v zatáčkách převrací, když to změním, zas plave ve vysokých rychlostech. Nevím co s tím. Za každou radu budu vděčný
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 12:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj , tenhle problem jsem měl i z Fabií WRC a taky jsem to nevyřešil. Ale zkoušel jsi nastavit podvozek konkrétně tlumiče na menší ráz odporu , nebo péra na menší průměr nebo spíš dát hodně malou světlou výšku. Chce si to s tim pohrát a furt to zkoušet já třeba abych nastavil auto tak to dělam takovejch 5 hodin než se to ukáže jako dobré nastavení ..... kdyžtak se zeptej kdyby jsi nevěděl ..... ale zkoušej to a testuj to v rztách Smile
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 19:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CHAMULA Michal napsal:
Ahoj , tenhle problem jsem měl i z Fabií WRC a taky jsem to nevyřešil. Ale zkoušel jsi nastavit podvozek konkrétně tlumiče na menší ráz odporu , nebo péra na menší průměr nebo spíš dát hodně malou světlou výšku. Chce si to s tim pohrát a furt to zkoušet já třeba abych nastavil auto tak to dělam takovejch 5 hodin než se to ukáže jako dobré nastavení ..... kdyžtak se zeptej kdyby jsi nevěděl ..... ale zkoušej to a testuj to v rztách Smile


díky takhle nějak postupuju, ale pořád to není ono, většinou, když už se mi to zdá dobrý třeba v zatáčkách, tak to nefunguje na horizontech, když to sedí na horizontech, nedá se stím jet rpvně, když to jede rovně, schází tomu rychlost atd, atd... Laughing ...ale snad se mi to do příštího týdne povede nastavit abych byl alespoň trochu konkurence schopnej... pokud to tedy nerozsekám jako vždycky Evil or Very Mad ... ale za radu dík K.Arno
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 19:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHAMULA Michal





Založen: 05. 04. 2006
Příspěvky: 410
Bydliště: Kadaň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To nastavení je k vsteku , pokaždé když něco zlepšíš tak tím ubereš nějakou druhou věc , u nějakejch aut je to na pytel .... Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme