Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally Guanajuato Mexico 2011 (10.-15.3.2011)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry týme, nezvládnul jsem rychlou levou přes horizont kousek za startem Prospectu. Šel jsem do ní moc rychle a vynesla mě do protisvahu a ten mě hodil na druhou stranu do stromu. Ptáku a Kubo, musíte to dát!

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 11:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já sem taky out... musel sem to odjet s kocovinou Sad a bylo to znát. Tak snad příště se už zadaří. Držim palce
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
POUSTKA Vaclav





Založen: 09. 08. 2006
Příspěvky: 188
Bydliště: Třebestovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor na druhou RZ Prospekt,klouže jako kráva.Já jel svoje a jsem v cíli,časy nic moc.
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 12:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

čáo. Chlapáci sorráč, pc mě včera nepustilo na start a už nebyl čas to řešit. Omlouvám se.
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, tak sem to dovezl, výkon stál za ho*no, hodně nehod, dvakrát diváci, né-li víckrát, několikrát auto na sračku... No hnus, ale dovezl sem to, odpad je velký, bohužel taky dost čechů.

A jedna taková malá výtka Nkařům co to odjeli. Příště napište do fora že jste to rozstřískali... Kdybych věděl, že ste oba odpadli ( Dohny, Jirka Borkovec), tak zvolním... To sem pak čuměl na Bobcích 2 že jste venku a já tam měl zaseklou dvojku Confused Wink

Tak Adame s Romanem, je to na Vás, zatím sme to dojeli do cíle jen já a Feltrin... Ten chlap je magor co má snad cihlu na plynovém pedálu... Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 14:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BORKOVEC Jirka





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 119

Příspěvek Předmět: cau Odpovědět s citátem

omlouvam se ze sem nenapsal ale prisel sem az tedka tak ja sem to nedojel a omlouvam se teamu nejak to moc klouzalo a ja sem to nezvladnul a skoncil ve strome moc se omlouva
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 15:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZAK David





Založen: 03. 05. 2006
Příspěvky: 59
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím se všem omluvit, ja zkoušel tahat ve 2 etapě a bohužel jsem nastolené tempo neunesl... Venca Poustka u nás ve třídě skvělý odpovědný výkon.
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 15:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc se omlouvám, ale neustál jsem to. Kopnul mě břeh a poškodil jsem auto, nemělo to cenu. Nějak se mi zde nedaří, slibuji zlepšení pro příště.
Příspěvek Zaslal: ne březen 13, 2011 17:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem to nedotah...to mira čech: už si zbyl s kubou jenom ty,tak to zkus dotáhnout do cíle Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: po březen 14, 2011 16:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím , tak hlásím cíl druhé etapy bez jakýkoliv komplikací , tak že by to na první místo mělo vyjít tak jak jsem slíbil , tak poďme do nich Smile , jinak jsem myslel že druhý etapa komplet na suchu a příjdu do turnaje a ono vlhko mokro vlhko vlhko tak mě to celkem dost překvapilo a chvíli jsem na to koukal ale jinak dobrá rally pro mě až na volání diváku v první etapě

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 14, 2011 17:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,no já to dotah,ale co mě čekalo na Mančaftu asi v půly RZ to bych vám nepřál vidět.Najednou se mi zasekl plyn v nejvyžších otáčkách, tak jsem sundal nohu s plynu a jen brzdil.Samozřejmě se mi to stalo při nájezdu do pravé čtyřky a než jsem to volantem zachytil,už jsem letěl ze stráně.PTD ani nebudu komentovat,ta byla celá na plnej a taky v jednom vracáku jsem šel přez boudu a diváci.Škoda pokles o tři příčky.
Problém je že nevím co se mi s G25kou děje.Vlezl jsem pak do šejku a vše v pohodě.A ještě jedna divná věc,během dvou dní mi to 3x spadlo,2x v IRC a jednou WCN.To bylo radosti po TR a teď taková studená sprcha.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: út březen 15, 2011 9:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus nainstalovat ze stránek logitechu nejnovější ovladače... měto dělalo něco podobného... ale plyn se mi zasekl na tak nízké poloze, žte zas auto nejelo.. měl sem ho na reklamaci... ale pomohli až ovladače
Příspěvek Zaslal: út březen 15, 2011 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasím cíl i druhé etapy. Snažil jsem se co to šlo a myslím, že se mi celkem dařilo. Škoda kluků ve třídě, že odpadli, ale Vašek Poustka je spolehlivým výkonem nahradil! Uvidíme jak to nakonec skončí. Mometálně jsem ve třídě 5. a Vašek 7. Teď jdu pro jistotu nahrát replaye abych na to potom nezapoměl.
Příspěvek Zaslal: út březen 15, 2011 17:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Do piče.....já jsem mohl skončit 3.celkově!!!!

Jednou se mi to na brzdách spakovalo mimo cestu, kde se samozřejmě 1m od cesty nevyhrabu a pak na Mineshaft obdoba jak v TR mezi klády, na té rovině mi to začlo plavat a opět jsem se nevlezl mezi stromy! Škoda, že mi to nedělá v shakedownu....to je pak těžký...do piče.

Mám odesílat nějaké replaye? nemám náladu to studovat....

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: út březen 15, 2011 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptáku ty seš ale vů. Very Happy . Tak nakonec já jako nejhorší z týmu jsem to jakž takž dotáhl. Skladba trati byla pro mně opravdu výběr toho nejhoršího co tam mohlo být. Jel jsem to jen z povinosti a úplně bez náboje. Ani jsem se o nic nesnažil a časy tomu odpovídaly. Snad to bude příště lepší u nás všech.
Příspěvek Zaslal: st březen 16, 2011 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme