Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Anvel OLD Challenge IV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já si dovolím vyjádření za pořadatele. Přemýšleli jsme o zažazení obou Pekel ve větší míře do turnaje abychom nemuseli opakovat několikanásobně Finské erzety. Nakonec jsme se rozhodli je tam nezařadit, protože z důvodu poměrně odlišného nastavení a naprosto rozdílného charakteru tratí by to přineslo možné nové komplikace.
Navíc co se rozmanitosti tratí a počasí jsme se vyřádili na právě skončeném závodě a tento poslední sněhový už je jen pohodovka, bez experimentů s počasím, špatnýma podmínkama apod. Prostě jen jednoduchá osvědčená skladba.
Rozhodně musím popřít jakékoli tlaky Very Happy od předních jezdců na nové tratě a naopak se zastat názoru na poměrně špatný rozpis. Na ten jsem poměrně hodně zvyklý jezdit a jak na jedničce, tak na dvojce je špatný. Ale to už je jen můj soukromý názor a o rozpise se tady nedebatuje Very Happy .
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 16:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPISAK Stefan





Založen: 22. 03. 2009
Příspěvky: 205
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

je to proste skvelá trať.... má nejaké mini chyby... ale je nejazditeľná??.... ://// nechápem tak načo sú nové trate...
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo vžyť jde o houby, všici to maj stejný...

Mimochodem když jsme u hub, tak jsem skočil dopo do lesa a za půl hodky půl koše. Rostou mrchy dost. Wink Doporučuju na relax před závodem. S plným pupkem Fukušima hřibů budete mít energii na celej závod. Wink
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Znova jsem proběhl všechny příspěvky a nikde jsem Štefane nenašel, že by se Peklo nadalo jezdit.
A houby mám teda docela rád, jen bych otrávil půl města, kdybych je sbíral sám Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Též bych se přimluvil za Peklo v posledním podniku,tak klidně dejte Pekla 2x po sobě do jedné sekce. Klidně se kvůli tomu registruji,ale jezdit jen Finsko... Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 17:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ve Škoda cupu nebyl s Peklama snow problém.
A podle vyjádření Ládi už tuším, že zas napůl oslepneme z textury, co je povrch nový (ať žije bílá) - dejte aspoň běžný a na druhé průjezdy rozbitý, tam je to lepší, když jsou vyježděný pruhy.

Ale je to jen na vás Very Happy

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Schwarz Martin> A co ti brání si nainstalovat textury třeba z nějaké loňské sněhové soutěže TR? teď si nevzpomenu u které rally to textury byly ( Iridium rally myslím) a ty jsou fakt super Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No myslím že závody v tomhle poháru jsou velmi dobře a rozumně připravené. Aspoň teda z mého pohledu. Ten poslední závod má i vhodně nasazený servisy. Obzlášť ti co jedou kity A7, tak tam odcházejí přední gumy víc jak u S1600 a tři rzety mezi servisama to je akorát. Jinak bych souhlasil s tím, že je dobře že Snow Peklo nasazený nebylo, protože se jednak moc nejelo a tudíž ani není moc všemi vyzkoušené, ohledně padání a taky málo kdo to piloval v shakedownu. Ne všichni na to mají čas. Já osobně sem si ho zkusil jen jednou, když sem ho instaloval a samozřejmě nedojel. Tam ani snow mod není potřeba, tam je to opravdu peklo. Kdo si třeba stěžuje, že se to nejede, tak je to taky tím, že moc sněhových turnajů není, sníh moc oblíbený není, mě teda nevadí. Takže si ty lidi co si na to stěžujou můžou sami, Smile že nezakládali sněhový turnaje s těmahle tratěma, aspoň by byli ty tratě víc zažitý.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A zde je právě ted podstatný rozdíl Exclamation To opravdu chceš jezdit JEN tratě,co máš najeté a nové do naučení ne Question Zde se aspoň pozná,kdo jede po paměti a kdo umí i na new trati Wink A navíc,Peklo již je nějaký měsíc na pluginu,tak měl každý možnost si jej zajet,navíc jde jet i v šejku...narozdíl od CZ tratí (krom Okruhu).

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm hm, tak je to jasný, dokavaď se to všichni nenaučej poslepu, tak to jsou výmluvy o padání, úzký trati, a bla bla kecy. Viděl jsi někde že přijede S Loeb na závody a 40x to zkusil RZ než ši řekne O.K. mám natrénováno teť mi to změřte... Jestli ti to spadne tak dostaneš reset ne? Výmluva jen proto že to neumíš zajet kamaráde.......
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Haze > Ty si to peklo prostě musíš vydupat viď? Buďte rádi že PÁNI Barvíkové nám ten turnaj pořádaj a že každý v top 5 ve skupině na konci sezóny může být losován do výhry a to svezení v mitsubishi... Nemá to ani cenu tady psát co bych tam dal do turnaje, co bych vytknul atd... Myslím si, že maj právo si dát do turnaje co chtěj. !!!

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 21:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvik napsal:
Hm hm, tak je to jasný, dokavaď se to všichni nenaučej poslepu, tak to jsou výmluvy o padání, úzký trati, a bla bla kecy. Viděl jsi někde že přijede S Loeb na závody a 40x to zkusil RZ než ši řekne O.K. mám natrénováno teť mi to změřte... Jestli ti to spadne tak dostaneš reset ne? Výmluva jen proto že to neumíš zajet kamaráde.......


Copak Ludvíku, jediný 4 tratě co umíš? Very Happy Myslím že stačilo, špíny na foru je dost, tak si můžem honit ego na trati ne? Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já ještě teda zareaguju jednou a naposled. Jak vidím, poslední závod, který nám připadal nejobyčejnější a nejjednodušší vyvolal spoustu ohlasů. Téměř se dá říct, 100 lidí - 100 názorů. Myslím, že s trochou shovívavosti se dá souhlasit s každým názorem.
A proto závod zůstane tak jak je. I kdyby jsme to dnes změnili, můžou zesílit hlasy proti a pak to zas budeme měnit zpátky? To by byl pěkný Kocourkov Very Happy .
A ještě jednou zdůrazňuju, že proti Peklu nic nemáme a není vyloučeno, že ho v budoucnu pojedeme při případném pokračování Anvel OLD Challenge 20??.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Dohnal:
Já licenci ani nemám (možná ji ještě dostanu),jen oponuji těm,co haní new tratě a vymlouvají se na pády,MÁLO NAJETÍ a podobným kravinám Rolling Eyes Pokud vím,padaly Mlýnky (teď Sweet Lamb a Bergheim),nikoliv Peklo Exclamation A co si dají pořadatelé do závodu je jejich svaté právo,ale svůj názor říci snad ještě můžeme Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, takhle jsem nechtěl aby to vyznělo Crying or Very sad . Ale zastávám názor Jirky Hazeho i Stefana Spisaka. Směrovaný to bylo spíš pro Tonyho. Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 22:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme