Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

3. Generation Rally 9.-15.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díkes, pomohlo to.
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="KUNCL Karel"]Založil jsem testovací miniturnaj na Sosnovou 2010. Je to jediný průjezd, nastavení shodné s podmínkami ve vlastní rally.

Karlos,příště dej ten test klidně na hodinu,den a půl se mi zdá celkem dlouhá doba Wink

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: test sosny Odpovědět s citátem

Safra, no to byl krátký test tedy. Chtěl jsem nastoupit i s texturama a opravdu mě nenapadlo, že bude turnaj jenom do 12:00 ... Crying or Very sad Crying or Very sad

... kor když textury byly uveřejněny v půl dvanáctý v noci
Copak to mělo za důvod, takto krátky test? Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 13:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak to jsem v Jiříkově vidění aj ja!

Mohla by nějaká dobrá duše založit ještě alespoň jeden test, který by obsahoval všechny tři "nové" RZ a to včetně totožného nastavení podmínek na trati?

Problémy totiž nechodí po horách, ale pravidelně po nás!
Zatím každý letošní start má někdo problémy.

Při Anvel Rally mě instalační balíček tvrdil, že nemám nainstalovanou trať Sweet Lamb, ačkoliv jsem ji chvíli před spuštěním balíčku jel v on-line turnaji.

Nyní mi hlásí, že prý nemám Versme a ani Sosnovou 2010?!!!
Obě RZ jsem v minulých dnech jel a žádnou změnu RBR jsem nedělal!

To to jako budem muset před každou aplikací v TR znova přeinstalovávat???

Právě takové "ofiko" testy by mohly odhalit případné další problémy. Tím pádem by byl i čas na řešení. Jenže to by takový test nesměl být jen pár hodin!

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ejjjj tak to je v ......... taky sem čekal na textury a nekouk se že to je jen do oběda Sad((

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: shakedown Odpovědět s citátem

Psal jsem to minulý rok, psal jsem to při KIZZ, psal jsem to při Anvelu a píšu to zas. Proč se nedělají shakedowny? Vždyť by to předešlo tolika potížím. Ač sice s texturami potíže nemám, resp. žádné "chybějící tratě" instalátor nehlásil, technických potíží je u TR letos docela dost.

Prosím Jardu Pančochu, aby to sem taky napsal. Když jsem před KIZZ asi 4x psal, že plugin nejede, nikdo neodpověděl. Až když se ozval Jarda se stejnou věcí, jako já, teprve přišla odpověď.

Tak prosím, Jardo, napiš taky. Nebo napiš cokoliv, evidentně funguješ Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, pro ty co nestihly jeden test sosnove, tak textury v sosnove se nemenily. Sam jsem ten test jel a v pohode. Zase jsem nestihnul test od Romana , kde se jela 2x a taky za vlhkeho pocasi.

Co se tyka textur, tak je nutne si hlidat, ze po kazde uprave se radne vse opet odinstaluje a nezustavaji vam tam nejaky bubaci v podobe minulych TR nebo IRC atd.... Me se teda stalo minulou sezonu asy 2x, ze trat neodpovidala originalu, ale jezis majra, tak znova spustim instalaci... to snad neni takovy problem. Pochopte, ze nynejsi RBR uz je tak slepene, ze proste nelze zarucit 100% funkcnost u kazdeho. Ta byla tak na prvnich RBR na PS2 Wink
Příspěvek Zaslal: so říjen 08, 2011 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky nechápu proč to nemohlo bejt na dýl. Samozřejmě mi to zas uteklo, když tady furt nesedim. To pak někde zas nedobrzdim a poteče červená, místo abych si jen couvnul...nesmysl.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super, že Sosnová2010 tam pro první instalaci textur byla, po druhé tam není a ze serveru se stahuje skutečně závratnou rychlostí 100kB/s. A ty kecy, že si mám instalátory zálohovat... Kdybych měl zálohovat všecko mám v kompu jen RBR.

Navíc po první instalaci textur, sem jel tři turnaje a v ani jednom sem je neměl...

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 12:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: sosna Odpovědět s citátem

Ahoj Marku, jak to myslíš s první instalací textur? Jaká první a druhá instalace? Nemyslíš náhodu KIZZ, kde byla Sosnová, ale ve staré verzi?
Míro, musíme ti dát RBR dohromady. Tohle už vypadá vážněji. Domluvíme se na našem foru.

Jinak Michale díky za reakci.
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, instaloval sem je poprvé, vše vpohodě, ale v turnajich sem je neměl... Tak sem je odinstaloval, chtěl nainstalovat a už mi chyběla Sosna2010, Versme a Bergheim... Tak sem si to postahoval ( Sosnovou 45minut), nainstaloval, ale v TR sem měl stejně jen textury na USA tratích a Generation bannery.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máro, mně zabírá RBR v PC 16GB Very Happy Což ale v dnešní době přeci není nic hrozného. A to jsou tu určitě lidé, kterým zabírá ještě mnohem více Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

17.6GB... bez záloh... Ale to je šumák, nebudu tu vířit nějaký flame apod. Wink Very Happy

A jen tak mimochodem, mohl by se konečně některý z adminů hecnout a dát do Downloadu Prospect II A? Chybí tam od doby co sem začal jezdit Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si užil náramně Confused Krátce po startu RZ1 se mi seknul obraz, ale auto normálně jelo dál. Hned jsem zastavil, obraz už ale zůstal zaseknutý.
Nikdy se mi taková věc nestala, takže o to větší zklamání Sad Zkoušel jsem ještě po paměti odstoupit, ale musel jsem asi odejít z turnaje, protože se mi ani neuložil replay.
Mám silné tušení, že za to můžou textury, protože už na testu si mi nezvykle sekal Fraizer Wells. Takže díky moc...
Příspěvek Zaslal: ne říjen 09, 2011 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To PETER Marek : A ses si jistej, ze testy byly ve stejnych podminkach jako se jedou v TR? Asi ne vid?
Příspěvek Zaslal: po říjen 10, 2011 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme