Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi poradite mi jak vyresit padani Mlynku. Nacte se trat kamera obleti auto a pad. Zkousel jsem hledat ale zadnou radu jsem nenasel. Mam Win XP.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne listopad 06, 2011 21:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přeinstaluj si auto Smile nebo to zkus s jiným vozem a když Ti to pojede OK ale jenom online !

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: po listopad 07, 2011 11:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro všechny zájemce je na stránkách KC Motorsport v sekci ke stažení vyvěšen rozšířený rozpis s hlasem Davida Šenka a nově aktualizované tratě s tímto rozpisem, včetně seznamu upravených tratí. Za možnost vyvěšení děkujeme Karlu Kunclovi, autoru modifikace rozpisu na jednotlivé RZ.

UPOZORNĚNÍ: upravený rozpis funguje POUZE s rozšířeným rozpisem. Pokud tuto modifikaci použijete na jiný rozpis (Tománek, Gros...) bude vám hra s největší pravděpodobností padat


Naposledy upravil NOVY Karel dne st listopad 09, 2011 10:10, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2011 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsou nějaké informace o editoru rozpisu ? Přece jen už je to rok a půl, co byl tento rozpis uveden "na trh".
Příspěvek Zaslal: st listopad 09, 2011 9:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: OT - stížnost Odpovědět s citátem

ÓÓÓ děkuji Ti BOŽE (ať už jsi kdokoliv) za laskavé udělení resetu!

Tentokrát jsem na něj čekal pouhý týden Razz jupijou!


A teď vážně.
Za prvé se omlouvám že to píšu do vlákna TR, ale je snad všem jasné, že jinam to prostě nejde a občanská povinnost občas prostě nedovolí mlčet.

Může nám nějaká fundovaná osoba vysvětlit, jak přesně má zakladatel turnaje postupovat, aby měl šanci dostat reset? Samosebou myslím v reálné době, kdy je možné tu konkrétní rally dojet.

KDO konkrétně může tyto resety udělovat?

Současný stav je prostě neúnosný!!!
Kdybych měl podobnou zkušenost poprvé, neřeknu popel, ale díky ?špatně? nastavenému systému udělování resetu adminem už jsem neměl šanci dojet závod po několikáté. A ne vždy se jednalo jen o test.
Podotýkám, že nehovořím jen sám za sebe.


Předem děkuji za odpověď.

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2011 7:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reset Ti uděluje admin, ovšem ze s své vlastní zkušenosti vím,že ho musíš kontaktovat osobně,jinak ho nedostaneš. Do té sekce se moc nedívají,proto pro to musíš vždy něco udělat . Samozřejmě netrefíš hned na prvního admina,který sedí u kompu,takže je lepší obeslat víc lidí,když by jsi ten reset opravdu chtěl Razz
P.S. Už mě napadlo i udělat druhý profil a jezdit na jiném profilu, tím by se to asi všechno vyřešilo. Je to ale proti pravidlům a další věc je registrace do turnajů,registrace v týmech atd.. Celkově to je zbytečný,řešit takto danou situaci. NENI JEDNODUŽŠI UDĚLAT VICE ADMINISTRATORU???
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2011 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť i když se hlásí dobrovolníci viz. Honza Neměc, tak to všechno vyšumí do ztracena. Jsou tu zasvěcení co rozumí fyzice vozů, přesvěčivě v grafech vysvětlí že je něco potřeba změnit, aby se se to víc přiblížilo realtě. Realita je ale taková že na pluginu neni car admin, spousty aut maj chyby, lidi zakládaj turnaje s názvama který upozorňujou na odstranění chyb. Proč nedáte šanci lidem co o to maj zájem?
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2011 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O funkci Car Admina se přihlásím, až budu vědět, že vím vše co je potřeba. Prozatím jsme ve fázi výzkumu. Do té doby zrovna tato funkce musí počkat. Problém je obecně ve funkčnosti pluginu - administrování resetů a taktéž funce fóra.

Bohužel ... Wally by musel slevit ze svých nároků a nějaké věci přenechat jiným.
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2011 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 239
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo by super kdyby se RBR Czech posunulo o další krok vpřed!!! Znovu otevření fóra, car admin, tratě. atd... Držím ti palce Jardo!!! Wink


Naposledy upravil ROJEK Jakub dne út leden 10, 2012 18:05, celkově upraveno 1 krát

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: pá listopad 11, 2011 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V tomto se musím adminů trochu zastat. Obeslal jsem 4 lidi, o kterých si myslím, že jsou tu "hlavní" a všichni odpověděli! Dostal jsem i první úkol, který jsem však nezvládl (úprava fóra na novou verzi). Není to tak, že by se nic nedělo.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2011 11:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to ale nikdo podle mě nemyslel,že se tu nic neděje. Určitě já teda ne. Tento rok se na webu udělalo opravdu hodně, vložilo se nejméně tak 6tratí a to je opravdu hodně!!. Všechno zabere nesmírně mnoho času a dá to dost práce. Všem co okolo toho něco dělají,patří určitě veliký dík. Přeci jen ale,některé drobnosti by dodělat šly.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2011 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, tak to se nestačím divit. Já jsem wallymu psal před více než rokem návrhy na úpravu fóra, včetně změny na novou verzi, což není pro mně problém a bez odezvy.

Takže pokud víš na koho se obrátit, aby se rok a půl čekalo, dej vědět.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2011 19:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus napsat Wallymu SZ - odpovídal během několika dní. Pokud bys zvládl převod šablon z PHPBB2 na 3, předpokládám, že tě využije.
Příspěvek Zaslal: so listopad 12, 2011 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se za OT, ale není kam jinam to dát.

Nainstaloval jsem si na svůj web DokuWiki, což je systém pro správu obsahu podobný jako na Wikipedii. Budu tam psát všelijaké informace o RBR. Je to zprovozněno asi 2 hodiny a s DokuWiki nemám zkušenosti, ale snad to bude nějak fungovat Smile

Nejlepší na tom je, že tam můžete psát bez omezení i VY, takže pokud víte něco, co tam není, klidně to připište. Náměty na zlepšení mají samostatnou stránku.

Nová RBR Wiki je na adrese http://rbr.kwoky.cz
Příspěvek Zaslal: st listopad 16, 2011 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry z a OT, ale všichni ví jak vypadá situace s forem.

Před měsícem a půl jsem 3 nejmenovaným poslal SZ s otázkou, co je třeba udělat pro to, abychom jako pohár dostali licenci. Do teď mi nikdo neodpověděl. Dočkám se aspoň zde Question Idea

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: čt listopad 17, 2011 11:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Další
Strana 11 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme