Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. FIST Rally - 22.-28.1.2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle gratulace, je to fakt mazec... to je snad nejtěsnější výsledek v TR.
Jinak bych chtěl poděkovat za pěknou rally, ono ze 4 RZ se toho vymyslet moc nedá a je fakt že peklo je trošku jinde. Navíc servis po 4RZ udělal soutěž zajímavou z hlediska sjíždění pneu... takže já sem byl naprosto spokojen, i počasí hrálo do karet, v tom chumelení nic nevidim Very Happy
Ještě jednou díkes i soupeřům
Příspěvek Zaslal: pá leden 27, 2012 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUNCL Karel napsal:
Snad už tradičně píšu komentář sem.......


Karle, veliká gratulace! Udělal jsi z toho nakonec ale veliké drama Very Happy .

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: so leden 28, 2012 4:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRCMA Daniel





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za sebe bych řekl, že jedna z nej rally. Složením sice jednoduchá, ale o to víc mě přišla hežčí. Pořád říkám, že v jednoduchosti je krása. A za sebe, krásné souboje s Michalem a Martinem. V druhé etapě jsme se dokonce nechali párkrát unést a zapoměli, že jedem pro body a trochu přidali Very Happy

Jinak teda kucí, já trénuju tak, že před TR si zajedu zpravidla půl první rzty jen abych vůbec věděl, kde jsou pedály a pak hned jedu. V první etapě vyloženě na rozpis, protože mám jedno velký plus. Vůbec nemám pamatováka, abych se naučil rzty nazpaměť. A jelikož nejezdím, jen tak aby se neřeklo a statistika se trochu hejbala, tak je to celkem zajímavé.

Každopádně moc hezká rally. Dal bych si ji ještě jednou klidně Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne leden 29, 2012 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

CERVENKA Filip napsal:
Jo a jen tak mimochodem jsem si všiml například dalších záhadných nesrovnalostí. Ve statistice mi třeba chybí jeden turnaj (sice jsem ho odpískal, ale i tak) a to zimni test 2 a nebo se mrknete do našeho týmu, kde je Ondra Janáč 2x. Hmm..

Nehledal bych záhady tam, kde nejsou Wink
Zimní test2 je myslím můj turnaj (nejsem si jistý, ale tuším že ano) a je dost pravděpodobné, že jsem tam zaškrtl "pouze testovací turnaj" což znamená, že do cca 14 dnů bude smazán ze serveru. Proto se pak nemůžeš dostat do výsledků, protože je prostě smazaný.

Jinak taky díky za Fist Rally - osobně mi sedla, byl to takový sprint a rozhodovala každá maličkost - jedno zaváhání a člověk se hned propadl o několik míst Smile Osobně by mi tam PekloSnow taky moc nesedlo, ta trať patří svým charakterem prostě jinam.
Příspěvek Zaslal: ne leden 29, 2012 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně by mi tam PekloSnow taky moc nesedlo, ta trať patří svým charakterem prostě jinam.
==================
Trošičku si píchnu do hnízda.......jakpak se asi v IF - Finland hodí Sosnová + další čistě severské...?
Příspěvek Zaslal: ne leden 29, 2012 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k použití Snow modu nebude na Fist rally prováděna standardní kontrola replayů.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: po leden 30, 2012 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Chci poděkovat ředitelství za dva, za sebou poměrně rychle jdoucí resety v sobotu v noci. Vrátil jsem se z lyžovačky dost pozdě večer, 5 hodin za volantem, pak sedl za další volant (RBR) a hned na úvod etapy mi to lehlo. A po 4 RZ znovu. Ještě jednou díky tomu, kdo tak rychle reagoval a umožnil mi dojet etapu v časovém limitu.

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: st únor 01, 2012 8:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme