Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
NEMEC Dave





Založen: 26. 01. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem určitě proto, aby se to dokončilo! Vím, že je o to malý zájem, ale až to výjde a fyziky bodou obměněny, tak si myslím, že to bude bomba!

Klidně i pro anketu Smile !
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Anketu klidně dej, nic proti, aspoň budeš vědět, jestli má smysl se s tím trápit ty mraky hodin, co tomu věnujete.
Za sebe můžu jen říct, že Vás sleduju s očekáváním a těším se na změnu fyziky. Bohužel pomoc není jak a spamovat vám vlákno bezpředmětnými slinty jsem nechtěl Wink Ale co vím od pár kluků od nás z týmu, tak se těšíme, až bude hotovo Smile
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANZO Toni





Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 10

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

O praci je zajem, teda aspon mluvim za sebe, vzdy sem zavitam nekolikrat denne, jestli tu neni nova fyzika ke stazeni, bohuzel napomocen bych asi moc nebyl, na ridicak si musim jeste 2 roky pockat, takze moje zkusenosti s rizenim aut jsou minimalni Wink
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 16:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně, viz předposlední příspěvek na předchozí straně řešíme revizi povrchů tratí v souvislosti s nastavením pneumatik. To má totiž zásadní vliv na to, zda auto zatáčí jak divé, nebo se sune po rovině a zatočit nechce. Taktéž zda se vám protočí kola, když tam dáte plný kotel ve vracáku a podobně, což má zase vliv na pocit, že řídíte nadupanou káru nebo ne. Samotné auto je už celkem myslím správně, jde teď o tyto věci kolem.
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za sebe se těším a fandím, jen vytrvejte a na nic nedejte. Co jsem měl možnost vyzkoušet tu fyziku, tak to opravdu bylo velice velice dobré.

A pamatujte - ve vylepšování RBR hodně lidí začíná ale skoro nikdo nic nedokončí. Tak ať jste tou vyjímkou Smile A spoléhejte jen na sebe v rámci možností, admini Vám stejně asi moc pomoci nemůžou. Nejlepší vůbec je předložit jim hotový produkt Smile

Jo a anketa, ta je víte na co...
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 19:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JILEK Marek





Založen: 09. 07. 2006
Příspěvky: 56

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, žádnou obavu,že o to není zájem nemusíte vůbec mít, já osobně to zde sleduju taky víckrát za den, ale souhlasím z názorem,že když se tady bavíte o technických věcech o který člověk nemá šajnu,tak je zbytečný Vám do toho tady spamovat.
Držím palce a jen tak dál Exclamation Exclamation Exclamation
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Jan





Založen: 03. 02. 2007
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na tom stejně jako Marek a Jirka. Chodím sem, hltám každé slovo a těším se na výsledek. Anketa by ukázala, kolik lidí sem chodí a dělá to samé, co my Smile Myslím, že by jich nebylo málo.


Naposledy upravil NEMEC Jan dne pá únor 10, 2012 10:02, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt únor 09, 2012 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše Pyros, ankety jsou k ničemu, ale přesto jsme jednu zkusili na první stránce. Aspoň uvidíme jaký je o toto vlákno zájem.
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 8:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně se na to taky mooooc těším, protože na tenhle plugin žádný jiný nemá svou realističností, sice je z jedné strany škoda těch aut co jsou na ostatních pluginech, ale to mi vůbec nevadí, jezdím to protože se svezu s autem, který se nejvíc podobá reálnému, a tento zážitek je úžasný a pak si můžu říkat, jezdím s WRCem na počítači a pocit je velmi podobný, jako bych ho řídil doopravdy.

Přeju hodně štěstí, pevné nervy a vše co potřebujete k dotažení dokonce Wink

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 11:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SLANY Mirek





Založen: 07. 04. 2011
Příspěvky: 1

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co vím od nás z Brno Racing Týmu, tak se těšíme, až bude hotovo. Bohužel pomoc není jak a spamovat vám tady moc nechcem. Je dobře, že se de touto cestou, tj. k lepšímu reálu. - Jinak by bylo fajn pustit do "volného" zakládání pár nových tratí. Asi budou žádanější než mová auta----pestrost hry by byla jistě hodně povýšena. Každopádně díky za vaši práci.
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mne by docela (v dobrém) zajímalo, kdo je to proti a z jakého důvodu. Třeba by to byl nějaký konstruktivní důvod.
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 19:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan, mě jeden důvod proti napadá. Všímám si, že pár jezdců už jezdí jen TR, popřípadě IRC. Takže žádné trénování, hraní si se setupem apod. Když se změní komplet fyzika, tak se může stát, že tito jezdci se na RBR vybodnou - nebude se jim chtít začínat znovu a přestanou jezdit úplně, což by byla asi škoda. Budou mít totiž nevýhodu proti těm, co si najdou čas a chuť novou fyziku najezdit.
Tohle bych viděl jako jeden z argumentů proti, ale práci na fyzikách bych kvůli tomu nezastavoval Wink
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, to je možné. Na druhou stranu ... pro hodně lidí, kteří už třeba ani nejezdí, nebo jsou na ně současné auta příliš rychlé, budou nové fyziky novou výzvou a vzpruhou.

No jinak tu mám dotaz na tvůrce tratí. Vypadá to, že celkem není problém do fyziky přidat další druh povrchu a to ledový asfalt, sníh na asfaltu a tak podobně, ala Snow France, ale trošku v lepší kvalitě. Pokud by tyto povrchy "navíc" byly ve fyzice, bylo by pak možné vytvořit trať jako skutečné Monte Carlo, tj. někde suchý asfalt či mokrý a někde led.

Pište názory.
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan: Ked sa vam podari vytvorit trate s podobnym povrchom ako na Monte (miestami asfalt, miestami lad, sneh) prilaka to mnoho ludi a pozdvihne tento plugin uz na uplne inu uroven. Myslim si ze kazdy clen tohoto fora bude urcite ZA.
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAU Mira





Založen: 08. 03. 2008
Příspěvky: 326
Bydliště: Chýnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já zatím nehlasoval, ani jedna odpověď zcela nevyjadřuje mé pocity.
A abych se nyní nějak konkrétně rozhodl, tak na to mám málo informací.

Jedna z věcí, které brzdí mé nadšení, je obava že budou auta natolik jiná, že se budeme muset znova učit jezdit.
A taky ve hrách je obecně nadhodnocený výkon proto, aby měl hráč alespoň trochu pocit, že řídí závodní bestii. No a pokud se tu s výkonem půjde dolů, s hmotností nahoru a průběh výkonové křivky nebude tak dravý, jaký bude potom pocit z jízdy?
Nebude to větší nůďo? A jak to bude s rozjezdem bez spojky?

A jak k tomu přistoupí Svět? Přehodí si taky hromadně všechny fyziky? Nepřesunou se na jiný plugin, kde je nebude nikdo omezovat a budou tam jezdit rychlejší časy než tady?

A jak s rekordama? To už nebude možnost žádnej zlepšit?

Musím podotknout že hovořím především za skupinu jezdců, kteří jedou co to dá a přesto dostávají pravidelně i minutu vejprask.

Nejsem žádnej HotLaper, ale za
A) mě každé zlepšení prostě potěší,
B) sleduji si svůj progres porovnáním s dosavadním maximem
C) jako manager týmu musím občas "omladit" sestavu a rekordy jsou jedna ze sledovaných položek vyhlídlé oběti


Možná mám jen přehnané nebo zbytečné obavy, ale Když JaPana zajímá proč je hlasováno NE, tak říkám své důvody.


Jo a ta anketa nemusí zdaleka vypovídat o skutečném přání komunity.
Ze zkušeností vím, že obvykle hlasuje jen pár procent z cílové skupiny a taky že často hlasuje většinou ten, který "jakoby" souhlasí . . .


Jo a dotaz na různost povrchu během RZ.
Osobně jsem pro a to tak, že jsem podobnou variantu již dříve poptával. Bohužel bez odezvy a tím pádem bez výsledku.
Na druhou stranu si umím představit, kolik lidí bude remcat, až rozjetej vlítne ze sněhu na led a auto rozmlátí Confused Už takhle je docela kritika na SnowFrance, že to jako klouže Wink


Naposledy upravil FAU Mira dne so únor 11, 2012 11:01, celkově upraveno 1 krát

_________________
Faustýn, manager týmu Blue Devil
BLUE DEVIL rally 2015
FRESH Band
Blue Devil fórum
Příspěvek Zaslal: pá únor 10, 2012 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 82, 83, 84  Další
Strana 8 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme