Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Zvyseni realismu chovani aut v RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 82, 83, 84  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Váš názor na změny fyziky pro větší realizmus?
Nemohu se dockat
52%
 52%  [ 216 ]
Jsem pro
36%
 36%  [ 148 ]
Je mi to jedno
3%
 3%  [ 16 ]
Jsem proti
7%
 7%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 409

Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dufsi, zrovna od tebe bych takový komentář vážně nečekal. Pokud se stavíme k RBR jako simulátoru a ne arkádě, zřejmě by menší rychlost neměla být překážkou. V opačném případě je tu spoustu jiných her, kde se jezdí velmi rychle.

Každopádně, o přiblížení realitě na úkor hratelnosti tu rozhodně nejde. Jde tu zcela jistě o přiblížení realitě na úkor rychlosti a tím jistému pocitu, že řídíš šíleně rychlé závodní auto. Na druhou stranu tu jde především o zvýšení reálného pocitu, co se týče váhy auta a dalších parametrů, které doposud chyběly i v RBR, včetně správné reakce podvozku na nerovnosti atd.

No a že ti to přišlo jako 1203 ? ... asi jsi se zapomněl dívat na rychloměr. Jinak nevím co k tomu říci. Myslím, že tvůj komentář velmi přesně vystihl to, čeho jsem se obával, když jsem tu začal řešit anketu.

A ještě jedna poznámka .... jezdeckou chybou se vybourat můžeš stejně snadno, nebo možná i jednodušeji. Připadne Ti snad, že takto můžeš auto řídit levou zadní a jít ještě na nákup ?? Mně ne. Takže snad ten reálný pocit plyne ne z toho, zda jedeš jak blázen, ale zda jedeš hranu a tu pojedeš i nadále, ale jen trochu jinak a pocitově možná pomaleji.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po únor 13, 2012 12:10, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No a protože valná většina pro v anketě vůbec nic neřeší, pokud bude vedení pluginu proti, jakmile sem v brzké době dáme další verzi fyziky Evo IX, prosil bych Wallyho, Dufse a další administrátory o nějaké závaznější stanovisko. Není možné, abysme tomu věnovali další spoustu času spojené se získáváním konkrétních informací od předních českých a zahraničních jezdců, trávili čas s testováním nastavení atd. atd. a pak dělali totéž pro všechny auta na pluginu a pak zjistili, že zde o to vlastně není zájem a že vedení pluginu tyto fyziky na něj nepustí.

A OPRAVDU BYCH OCENIL, ABYSME NA VYJÁDŘENÍ NEČEKALI MĚSÍC ČI VÍCE
Evil or Very Mad


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne po únor 13, 2012 11:36, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 11:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMA Zdenek





Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 216
Bydliště: Smržov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem si poprvý vyzkoušel novou fyziku, tak jsem měl podobný pocit jak Tomáš Mikl, ale pak mi to nedalo a zkoušel jsem s tím jezdit a zkoušet jak se to chová a přijde mi že je ta fyzika o dost dál,než co jsou teď tady na pluginu. Myslím že je to hodně o zvyku, protože přeci jen tydle fyziky už jsou tu nějaký ten pátek a každý si na to tak nějak zvykl a jak se to auto chová odlišně, tak na to člověk není zvyklí, ale když s tím zkouší jezdit (na default nastavení) tak si zvykne. V případě že by to vedení nepovolilo a nechtělo, tak by bylo zklamaných docela dost lidí, když už jste tomu věnovali určitě nemálo času.

Za mě rozhodně se přimlouvám za povolení těchto nových fyzik.

_________________
Image
http://www.zk-rallyefoto.cz - fotky z rally
http://www.hellspy.cz/?hd=1713956 - super stahování souborů a filmů
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 11:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

..... ale rozhodne tato nova fyzika ma blizsie k realite ako tie co bezia teraz na plugine, pocit z jazdy je omnoho lepsi a tiez sa prihovaram za novu fyziku
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 11:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý deň, síce už nejaký ten piatok niesom aktívnym členom tejto spoločnosti, z nejakého dvovodu, asi strata motivacie, nedá mi a musím reagovať na pár riadkov a strán čo som si tu prečítal, za prvé, klobuk dolu pred frajerom ktorý to tu zobral do ruk a vie ako to auto má fungovať a že to čo tu bolo je špatne, to nám bolo všetkým tak trochu jasné ale zvykli sme si. Zamna určite ANO, bral by som všetkými desiatimi, zmenu a posun k realite. Vlastne už chvilku uvažujem otom vrátiť sa do RBR len čakám na ten správny impulz a už viem aký to je. Smile Takže držím všetkym autorom palce a dotiahnite to dokonca. Smile
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aby tu nevznikl nějaký dojem, že jsou zde vítány pouze názory pro. Tak to není. Za každý konstruktivní názor proti budu rád. Akorát, a to se na mne nezlobte, nemůžu brát v potaz názor ... je to nuda, zvlášť od člověka, který má něco za sebou a zvláště bez dalšího rozvedení, proč je to nuda.
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Dubovan a Kundlák: řešte fyziky nic jiného. Vaše příspěvky jsem zmoderoval. Díky za pochopení

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Jardu Pančochu. Nejsi v pozici, abys tady komukoliv dával ultimáta na vyjádření. Ani Wallymu ani Dufsovi.

Já osobně změně fandím, protože prostě stávající fyziky nejsou 100%. Walter ukázal, že je schopen zjistit mnoho věcí ve fyzice. Poslední verze fyziky mi ale pořád přijde zábavná maximálně 20 minut. Takže je to běh na dlouhou trať a nikdo přeci nechce, abyste teď udělali fyziky pro všechny auta. Udělejte vzorovou verzi a následně můžem diskutovat o celkové změně pro všechna auta.

Další možností je, až bude "základní výzkum" hotov udělat fyziku pro "nová" WRC a postupně pro další auta, pokud se fyziky ujmou.

Za slepou uličku považuji napasovávání dosažených časů na reálné průjezdy. Proč? Protože i když Sosnovou pojedu 100x nezajedu ji stejně rychle jako Kuba Hoffmann nebo Pavol Spišák. Podle koho budeme určovat správnou rychlost?

Kolik reálných tratí máme. Já myslím, že cca 2-3. Šumburk, Sosnu, Semetín. A třeba u toho Šumburku. Roman Bárta vám potvrdí, že některá místa musel rozšířit, protože ve správné šířce byla nejezditelná. Takže reálné je potřeba brát skutečně s rezervou.

Pro jistotu ještě jednou zopakuji, že Walterovi fandím a mám k jeho práci respekt. Současná verze fyziky se mi ale prostě nelíbí a pro zážitek ze hry mi nepřijde přínosem.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 14:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Méďo, ocenil bych soukromou diskuzi. Nicméně, když už jsi musel odpovědět zde, prosím, abys četl, co jsem skutečně napsal. O nějakém ultimátu tam není řeč:

"...prosil bych Wallyho, Dufse a další administrátory o nějaké závaznější stanovisko"

A z toho důvodu, že práce pokračují a nezabalíme to čekáním na toto závaznější stanovisko, prosil jsem v závěru, aby to vyjádření nebylo za měsíc. Dále píšeš, že současná verze fyziky není pro hru přínosem. Ještě dnes zde uveřejníme poslední verzi. Budou se dělat ještě jisté změny, ale žádné zásadní. Tudíž je záhodno udělat nějaký závěr na základě posléze zveřejněné verze. Verze, kterou mi označíme jako zcela hotovou a finální se již od této nebude nějak zásadně lišit. Budou to pouze drobné detaily.
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CVRČEK Zdeněk





Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den všem

Já jezdím RBR pro radost už od roku 2004, teď s logitechem G27. Nová fyzika se mi líbí a míň mě teď baví jezdit s fyzikou na pluginu. Díval jsem se i na replaye, jak pracují tlumiče atd. a připadá mi opravdu víc reálnější a klobouk dolů před tvůrci. Tento názor je pouze můj subjektivní a může být v rozporu s ostatními, přesto jsem za rozpoutanou diskuzi rád, RBR stále neumírá...
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo co sem ti psal před dvěma stránkama ? Smile Nedej na nic a pak předložte hotový produkt. Otestujem, věřím, že i admini, zpřipomínkujem a vy zase budete upravovat a předložíte další hotovou věc a furt dokola, než se dosáhne (ale fuj to je hnusný politický slovo) "konsenzu". No prostě musí být nějaký kompromis, ale znovu připomínám, že víte kudy se dát tak tudy běžte. Admini rozhodně nebudou stát proti, proč taky.
A na ankety se vy*****.
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 16:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak né všem se to bude zamlouvat. Jako fyzika na auto z 80-tych let je to ok. Houpavou jízdou až do cíle. Jestli máte s mým názorem problém, tak sem psát nemusím a dál si můžete jet svoje. Odpovědnost za fyziky na pluginu nemám, ani to neovlivním, takže se můj přízpěvěk může ztratit v davu ostatních.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 18:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Dave





Založen: 26. 01. 2011
Příspěvky: 13

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem dojel Ouninpohju, a musím říci, že mě bavila stejně, jako se starou fyzikou. To jen, jak mě to baví, potažmo, tolik adrenalinu z toho mám. Každopádně pocit z jízdy je mnohem lepší, co se týče pocitu z auta (váha, zavěšení, atd.)!
Jen se mi nějak nedaří skákat "na čuňu". V sestřiru z Finské rally jezdci říkali, že je hodně obtížně skočt na všechna čtyři kola, což teď nebyl vůbec žádný problém. Je pravda, že to říkali s WRC, jak je to u N4 nevím. Nebo zda-li to byla náhoda, to také nevím.
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Walter





Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 153

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je nova fyzika:
http://files.nebulastation.net/evo9_physics_06.zip

Auto ted ma anti-squat a anti-dive, coz by melo omezit houpani.


Naposledy upravil Walter dne po únor 13, 2012 21:18, celkově upraveno 2 krát
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejak tam ten common_wrc nevidim Razz
Příspěvek Zaslal: po únor 13, 2012 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 82, 83, 84  Další
Strana 10 z 84

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme